Kurs języka rosyjskiego w Lublinie

Małe grupy, pakiet 160 lekcji, szereg zajęć dodatkowych i największy wybór terminów – brzmi interesująco? Witaj w Profi-Lingua!

Jeżeli cenisz sobie komfort i wysoką jakość, zapraszamy Cię na kurs języka rosyjskiego w naszej szkole. Zapoznaj się z ofertą, a następie wypełnij FORMULARZ (dla początkujących) bądź rozwiąż BEZPŁATNY TEST. Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i zaproponujemy grupę o odpowiednim poziomie zaawansowania.

Dlaczego warto wybrać rosyjski w Profi-Lingua?

  • uczymy języka rosyjskiego ogólnego, którym możesz posługiwać się w sytuacjach prywatnych i zawodowych
  • nasi Słuchacze na zajęciach ćwiczą wszystkie podstawowe umiejętności językowe: rozumienie ze słuchu, czytanie, pisanie i mówienie
  • pomagamy przełamywać Kursantom bariery komunikacyjne i kładziemy nacisk na konwersację
  • zajęcia w Profi-Lingua prowadzą wyłącznie wykwalifikowani lektorzy języka rosyjskiego, którzy mają doświadczenie pedagogiczne
  • wykorzystujemy podczas lekcji autentyczne materiały prasowe oraz telewizyjne, dzięki czemu nasi Słuchacze poznają praktyczne zastosowanie języka
  • zajęcia odbywają się w małych grupach, co przekłada się na efektywność kursu

160 lekcji i jeszcze więcej!

Uczestnikom kursów języka rosyjskiego oferujemy aż 120 lekcji 45-minutowych obowiązkowych oraz pakiet 40 dodatkowych lekcji konwersacji. Ponadto nasi Słuchacze mogą brać udział w warsztatach fonetycznych i gramatycznych, które organizujemy w Profi-Lingua.

Oferujemy także dostęp do zasobów biblioteki i mediateki w siedzibie szkoły oraz możliwość nauki przez internet w ramach platformy e-Akademia. Zapewniamy Kursantom indywidualne konsultacje z lektorem prowadzącym (przed zajęciami lub przez e-mail) oraz zniżkę na podręczniki. Dodatkowo studenci mogą liczyć w naszej szkole na atrakcyjne rabaty!

Przygotowaliśmy dla wszystkich Słuchaczy kursów języka rosyjskiego wyjątkową niespodzinkę: bezpłatne zajęcia z wybranego języka obcego na poziomie dla początkujących! Chcesz wiedzieć więcej? Zapytaj się w naszej szkole o ofertę „Drugi Język Gratis”!

Certyfikat z j. rosyjskiego?

Jeżeli chciałbyś zdobyć certyfikat językowy, kurs egzaminacyjny w Profi-Lingua będzie najlepszym wyborem. Od lat organizujemy bowiem zajęcia, podczas których przygotowujemy Słuchaczy do zdawania egzaminów TELC (The European Language Certficates) z języka rosyjskiego.

W trakcie kursu zapoznamy Cię ze wszystkimi typami zadań, technikami egzaminacyjnymi, strukturą TELC i wytycznymi oceniania. Zorganizujemy również dla Ciebie egzamin próbny, abyś mógł sprawdzić swoje umiejętności przed egzaminem właściwym i nadrobić ewentualne braki.

Zajęcia z rosyjskiego – czas i miejsce

Kursy języka rosyjskiego trwają w naszej szkole od października do czerwca i dzielą się na dwa semestry. Zaliczenie obu semestrów jest równoznaczne z przejściem do grupy na wyższym poziomie zaawansowania.

Oferujemy szeroki wybór terminów zajęć. W Profi-Lingua organizujemy lekcje nawet w soboty, które stanowią idealne rozwiązanie dla osób zapracowanych i cierpiących na permanentny brak czasu.

Wszystkie zajęcia odbywają się w centrum Lublina, w budynku przy Al. Racławickich 6. Dogodny dojazd z każdej części miasta masz jak w banku!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem