Kurs włoskiego dla firm w Lublinie

Wypełnij formularz kontaktowy

Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
Adres
Miasto
Osoba kontaktowa
Treść zapytania

Administratorem danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, [WSiP]. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu są przetwarzane zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie oraz w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Synergia 2+2=5, czyli firmowe kursy j. włoskiego

Doskonale wiemy, że efekt zorganizowanej pracy zespołowej jest dużo wyższy, niż suma efektów działań indywidualnych. Dlatego też nasza oferta dla firm opiera się na organizacji szkoleń dostosowanych do potrzeb i możliwości pracowników, spełniających ich oczekiwania w każdym obszarze, a jednocześnie dających dodatkowe korzyści Twojej Firmie.

Organizujemy kursy ogólne, jak również stanowiskowe czy branżowe, uwzględniające przy tym różnorodne poziomy zaawansowania. Ponad to, innego zakresu słownictwa potrzebuje kadra zarządzająca, czy osoba odpowiedzialna za negocjacje i kontakty handlowe, a innego osoba pracująca w administracji czy kadrach.

Ogromną zaletą firmowych kursów językowych jest indywidualne podejście zarówno w zakresie tematyki kursu, poziomu zaawansowania, jak również czasu i miejsca prowadzonych zajęć. Pozostajemy elastyczni i dostosujemy harmonogram zajęć do wymagań i możliwości uczestników.

Nasze wieloletnie doświadczenie i ciągłe doskonalenie sprawia, że efektywność prowadzonych zajęć jest na bardzo wysokim poziomie.

Dołącz do nas - Profi-Lingua to gwarancja jakości!

Oprócz szerokiego grona zadowolonych Klientów, wysoki poziom nauczania potwierdzili m. in.:

  • Złote godło w programie Quality International pod Patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego oraz PARP
  • Akredytacja Kuratorium Oświaty
  • Newsweek Polska

 

Kursy prowadzone są  przez native speakerów oraz wykształconych i doświadczonych lektorów, posiadających najwyższe kompetencje językowe. Podczas kursu wykorzystujemy najskuteczniejsze metody nauki języka, cykliczne testy sprawdzające i utrwalające zdobytą wiedzę. To wszystko daje gwarancję sukcesu uczestników kursu oraz Twojej Firmy.

 

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem