Kurs języka niemieckiego w Lublinie

Chciałbyś poznać język naszych zachodnich sąsiadów? Swobodnie komunikować się nim w sytuacjach prywatnych i zawodowych? Zaimponować przyjaciołom zza granicy umiejętnością płynnej konwersacji po niemiecku? A może znajomość tego języka ułatwi Ci znalezienie wymarzonej pracy? Niezależnie od źródła motywacji, dzięki której trafiłeś na naszą stronę, bez wahania jesteśmy w stanie powiedzieć: kurs w Profi-Lingua jest właśnie dla Ciebie!

Dlaczego warto wybrać naukę niemieckiego w Profi-Lingua?

  1. Nauczamy metodą komunikatywną i – jak sama nazwa wskazuje – stawiamy na komunikację! Ćwiczymy wszystkie podstawowe sprawności językowe: rozumienie ze słuchu, czytanie, pisanie oraz mówienie. W trakcie zajęć wykorzystujemy autentyczne materiały prasowe oraz filmowe, dzięki czemu Słuchacz poznaje niemiecki od strony praktycznej, a nie tylko teorię z podręcznika.
  2. Jesteśmy sprawdzoną szkołą – działamy w Polsce już od 24 lat! Nasze doświadczenie przekłada się na profesjonalizm oraz wysoką jakość kształcenia, potwierdzoną wieloma wyróżnieniami m.in. nagrodą Grand Prix Laur Klienta. Wybierając kurs w Profi-Lingua, wybierasz zatem zajęcia u najlepszych.
  3. Oferujemy nie tylko największy wybór terminów zajęć oraz grup zaawansowania, ale także najbogatszy pakiet Kursanta. Dodatkowe godziny lekcyjne dla wszystkich chętnych? W Profi-Lingua to codzienność!

Chcesz się już teraz zapisać na zajęcia z niemieckiego w naszej szkole? Zapraszamy! Wypełnij FORMULARZ bądź rozwiąż BEZPŁATNY TEST. Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i zaproponujemy grupę adekwatną do poziomu znajomości języka.

160 lekcji niemieckiego!

W Profi-Lingua łączymy jakość z ilością. Zapisując się na zajęcia z języka niemieckiego, wybierasz możliwość udziału w aż 160 lekcjach 45-minutowych oraz dodatkowych warsztatach gramatycznych i fonetycznych, które organizujemy w naszej szkole.

W cenie kursu znajdują się również indywidualne konsultacje z lektorem prowadzącym, dostęp do biblioteki oraz mediateki oraz e-Akademii. Zapewniamy naszym Słuchaczom zniżkę na podręczniki, a studentom gwarantujemy atrakcyjne rabaty.

Jakby tego było mało, wszyscy uczestnicy kursów niemieckiego mogą zapisać się na bezpłatne zajęcia z innego języka obcego na poziomie dla osób początkujących. O szczegóły oferty „Drugi Język Gratis” pytaj w sekretariacie.

Egzamin z języka niemieckiego?

W Profi-Lingua organizujemy kursy dla osób przygotowujących się do egzaminów w Instytucie Goethego (ZD, ZMP), TELC (The European Language Certificates) oraz WiDaF (Deutsch als Fremdsprache in der Wirtschaft).

Wybierając nasze zajęcia, wybierasz prostą drogę do zdobycia certyfikatu z języka niemieckiego. Poznasz strukturę i wymogi egzaminów, typy zadań oraz wytyczne dotyczące oceniania. Zorganizujemy również dla Ciebie egzamin próbny w naszej szkole.

Organizacja zajęć z języka niemieckiego

Zajęcia z kursów standardowych i egzaminacyjnych w Profi-Lingua odbywają się od października do czerwca. Prowadzą je wykwalifikowani i sprawdzeni lektorzy. Grupom na wyższym poziomie zaawansowania zapewniamy również zajęcia z native speakerami. O przydziale do grup decydują wyniki testu kwalifikacyjnego. 

Oferujemy szeroki wybór terminów zajęć. Organizujemy lekcje także w soboty, które stanowią idealne rozwiązanie dla osób pracujących. Z nami bez problemu znajdziesz czas na naukę niemieckiego nawet w najbardziej napiętym grafiku!

Czekamy na Ciebie w siedzibie Profi-Lingua przy Al. Racławickich 6 w samym centrum Lublina!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem