Kurs niemieckiego dla firm w Lublinie

Wypełnij formularz kontaktowy

Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
Adres
Miasto
Osoba kontaktowa
Treść zapytania

Administratorem danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, [WSiP]. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu są przetwarzane zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie oraz w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Dołącz do nas!

Dłużej nie zwlekaj i już dziś zrób coś, co jeszcze do niedawna było poza zasięgiem możliwości Twojej Firmy - otwórz się na rynek zachodni i przyspiesz tempo rozwoju swojej Firmy. Kursy niemieckiego w Profi-Lingua przyczyniły się do osiągnięcia sukcesu na arenie międzynarodowej, przez wiele Firm, które zdecydowały się na ten krok, dołącz do tego grona jak najszybciej.

Profi-Lingua Lublin – to najwyższa jakość!

Profi-Lingua w Lublinie zatrudnia zespół profesjonalnych lektorów i native speakerów, którzy stawiają przede wszystkim na jakość. Dzięki wiedzy i doświadczeniu, które zdobyliśmy podczas naszej wieloletniej działalności możemy zapewnić, że nasza oferta spełni najwyższe oczekiwania, nawet najbardziej wymagających Klientów.

Nasze szkolenia językowe dla firm prowadzone są w sposób kładący maksymalny nacisk na praktyczne zastosowanie języka, szczególnie w pracy i kontaktach handlowych. Kursy mogą mieć zarówno charakter ogólny, jak również typowo biznesowy i mocno sprecyzowany. Dzięki temu uczestnicy, poza nauką języka obcego, nabywają lub doskonalą umiejętności związane konkretnym tematem, takim jak np. korespondencja służbowa, negocjacje, prezentacje, prowadzenie spotkań biznesowych oraz wiele innych.

Mocną stroną naszej oferty jest indywidualne podejście do Klienta. Dopasowujemy poziom i zakres szkolenia do potrzeb i możliwości zespołu oraz zakresu działalności firmy. Ponad to pozostajemy elastyczni także w kwestii czasu i miejsca w których miałyby odbywać się szkolenia.

Skontaktuj się z nami już dziś! Przeprowadzimy audyt językowy, na podstawie którego przygotujemy specjalną, indywidualną ofertę, całkowicie dostosowaną do oczekiwań i potrzeb Twojej Firmy.

Niemiecki dla firm w Profi-Lingua pozwoli w pełni wykorzystać potencjał pracowników i przyczyni się do rozwoju ich kompetencji w zakresie posługiwania się językami obcymi. Dzięki temu kontakty międzynarodowe przestaną być stresującym wyzwaniem, a staną się po prostu elementem codziennej pracy.

 

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem