Kurs języka hiszpańskiego w Lublinie

Czy wiesz, że ... język hiszpański znajduje się w pierwszej trójce najpopularniejszych języków na świecie? Chociażby z tego względu nie mogło go zabraknąć w ofercie Profi-Lingua!

Kurs hiszpańskiego w naszej szkole jest kursem języka ogólnego. W jego trakcie poznasz zatem takie konstrukcje gramatyczne i słownictwo, którymi będziesz mógł swobodnie posługiwać się zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W każdej sytuacji i w każdym zakątku globu.

Prowadzimy zajęcia dla osób o różnym poziomie znajomości języka. Jeżeli jesteś początkujący, wypełnij FORMULARZ.

Uczyłeś się już wcześniej hiszpańskiego? Rozwiąż BEZPŁATNY TEST

Test i formularz mają charakter niezobowiązujący. Ze wszystkimi osobami zainteresowanymi kursem w Profi-Lingua skontaktujemy się telefonicznie! 

Kurs j. hiszpańskiego w Profi-Lingua – charakterstyka

  1. KOMUNIKACJA – W Profi-Lingua na pierwszym miejscu stawiamy umiejętność płynnej komunikacji, dlatego na zajęciach ćwiczymy wszystkie podstawowe sprawności językowe: rozumienie ze słuchu, mówienie, czytanie oraz pisanie. Największy nacisk kładziemy jednak na konwersację. Chcesz rozmawiać po hiszpańsku? Zapisz się na nasz kurs!
  2. WYKWALIFIKOWANA KADRA – w naszej szkole zajęcia z języka hiszpańskiego prowadzą lektorzy i native speakerzy z wykształceniem lingiwstycznym oraz doświadczeniem pedagogicznym. Zatrudniamy wyłącznie nauczycieli z pasją, którzy potrafią przekazywać wiedzę w sposób interesujący. 
  3. ŻYWY JĘZYK – z nami nie tylko przyswoisz zasady gramatyczne i wzbogacisz zasób słownictwa, ale przede wszystkim poznasz język w praktyce. Podczas lekcji korzystamy bowiem nie tylko z podręcznika, ale również z autentycznych materiałów prasowych, telewizyjnych oraz filmowych.

Pakiet Słuchacza 

W Profi-Lingua oferujemy naszym Słuchaczom bogaty pakiet zajęć z języka hiszpańskiego. Podstawę stanowi 120 lekcji 45-minutowych obowiązkowych, które odbywają się w stałych terminach.  Niemniej osoby, które zapiszą się na nasz kurs, mogą skorzystać także z dodatkowych 40 lekcji konwersacji oraz brać udział w warsztatach gramatycznych i fonetycznych.

W cenie kursu znajdują się również konsultacje z lektorem prowadzącym oraz dostęp do szkolnej biblioteki i mediateki. Ponadto gwarantujemy Kursantom wspomaganie internetowe nauki języka hiszpańskiego w postaci e-Akademii.

Wszystkim uczestnikom zajęć w Profi-Lingua zapewniamy zniżkę na podręczniki, a studentom gwarantujemy atrakcyjne rabaty!

Drugi Język Gratis

Zapisując się na kurs hiszpańskiego w Profi-Lingua, możesz skorzystać z naszej specjalnej oferty „Drugi Język Gratis” i wziąć udział w bezpłatnych zajęciach z innego języka obcego na poziomie dla osób początkujących.

Egzamin z hiszpańskiego?

W Profi-Lingua prowadzimy kursy egzaminacyjne, podczas których przygotowujemy Słuchaczy do zdawania egzaminów organizowanych przez Instytut Cervantesa oraz do egzaminów TELC (The European Language Certificates).

Na zajęciach Kursanci poznają strukturę oraz wymogi wymienionych egzaminów, a także wszystkie rodzaje zadań egzaminacyjnych. Korzystamy z autentycznych materiałów z lat poprzednich i zapewniamy, że z naszym wsparciem droga po wymarzony certyfikat jest naprawdę prosta!

Hiszpański dla Ciebie – kiedy i gdzie?

Wszystkie kursy języka hiszpańskiego trwają w naszej szkole od października do czerwca i dzielą się na dwa semestry. Zaliczenie obu jest równoznaczne z przejściem do grupy o wyższym poziomie zaawansowania.

Każda grupa może liczyć na szeroki wybór terminów zajęć. Organizujemy lekcje od poniedziałku do soboty, więc nawet osoby najbardziej zapracowane mogą rozpocząć bądź kontynuować swoją naukę języka hiszpańskiego w Profi-Lingua.

Wszystkie zajęcia dodatkowe i obowiązkowe odbywają się w siedzibie naszej szkoły przy Al. Racławickich 6 w Lublinie. Lokalizacja w samym centrum miasta sprawia, że nie musisz martwić się o dojazd. Zapraszamy!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem