Indywidualny kurs francuskiego w Lublinie

Chciałbyś, ale nie wiesz od czego zacząć? Obiecywałeś sobie, że sam będziesz się uczyć francuskiego, ale brakuje Ci motywacji? Masz obawy przed nowym akcentem, przez to zajęcia grupowe wydają się nieodpowiednie dla Ciebie? Albo chcesz szybkiej powtórki tego, co już potrafisz i dodatkowej porcji nowej wiedzy w tempie, które sam narzucisz? Mamy coś specjalnie dla Ciebie!

Korepetycje z francuskiego – Face to Face

Prowadzone przez najlepiej wykwalifikowanych Lektorów zajęcia, które z pewnością sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Kursantów.

Najwyższy standard prowadzonych zajęć, a przy tym pełen profesjonalizm Trenerów sprawi, że w błyskawicznym tempie osiągniesz zaskakujące efekty w nabywaniu nowej wiedzy.

Podczas indywidualnych zajęć cała uwaga skierowana jest wyłącznie na Tobie, wykorzystujesz więc 100% czasu na realizację swojego celu, jakim jest nauka języka francuskiego, a to wszystko  w Twoim tempie i zgodnie z Twoim zapotrzebowaniem.

Stawiamy na praktykę, czyli Komunikacja

Naszym kluczowym celem jest przekazanie niezbędnej wiedzy do tego, aby nasi Słuchacze w sposób swobodny posługiwali się językiem francuskim. Teoria – teorią, ale doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że najważniejsza jest praktyka i sprawienie, abyś swobodnie mógł porozumiewać się nie tylko w języku polskim, ale także w języku francuskim.

Kiedy i gdzie? Twój wybór!

To my jesteśmy do Twojej dyspozycji! Nie narzucamy sztywnego harmonogramu zajęć, więc masz całkowitą swobodę w wyborze terminów i miejsc spotkań. Każdy termin możesz ustalić indywidualnie i dostosować do swoich możliwości czasowych. Co najważniejsze, o samym rozpoczęciu kursu także Ty decydujesz! Nie musi on być uzależniony od terminów rozpoczęcia kursów semestralnych. Możesz zacząć już teraz!

Oferujemy ponad to cały szereg dodatkowych bezpłatnych konwersacji w naszej szkole oraz narzędzi wspomagających naukę za pośrednictwem dostępu do Strefy Słuchacza na naszej stronie internetowej www.profi-lingua.pl

Nie czekaj! Zapisz się już dziś!

20-059 Lublin, Al. Racławickie 6

81 534 86 24/25

lublin@profi-lingua.pl

pn-pt: 09:00 – 19:00, sob: 09:00 – 13:00

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem