Indywidualny kurs niemieckiego w Lublinie

Korepetycje z niemieckiego w Lublinie

Jeżeli szukasz kogoś, kto pomoże Ci przełamać barierę językową lub po prostu skutecznie nauczy Cię swobodnego porozumiewania się w języku niemieckim  - Dobrze trafiłeś!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób zapracowanych lub mających ściśle sprecyzowane oczekiwania dotyczące tematyki zajęć organizujemy indywidualne kursy języka niemieckiego w Lublinie.

Indywidualny kurs języka niemieckiego to idealne rozwiązanie także dla tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z niemieckim,  a grupowa forma zajęć nie do końca spełnia ich oczekiwania.

Niemiecki z Lektorem – Face to Face

Zajęcia indywidualne to:

  • 100% koncentracji Trenera na Tobie – zajęcia organizowane są w formie Face to Face, co daje Ci pewność, że uwaga Lektora skupiona jest tylko i wyłącznie na Tobie, a jego profesjonalne podejście i doświadczenie pozwala na dostosowanie sposobu nauczania do Twoich potrzeb i oczekiwań
  • Czas i miejsce – Decyzja należy do Ciebie! W odróżnieniu od zajęć grupowych terminy zajęć ustalane są indywidualnie i całkowicie dostosowane do Twoich możliwości czasowych. Nie musisz przy tym nawet wychodzić z domu! Począwszy od początku kursu, przez każde kolejne spotkanie, aż do jego końca – decyzja o terminach należy tylko i wyłącznie do Ciebie!
  • Ponad to gratis otrzymujesz od nas możliwość uczestniczenia w dodatkowych bezpłatnych konwersacjach i warsztatach, jak również nieograniczony dostęp to wielu przydatnych narzędzi wspierających poszerzanie wiedzy w języku niemieckim takich jak: internetowy dostęp do e-Akademii, czy też możliwość korzystania z biblioteki i mediateki.

Zapisz się już dziś! Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

20-059 Lublin, Al. Racławickie 6

81 534 86 24/25

lublin@profi-lingua.pl

pn-pt: 09:00 – 19:00, sob: 09:00 – 13:00

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem