Maturalny kurs niemieckiego w Lublinie

Wypełnij formularz! Zdobądź specjalny rabat na kurs maturalny

Imię i nazwisko
Telefon
Adres e-mail
Miasto
Treść pytania
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych, poprzez kanały :
Telefon E-mail SMS

Od wczesnych lat szkolnych słyszymy od nauczycieli i rodziców, że wyniki egzaminów dojrzałości decydują o całym naszym dorosłym życiu. Nic dziwnego, że samej myśli o maturze towarzyszy stres, ataki paniki i nieprzespane noce. Chcesz się ich pozbyć i podejść do matury z niemieckiego na luzie? Wybierz kurs w Profi-Lingua! Możemy pochwalić się 100% zdawalnością matur z języków obcych przez naszych Słuchaczy!

Niemiecki podstawowy czy rozszerzony?

W Profi-Lingua przygotowujemy Kursantów do zdawania matury z j. niemieckiego na poziomie podstawowym oraz na poziomie rozszerzonym. Podczas zajęć pomagamy naszym Słuchaczom ćwiczyć wszystkie sprawności językowe: rozumienie ze słuchu, czytanie, pisanie i mówienie. Dzięki kompleksowemu podejściu obie formy egzaminu – ustną i pisemną – zdasz bez problemu!

Poznaj maturę od podszewki

Program kursów w Profi-Lingua układają egzaminatorzy zasiadający w komisjach maturalnych. Prowadzą oni również część zajęć w naszej szkole. Dzięki nim poznasz nie tylko rodzaje zadań, które pojawiają się na arkuszach egzaminacyjnych, ale również samą strukturę matury oraz wytyczne dotyczące oceniania. Chcesz wiedzieć, na co powinieneś zwrócić szczególną uwagę podczas przygotowań? Zapisz się do nas na zajęcia!

W trakcie lekcji rozwiązujemy arkusze maturalne z poprzednich lat. Organizujemy również matury próbne z j. niemieckiego w Pofi-Lingua. Z nami sprawdzisz swoje umiejętności przed przystąpieniem do właściwego egzaminu, dzięki czemu zdążysz nadrobić ewentualne braki.

Pakiet Maturzysty w Profi-Lingua zawiera:

  • 76 lekcje języka niemieckiego
  • dodatkowe zajęcia z konwersacji
  • warsztaty językowe (gramatyczne i fonetyczne)
  • indywidualne konsultacje z lektorem (przed zajęciami lub przez e-mail)
  • specjalnie zajęcia dodatkowe w ramach MaturaClub
  • dostęp do biblioteki i mediateki w siedzibie Profi-Lingua
  • wspomaganie internetowe nauki j. niemieckiego przez platformę e-Akademia

Jedna cena – dwa języki

Wszyscy maturzyści, którzy zdecydują się na kurs w Profi-Lingua, mogą zapisać się na bezpłatne zajęcia z wybranego języka obcego na poziomie dla osób początkujących. Nauka dwóch języków w jednej cenie? U nas w szkole to możliwe. Zapytaj o szczegóły oferty „Drugi Język Gratis” w sekretariacie.

Organizacja kursu

  1. Kurs maturalny z niemieckiego trwa od października do kwietnia.
  2. Lekcje odbywają się w siedzibie Profi-Lingua przy Al. Racławickich 6.
  3. Organizujemy zajęcia w piątki i soboty – wybierz dogodny dla siebie dzień i godzinę!

Z nami zdają wszyscy. Matura bez paniki? Wybierając Profi-Lingua, możesz zapomnieć o stresie!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem