Kurs francuskiego dla firm w Lublinie

Wypełnij formularz kontaktowy

Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
Adres
Miasto
Osoba kontaktowa
Treść zapytania

Administratorem danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, [WSiP]. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu są przetwarzane zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie oraz w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Chciałbyś, aby pracownicy w Twojej Firmie poprawili znajomość j. francuskiego, ale nie wiesz jak się do tego zabrać, ponieważ ich potrzeby są mocno zróżnicowane. Wszyscy znają francuski w różnym stopniu (są tam osoby zarówno na poziomie początkującym, jak i zaawansowanym), ponad to pracują na różnych stanowiskach, więc także ich potrzeby są różne. Mamy na to doskonałe rozwiązanie! Kurs francuskiego dla firm – w ramach którego po przeprowadzeniu dokładnej analizy potrzeb przygotujemy ofertę specjalnie dla Twojej Firmy.

W ramach kursu każdy z uczestników będzie uczyć się j. francuskiego na poziomie zaawansowania adekwatnym do jego aktualnych umiejętności. Dostosowanie kursu do indywidualnych potrzeb w znacznym stopniu podnosi jego efektywność i eliminuje sytuacje w których uczestnicy zniechęcają się do nauki przez niewłaściwe określenie potrzeb. Nie ma więc obaw, że osoby ze znajomością francuskiego na poziomie zaawansowanym miałyby zaczynać od podstaw tylko dlatego, że wśród pracowników są osoby, które wcześniej nie miały styczności z j. francuskim. I odwrotnie.

Z nami każdy może uczyć się dokładnie tego, czego potrzebuje!

Ogromną zaletą kursu dla firm w Profi-Lingua jest także to, że oprócz ogólnych zasad i podstawowego zakresu słownictwa, skupiamy się na kwestiach branżowych, związanych z firmą w jakiej zatrudnieni są uczestnicy kursu.

Naszym celem jest wyposażenie pracowników w wiedzę i kompetencje w zakresie znajomości j. francuskiego, które będą miały bezpośredni wpływ na poprawę komfortu pracy poprzez swobodę komunikacji w j. francuskim, a przy tym również na poprawę efektywności ich pracy.

Kładziemy nacisk na praktyczne zastosowanie znajomości j. francuskiego. Zależy nam na tym, aby efekty były widoczne i wykorzystywane podczas codziennej pracy, np. poprzez prowadzenie rozmowy telefonicznej,  korespondencji czy też negocjacji biznesowych w języku francuskim,

Przyjdź i przekonaj się, że Profi-Lingua to zespół profesjonalistów. Nasze wieloletnie doświadczenie i współpraca z najlepszymi lektorami i native speakerami przyczyniło się do sukcesu wielu firm współpracujących z nami. Pozwól, by Twoja Firma mogła dołączyć do grona naszych zadowolonych Klientów. 

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem