Kurs języka włoskiego w Lublinie

Nauka języka obcego to nie tylko przyjemność, ale przede wszystkim ciężka praca. Aby osiągnąć pożądane efekty, potrzebujemy czasu i zaangażowania. Wybierając Profi-Lingua na kompana Twojej przygody z językiem włoskim, otrzymujesz wszystkie potrzebne narzędzia, aby osiągnąć wymarzony cel. Zapewniamy Słuchaczom największy wybór terminów zajęć, grup zaawansowania oraz nielimitowaną ilość lekcji dodatkowych.

W przypadku, gdy nasza propozycja wyda Ci się interesująca, wypełnij FORMULARZ (dla osób początkujących) bądź rozwiąż BEZPŁATNY TEST. Obie formy zgłoszenia mają charakter niezobowiązujący. W ciągu 24 godzin skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i przekażemy Ci informację o wynikach testu oraz przedstawiamy szczegółową ofertę.

Nauka języka włoskiego w Profi-Lingua

Na zajęciach w naszej szkole poznasz język włoski ogólny, czyli taki, którym będziesz mógł posługiwać się swobodnie w każdych okolicznościach, zarówno w sytuacjach prywatnych, jak w miejscu pracy. Pomożemy Ci utrwalić gramatykę i wzbogacić zasób słownictwa. Podczas kursu będziesz ćwiczył wszystkie zdolności językowe, tj. czytanie, pisanie, rozumienie ze słuchu oraz mówienie. Kompleksowe podejście, które proponujemy, sprawia, że nasi Słuchacze w krótkim czasie nabywają umiejętność płynnej komunikacji w języku włoskim.

Pakiet Kursanta

Naszym Kursantom oferujemy bogaty pakiet zajęć z języka włoskiego, na który składają się:

  • 120 lekcje 45-minutowe obowiązkowe
  • 40 godzin lekcyjnych dodatkowych konwersacji odbywających się w elastycznych terminach
  • warsztaty gramatyczne i fonetyczne organizowane w Profi-Lingua

Ponadto każdy Słuchacz ma możliwość indywidualnych konsultacji z lektorem prowadzącym. Wszystkim uczestnikom kursu języka włoskiego zapewniamy również dostęp do biblioteki, mediateki oraz e-Akademii (platformy e-learningu). U nas możesz liczyć na zniżkę na podręczniki, a studentom oferujemy atrakcyjne rabaty! O szczegóły pytaj w naszym sekretariacie.

UWAGA: Decydując się na kurs włoskiego w Profi-Lingua, możesz wziąć udział w bezpłatnych zajęciach z innego języka obcego w naszej szkole na poziomie dla osób początkujących!

Harmonogram kursu języka włoskiego

  1. Kursy języka włoskiego w Profi-Lingua w Profi-Lingua rozpoczynają się w październiku i trwają do końca czerwca. Dzielą się na dwa semestry, więc naukę rozpocząć można także od marca.
  2. Prowadzimy zajęcia dla osób o różnym poziomie zaawansowania.
  3. Wszystkie lekcje odbywają się w małych, komfortowych grupach.
  4. Oferujemy szeroki wybór terminów zajęć i organizujemy lekcje w soboty.
  5. Wszystkie spotkania uczestników kursu z lektorem bądź native speakerem odbywają się w siedzibie naszej szkoły przy Al. Racławickich 6, czyli w samym centrum Lublina!

Egzamin z j. włoskiego?

W Profi-Lingua oferujemy specjalne kursy egzaminacyjne, podczas których przygotowujemy uczestników do zdawania egzaminów TELC (The European Languae Certificates) z języka włoskiego oraz do egzaminu Certyfikato D'Italiano.

U nas poznasz strukturę oraz wymogi egzaminów, rodzaje zadań oraz techniki egzaminacyjne. Pracujemy na arkuszach z poprzednich lat. Ponadto organizujemy egzaminy próbne w  zakresie odpowiadającym w pełni egzaminom właściwym

Jeżeli chcesz zdobyć certyfikat potwierdzający Twoją znajomość włoskiego, zajęcia w naszej szkole zaprowadzą Cię prosto do celu!

Zapraszamy! Invitiamo! Do zobaczenia! Arrivederci!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem