Kurs rosyjskiego dla firm w Lublinie

Wypełnij formularz kontaktowy

Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
Adres
Miasto
Osoba kontaktowa
Treść zapytania

Administratorem danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, [WSiP]. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu są przetwarzane zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie oraz w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Oferta indywidualna dla Twojej Firmy

Oczekiwania rynku w zakresie znajomości języków obcych rosną w zaskakującym tempie. Aby  nie pozostawać w tyle i być konkurencyjnym musimy dbać o ciągłe podnoszenie kwalifikacji pracowników. Wychodząc naprzeciw tym wymaganiom oferujemy firmowe kursy języka rosyjskiego. Wszystkie kursy są tworzone indywidualnie dla każdej firmy, z uwzględnieniem specyfiki działalności, potrzeb i oczekiwań w jakim język rosyjski ma być opanowany oraz aktualnych umiejętności uczestników kursu.

Możecie mieć pewność, że kursy organizowane przez Profi-Lingua w Lublinie dokładnie odpowiadają potrzebom Twojego przedsiębiorstwa. Kursy stworzone zostały z myślą o tych, którzy chcieliby poszerzyć zakres swoich umiejętności językowych w konkretnej dziedzinie.

Długoletnie doświadczenie i współpraca z bardzo wymagającymi klientami pozwoliła nam na opracowanie kompleksowych i profesjonalnie prowadzonych usług w dziedzinie szkoleń językowych dla firm.

W ramach kursu zapewniamy:

·         analizę potrzeb (audyt językowy) – na podstawie którego określamy na jakim etapie startujemy oraz jaki jest nasz cel - wspólnie znajdujemy najlepszy sposób na realizację postawionych założeń

  • dostosowanie terminów oraz miejsca prowadzonych zajęć do potrzeb i możliwości uczestników kursu
  • profesjonalną i wykształconą kadrę z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu
  • najskuteczniejsze metody nauczania
  • analizę postępów okresowymi testami
  • możliwość przeprowadzenia egzaminu językowego TELC
  • dostęp do dodatkowych konwersacji i warsztatów odbywających się w siedzibie naszej szkoły

Nasze szkolenia ukierunkowane są na podnoszenie kwalifikacji oraz rozwój kompetencji językowych w zakresie prowadzenia swobodnej komunikacji i korespondencji, podejmowania negocjacji, rozmów sprzedażowych, przygotowywania i przedstawiania prezentacji, dodatkowo wszystko to jest spersonalizowane pod kątem profilu działalności firmy. Ponad to program dostosowujemy do potrzeb konkretnych uczestników, angażując ich do aktywnego uczestnictwa, co znacznie podnosi skuteczność prowadzonych zajęć.

 

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem