Kurs hiszpańskiego dla firm w Lublinie

Wypełnij formularz kontaktowy

Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
Adres
Miasto
Osoba kontaktowa
Treść zapytania

Administratorem danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, [WSiP]. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu są przetwarzane zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie oraz w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Tylko w Profi-Lingua!

Chcesz, aby pracownicy Twojej firmy szybko i efektywnie nauczyli się języka hiszpańskiego? Dobrze trafiłeś! Z nami osiągniesz sukces szybciej, niż się spodziewasz. Dokładnie wiemy, jak zorganizować kurs hiszpańskiego dla firm, aby był on skuteczny, a efekty widoczne w możliwie krótkim czasie.

Kluczem do sukcesu jest dokładna personalizacja kursu, czyli dostosowanie go zarówno do potrzeb, jak również aktualnej wiedzy w zakresie znajomości języka hiszpańskiego. Wszystko po to, aby uczyć się tego, czego jeszcze nie potrafimy, przy jednoczesny doskonaleniu i wykorzystaniu już posiadanych umiejętności.

Jesteśmy przygotowani do tego, aby prowadzić zajęcia zarówno dla kadry menadżerskiej, jak i pracowników na różnych stanowiskach. Naszym celem jest taka nauka hiszpańskiego, która przełamie wszelkie obawy związane z porozumiewaniem się w języku hiszpańskim i sprawi, że Twój zespół stanowić będą pracownicy, którzy nie boją się mówić po hiszpańsku i menagerowie, którzy będą równie skuteczni w języku hiszpańskim, jak w języku polskim.

Elastyczność naszej oferty pozwala dostosować się do oczekiwań firm nie tylko co do tematyki kursu, ale także co do terminów oraz miejsca prowadzenia zajęć. W naszej ofercie mamy zarówno kursy ogólne, jak również branżowe czy stanowiskowe. Kurs możemy zorganizować dokładnie według potrzeb.

Nasza pasja i doświadczenie – to gwarancja Twojego sukcesu!

Spośród współpracujących z nami lektorów i native speakerów wybierzemy osoby najlepiej znające Państwa branżę czy też specjalizujące się w konkretnym zagadnieniu, które miałoby być tematem przewodnim kursu. Oczywiście zapewniamy przy tym, że lektorzy i native speakerzy w Profi-Lingua to grupa osób o najwyższych kwalifikacjach i ogromnym doświadczeniu  w nauczaniu języka hiszpańskiego, którzy swoją prace wykonują z ogromną pasją i zaangażowaniem.

Jesteśmy pewni, że wiedza i umiejętności językowe, jakie przekażemy uczestnikom kursu w trakcie trwania szkoleń szybko zaowocują i przełożą się na sukces Twojej Firmy na rynku międzynarodowym.

 

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem