Kurs języka ukrainskiego w Lublinie

W Profi-Lingua przygotowujemy uczestników kursów indywidualnych do płynnej komunikacji w języku ukraińskim w różnych sytuacjach życia codziennego. Tematykę zajęć dostosowujemy do potrzeb konkretnego Słuchacza, opracowując spersonalizowany program nauczania. Jesteśmy elastyczni w sprawach dotyczących harmonogramu. Jeżeli cenią sobie Państwo komfort i chcielibyście poznawać język ukraiński na własnych zasadach, zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą.

Ukraiński indywidualnie –  dlaczego warto?

Po pierwsze: Słuchacz kursu indywidualnego może sam wybrać zagadnienia, które zostaną omówione podczas zajęć. Tym samym staje się współtwórcą programu kształcenia i ma znaczący wpływ na tematykę lekcji.

Po drugie: tok nauczania jest dostosowywany nie tylko do oczekiwań i preferencji Kursanta, ale również do Jego wieku oraz poziomu znajomości języka ukraińskiego, co zapewnia osiąganie maksymalnych efektów w krótkim przedziale czasu.

Po trzecie: kurs indywidualny składa się z zajęć face to face, zatem lektor całą swoją uwagę w trakcie lekcji skupia na jednym uczniu. Taka sytuacja sprzyja szybkiemu wyeliminowaniu ewentualnych błędów i umożliwia dopasowanie tempa realizacji programu do predyspozycji językowych Słuchacza. Z naszych obserwacji wynika również, że Kursanci, uczęszczający na zajęcia face to face, czują się bardziej zmotywowani do nauki.

Kurs indywidualny, czyli jaki?

W Profi-Lingua Słuchacz może wybrać formułę kursu, która najbardziej odpowiada Jego potrzebom oraz oczekiwaniom. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno kursy języka ogólnego, jak i kursy języka specjalistycznego (np. medycznego, biznesowego, technicznego), a także kursy konwersacyjne.

Osobom, które chcą posługiwać się j. ukraińskim w pracy zawodowej, możemy zaproponować warsztaty z prowadzenia negocjacji, prezentacji, korespondencji oraz spotkań biznesowych.

Wprowadzanie słownictwa branżowego podczas zajęć nie stanowi dla nas żadnego problemu. Wystarczy tylko przedstawić swoje preferencje lektorowi podczas pierwszej konsultacji, aby mógł przygotować dla Państwa odpowiednie materiały dydaktyczne.

Korepetycje z j. ukraińskiego – organizacja

Podczas ustalania harmonogramu indywidualnego kursu j. ukraińskiego bierzemy pod uwagę Państwa dyspozycyjność. W rezultacie w Profi-Lingua Słuchacz sam może zadecydować o terminach, liczbie oraz częstotliwości zajęć. Kwestia intensywności i długości kursu leży zatem w Państwa rękach.

Indywidualną naukę języka ukraińskiego w naszej szkole można rozpocząć w  dowolnym momencie. Prowadzimy rekrutację przez cały rok, a sztywny podział na semestry przy tego typu kursach nie obowiązuje.

Lekcje odbywają się w miejscu wskazanym przez Słuchacza. Zapewniamy bezpłatny dojazd lektora do ucznia na terenie Lublina. W przypadku dostępnych sal oferujemy możliwość organizacji zajęć indywidualnych w siedzibie Profi-Lingua przy Al. Racławickich 6.

Zapraszamy do wspólnej nauki języka ukraińskiego! Osoby zainteresowane indywidualnym prosimy o kontakt z sekretariatem.

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem