Indywidualny kurs włoskiego w Lublinie

Dlaczego powinieneś wybrać kurs indywidualny?

Jeżeli chcesz by kurs był zorganizowany dokładnie tak, jak sobie życzysz – najlepszym rozwiązaniem będą zajęcia indywidualne! Podstawą programu zajęć będą Twoje potrzeby i oczekiwania. Kurs indywidualny  swoją formą przypomina korepetycje, ale w gruncie rzeczy jest czymś więcej. Jest przeznaczony dla najbardziej wymagających Słuchaczy, dla których najistotniejsza jest personalizacja toku nauczania i ponadprzeciętna efektywność.

Zasada 3 x Ty

TY decydujesz o tym, CO? 

TY decydujesz o tym, KIEDY?

TY decydujesz o tym, GDZIE?

Na to, co znajdzie się w programie nauczania największy wpływ mają Twoje preferencje! Oczywiście doświadczenie i wiedza naszych Lektorów pozostają do Twojej dyspozycji, dzięki czemu efektywność kursu indywidualnego jest na zaskakująco wysokim poziomie!

Komunikacja to podstawa!

Główną zaletą zajęć indywidualnych jest to, że cała uwaga Lektora skupiona jest na Tobie, więc możesz w pełni wykorzystać czas, w którym Trener pozostaje do Twojej dyspozycji.  

Podczas zajęć kluczowym zagadnieniem jest nauka swobodnego posługiwania się językiem włoskim. Uczymy, jak pozbyć się obaw i stresu związanego z porozumiewaniem się w obcym języku.

W ramach kursu indywidualnego otrzymujesz również bezpłatne dodatki w postaci konwersacji odbywających się w siedzibie naszej szkoły oraz dostęp do Strefy Słuchacza za pośrednictwem strony internetowej www.profi-lingua.pl, która jest doskonałym uzupełnieniem kursu indywidualnego.

Nie czekaj na innych! Możesz rozpocząć zajęcia już teraz!

20-059 Lublin, Al. Racławickie 6

81 534 86 24/25

lublin@profi-lingua.pl

pn-pt: 09:00 – 19:00, sob: 09:00 – 13:00

 

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem