Kurs języka portugalskiego w Lublinie

Aby móc płynnie komunikować się w obcym języku, potrzebny jest czas oraz motywacja do nauki. W dzisiejszym świecie niełatwo jest jednak połączyć oba te czynniki, dlatego nasza szkoła wychodzi naprzeciw Państwa potrzebom! W ramach indywidualnego kursu języka portugalskiego w Profi-Linugua zapewniamy elastyczność podczas opracowywania harmonogramu lekcji, spersonalizowany program nauczania oraz zajęcia face to face, które są gwarantem efektywności!

Kurs indywidualny w Profi-Lingua – dlaczego warto?

  1. Słuchacz sam może wybrać zagadnienia, które go szczególnie interesują i zostaną one omówione podczas trwania kursu.
  2. Dla każdego Kursanta opracowujemy spersonalizowany program nauczania uwzględniający Jego cele, potrzeby, preferencje, wiek oraz poziom znajomości języka portugalskiego.
  3. Kurs indywidualny może rozpocząć każda osoba zainteresowana nauką portugalskiego w naszej szkole – organizujemy lekcje dla osób początkujących i zaawansowanych.
  4. W ramach kursu odbywają się zajęcia face to face. Ich kameralna atmosfera oraz bezpośrednia relacja z lektorem sprzyja przełamywaniu barier komunikacyjnych oraz utrzymywaniu motywacji Słuchacza na wysokim poziomie.
  5. W przypadku zajęć indywidualnych prowadzimy rekrutację ciągłą, więc można się zapisać w każdej chwili!
  6. Kurs przygotowuje oraz prowadzi wykwalifikowany lektor języka portugalskiego z doświadczeniem pedagogicznym i metodycznym.
  7. O kształcie harmonogramu zajęć oraz tematyce współdecyduje Słuchacz – w Profi-Lingua weźmiemy pod uwagę wszystkie Państwa oczekiwania!

Tematyka zajęć z portugalskiego w Profi-Lingua

W szkole Profi-Lingua prowadzimy kursy indywidualne o różnej formule: kursy języka ogólnego, kursy języka specjalistycznego (np. medycznego, biznesowego, prawniczegi) oraz kursy konwersacyjne. Wybór pozostawiamy w Państwa rękach! Ze swojej strony zapewniamy jednak elastyczność oraz możliwość wprowadzenia słownictwa branżowego.

Wszelkie sugestie odnośnie tematyki zajęć prosimy zgłaszać do lektora przed rozpoczęciem kursu. Ułatwi nam to przygotowanie dla Państwa spersonalizowanego programu nauczania. Oczywiście program może ulegać modyfikacji podczas trwania szkolenia językowego. Punktem wyjścia są dla nas bowiem zawsze sugestie Słuchaczy. Uczymy płynnej komunikacji w języku portugalskim zarówno w sytuacjach prywatnych, jak i zawodowych.

Korepetycje z portugalskiego w Profi-Lingua – organizacja

Harmonogram indywidualnego kursu języka portugalskiego w Profi-Lingua ustalamy w porozumieniu z Słuchaczem. W naszej szkole mogą Państwo wybrać dogodne dla siebie terminy zajęć oraz ustalić częstotliwość i liczbę spotkań z lektorem. W rezultacie intensywność oraz długość całego kursu pozostawiamy w rękach Kursanta. Nasi pracownicy czuwają z kolei nad realizacją owych postanowień organizacyjnych.

Lokalizacja zajęć z j. portugalskiego zależy od Państwa decyzji. Oferujemy bezpłatny dojazd lektora do ucznia na terenie miasta. Zajęcia mogą odbywać się w mieszkaniu prywatnym, firmie bądź w siedzibie Szkoły Profi-Lingua w Lublinie przy przy Al. Racławickich 6. Szczegóły ustalane są z Słuchaczem podczas zapisu na kurs.

Osoby zainteresowane prosimy o bezpośredni kontakt z sekretariatem naszej szkoły!

Czekamy na Państwa! Do zobaczenia! Até logo! 

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem