Kurs języka norweskiego w Lublinie

Znajomością języka norweskiego może pochwalić się niewielu Polaków. Tymczasem jest ona mile widziana na rynku pracy. Chciałbyś podnieść swoje kwalifikacje zawodowe i pokonać konkurencję? Zapraszamy do Profi-Lingua! Liczba zajęć obowiązkowych i dodatkowych, którą oferujemy, gwarantuje satysfakcjonujące efekty w krótkim czasie!

Nauka norweskiego w Profi-Lingua

  1. W Profi-Lingua uczymy języka ogólnego, co czyni nasz kurs atrakcyjnym zarówno dla osób, które zamierzają posługiwać się j. norweskim w sytuacjach prywatnych, jak i dla tych, którym zależy na płynnej komunikacji w środowisku zawodowym. Różnorodna tematyka zajęć zadowoli również osoby, które planują wyjazd za granicę.
  2. KOMUNIKACJA to dla nas słowo-klucz, dlatego w Profi-Lingua kładziemy największy nacisk na praktyczne umiejętności językowe. Nasi Słuchacze doskonalą podczas zajęć podstawowe sprawności: czytanie, pisanie oraz rozumienie ze słuchu. Równocześnie poznają zasady gramatyki norweskiej oraz na bieżąco wzbogacają zasób słownictwa.
  3. Zdajemy sobie sprawę, że niektórym z naszych Kursantów towarzyszy strach przed rozmową w języku obcym. Z myślą o nich przygotowaliśmy pakiet bezpłatnych konwersacji. Aby przełamać bariery komunikacyjne, w trakcie lekcji przeprowadzamy także improwizacje symulujące realne sytuacje z życia codziennego.
  4. Zależy nam, aby uczestnicy kursów norweskiego, mieli kontakt z żywym językiem, dlatego wykorzystujemy autentyczne materiały prasowe, fragmenty programów telewizyjnych oraz filmów.
  5. Dbając o komfort osób, które wybierają naukę norweskiego w naszej szkole, oferujemy szeroki wybór terminów zajęć oraz grup zaawansowania.

Jesteś zainteresowany? Wypełnij FORMULARZ (dla początkujących) albo rozwiąż BEZPŁATNY TEST i czekaj na telefon od pracowników Profi-Lingua! Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin, przedstawimy Ci wyniki testu i odpowiemy na wszelkie pytania!

160 lekcji języka norweskiego!

Wszystkim uczestnikom kursów języka norweskiego oferujemy bogaty pakiet zajęć, na który składają się:

  • 120 lekcje 45-minutowe obowiązkowe (stałe terminy)
  • 40 godzin lekcyjnych dodatkowych konwersacji (elastyczne terminy)
  • warsztaty gramatyczne i fonetyczne
  • zajęcia z innego języka obcego na poziomie dla osób początkujących GRATIS!!!

Ponadto Słuchacze w Profi-Lingua mają możliwość indywidualnych konsultacji z lektorem prowadzącym oraz dostęp do biblioteki i mediateki w siedzibie szkoły, a także do platformy e-Akademia przez internet.

Jeżeli jesteś studentem, na pewno zainteresuje Cię atrakcyjny rabat. Okaż legitymację podczas zapisu na kurs i ciesz się niższą ceną!

UWAGA: U nas płacisz tylko za kurs i za podręcznik! Nie ma żadnych dodatkowych opłat!

Jak wygląda kurs j. norweskiego w Profi-Lingua?


Kurs j. norweskiego w Profi-Lingua rozpoczyna się w październiku i trwa do czerwca. Dzieli się na dwa semestry, a zaliczenie obu jest równoznaczne z awansem do wyższej grupy.

Zajęcia prowadzą sprawdzeni lektorzy z wykształceniem lingwistycznym. Organizujemy lekcje od poniedziałku do soboty, więc nawet osoby bardzo zapracowane i zajęte w dni powszednie mogą zapisać się na nasz kurs i rozpocząć naukę norweskiego w komfortowych warunkach.


Wszystkie lekcje obowiązkowe i dodatkowe odbywają się w salach dydaktycznych szkoły Profi-Lingua. W Lublinie nasza placówka znajduje się przy Al. Racławickich 6. Zapraszamy!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem