Indywidualny kurs hiszpańskiego w Lublinie

Hiszpański w Lublinie – indywidualnie!

Dla osób, które są zainteresowane indywidualnym tokiem nauczania mamy coś specjalnego – korepetycje z hiszpańskiego w Lublinie z Profi-Lingua.

Ty zdecydujesz, jakie zagadnienia mają być poruszane na zajęciach, a doświadczenie Trenera pomoże Ci zdobyć umiejętność i zarazem łatwość komunikacji w języku hiszpańskim. Zapewniamy całkowitą personalizacje trybu nauczania dostosowaną wyłącznie do Ciebie!

Hiszpański Face to Face w Profi-Lingua

Podczas kursu indywidualnego masz gwarancję najwyższej efektywności. Cała uwaga Trenera skupiona jest na Tobie i Twoich potrzebach. Jeżeli dopiero planujesz rozpocząć naukę hiszpańskiego i masz obawy przed nowym wyzwaniem, z pewnością szybko się przełamiesz i pozbędziesz wszelkich barier związanych z porozumiewaniem się w j. hiszpańskim.  

Korzystając z tego rozwiązania otrzymujesz zajęcia Face to Face z wykwalifikowanym Lektorem, który w sposób profesjonalny przeprowadzi Cię przez kolejne etapy nauki hiszpańskiego zgodnie z Twoimi wytycznymi.

Gdzie? Kiedy? Wybór należy do Ciebie!

Indywidualny kurs hiszpańskiego charakteryzuje się tym, że nie ma ściśle określonego planu zajęć. Jesteśmy dyspozycyjni i dostosujemy rozkład zajęć do Twoich potrzeb i możliwości.

Ze swojej strony zapewniamy najwyższy standard prowadzonych lekcji, jak również wysoko wykwalifikowaną kadrę lektorów, którzy posiadają bardzo kompleksową wiedzę nie tylko w zakresie znajomości języka, ale również w wielu innych dziedzinach życia.

A na dodatek…

Aby jeszcze bardziej przyczynić się do zwiększenia tempa osiąganych przez Ciebie efektów otrzymujesz od nas cały pakiet narzędzi wspomagających naukę takich, jak dostęp do e-Learningu za pośrednictwem naszej strony internetowej, jak również zaproszenie na dodatkowe konwersacje i warsztaty odbywające się w siedzibie naszej szkoły.

Nie czekaj! Zapisz się już dziś!

20-059 Lublin, Al. Racławickie 6

81 534 86 24/25

lublin@profi-lingua.pl

pn-pt: 09:00 – 19:00, sob: 09:00 – 13:00

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem