Kursy języka niemieckiego w Sosnowcu PROFI-LINGUA
<
AKTUALNOŚCI : 31.10.2015r. - dniem wolnym od zajęć więcej...

Kursy języka niemieckiego w Sosnowcu

Wybrane kursy w super cenach! Sprawdź!  

 Nie zwlekaj- wypełnij bezpłatnyTEST 

Zostały ostatnie miejsca w grupach na rok szkolny 2015/2016 dla dorosłych i dla dzieci. Tylko u nas drugi język gratis!

 

Rewolucja! PROFI-LINGUA MONEY BACK, tylko z nami zaoszczędź nawet 3000zł zapisując się na kurs!

 

 

U nas znajdziesz grupy na wszystkich poziomach zaawansowania i największy wybór terminów zajęć w Sosnowcu.

Jesteś dorosły? Sprwdż swój poziom zaawansowania ,rozwiąż TEST

lub wypełnij  formularz  jeśli jesteś osobą początkującą.  Masz pytania, zadzwoń 32 296 33 40/41

 

Chcesz dowiedzieć sie więcej o kursach dla dzieci? Zobacz nasza specjalną ofertę dla najmłodszych. 

 

Wszystkie osoby, które zapiszą się na semestralny kurs językowy w naszej szkole, mogą bezpłatnie uczęszczać na zajęcia z drugiego, wybranego języka obcego na poziomie początkującym.  Takiego pakietu nie da Ci żadna inna szkoła językowa. Już dziś zadzwoń 32 296 33 40/41 lub odwiedź nasz sekretariat mieszczący się przy ul. Targowej 4!


Ceny kursów już od 589 zł /sem, zniżki dla studentów, największy wybór terminów zajęć, internetowe wspomaganie nauczania Multibook w cenie. Szczegóły w Biurze Obsługi Klienta :) Jesteś początkujący? Należy Ci sie rabat 200 zł na dobry początek!

 

Sprawdź swój poziom, rozwiąż TEST

 

Szkoła Języków Obcych Profi-Lingua organizuje standardowe kursy języka niemieckiego, których głównym celem jest rozwijanie umiejętności komunikowania się w języku obcym w życiu codziennym.  Zajęcia w ramach kursów standardowych prowadzone są na 3 poziomach zaawansowania:

 • A1 - poziom Grundstufe 1 Jesteś początkujący? Należy Ci sie rabat 200 zł na dobry początek!
 • A2 - poziom Grundstufe 2
 • B1 - poziomGrundstufe 3

 

TERAZ DRUGI JĘZYK GRATIS!

Aby wybrać dla Ciebie najlepszy kurs pod względem poziomu zaawansowania, zapraszamy do udziału w teście językowym. Test kwalifikacyjny jest oczywiście bezpłatny i dostępny zarówno w wersji on-line jak i w siedzibie szkoły w Sosnowcu przy ul. Targowej 4.

 

Sprawdź swój poziom, rozwiąż TEST

 

Kursy standardowe prowadzone są metodą komunikatywną, która pozwala na kształtowanie praktycznych umiejętności posługiwania się językiem obcym. Uczymy przede wszystkim swobodnego i zarazem poprawnego komunikowania się w języku obcym, poszerzamy zasób słownictwa oraz w prosty i przyjazny sposób tłumaczymy niemiecką gramatykę.

 

Dowiedz się więcej o metodzie komunikatywnej!

Zajęcia języka niemieckiego prowadzone są przez wykształconych polskich lektorów, którzy otaczają indywidualną opieką każdego swojego kursanta. Zajęcia odbywają się w przyjaznej i bezstresowej atmosferze, co zwiększa efektywność nauczania. Duży wybór terminów zajęć sprawia, że każdy ma szansę znaleźć u nas najlepszy kurs dla siebie.

 

Poznaj naszą kadrę lektorską!

 

Dlaczego PROFI-LINGUA? powodów jest wiele:
 •  u nas znajdziesz największy wybór terminów i godzin zajęć, nie przez przez przypadek jesteśmy zdecydowanie najpopularniejszą szkoła językową w Sosnowcu
 •  u nas nie ma ryzyka, że w ostatniej chwili przed startem kursu poinformujemy, że grupa zostaje rozwiązana tak jak ma to miejsce w mniejszych szkołach językowych
 • u nas pracuje tylko sprawdzona kadra lektorska, nasi lektorzy nie uczą sie uczyć tak jak w szkołach bez tradycji, u nas lektorzy przechodzą profesjonalny proces rekrutacji,  są na bieżąco monitorowani i oceniani przez metodyków
 • u nas proces nauczania jest bardzo dokładnie zaplanowany, masz gwarancję,  że z nami osiągniesz swój cel, niczego nie pozostawiamy przypadkowi
 • jesteśmy stabilną szkoła, która daje gwarancję jakości potwierdzoną Akredytacją Kuratorium Oświaty, nie wierz w zapewnienia szkół, których programy nauczania tworzone są bez udziału metodyków
 • tylko u nas otrzymasz świadectwo uznawane przez wiele uczelni oraz pracodawców jako potwierdzenie znajomości języka obcego
 • u nas wybierając system ratalny nie podpisujesz weksli czy umów bankowych
 • nie pobieramy żadnych dodtkowych opłat za materiały dydaktyczne jak ma to miejsce w innych szkołach, u nas kupujesz tylko kurs i podręcznik

Wybierz pewność i oszczędź sobie rozczarowań i pienędze.

loga nagrody i wyróżnienia

 

Przekonaj się, że Profi-Lingua to dobry wybór - przyjdź na bezpłatną lekcję próbną!

 

Sprawdź swój poziom, rozwiąż TEST

 

Masz pytania dotyczące tego kursu?
PROFI-LINGUA SOSNOWIEC

Ul. Targowa 4

tel. (32) 296 33 40/41

e-mail: sosnowiec@profi-lingua.pl

Zobacz również

Kurs niemieckiego standardowy  Kurs niemieckiego egzaminacyjny  Kurs niemieckiego gimnazjum-i-dzieci  Kurs niemieckiego maturalny  Kurs niemieckiego firmy  Kurs niemieckiego indywidualny  Kurs niemieckiego wakacyjny  

 

Przebieg nauki

 

Rok szkolny w Profi-Lingua rozpoczynamy w październiku i kończymy w czerwcu. W tym czasie realizowane są wszystkie dwusemestralne kursy języków obcych. Dla osób chętnych organizujemy również kursy dwusemestralne, które rozpoczynają się w marcu, a kończą w lutym następnego roku.

Pierwszy krok do zapisu na wybrany kurs językowy to test kwalifikacyjny, który pozwoli określić poziom zaawansowania, od którego osoba zainteresowana powinna rozpocząć naukę. Aby potwierdzić wynik testu, proponujemy również spotkanie z lektorem lub udział w bezpłatnej lekcji próbnej

 

TEST ON-LINE

 

Krok drugi to wybór terminu zajęć. Nasza szkoła proponuje zajęcia od poniedziałku do soboty w godzinach porannych i popołudniowych. W ciągu tygodnia realizujemy 4 lekcje 40-minutowe, w ciągu semestru do 80 lekcji, a w ciągu roku szkolnego do 160 lekcji.

 

Zapoznaj się z naszą propozycją terminów zajęć

 

Po tym, jak określisz swój poziom zaawansowania i wybierzesz najlepszy dla siebie termin zajęć, wystarczy dopełnić formalności związanych z zapisem na kurs językowy w Biurze Obsługi Klienta i stajesz się pełnoprawnym słuchaczem Szkoły Języków Obcych Profi-Lingua w Sosnowcu.

 

Jako nasz kursant otrzymujesz:

 • dodatkowe bezpłatne konwersacje
 • kurs drugiego języka od podstaw gratis
 • kurs pamięci gratis
 • indywidualne bezpłatne konsultacje z lektorem
 • bezpłatne warsztaty fonetyczne i gramatyczne
 • dostęp do zasobów biblioteki i mediateki szkolnej
 • zniżki na podręczniki
 • dodatkowe zniżki u partnerów szkoły
 • pisemną gwarancję zdania egzaminu
 • świadectwo ukończenia kursu oraz opinię opisową
 • dostęp do akademii językowej (e-learning)


W trakcie roku szkolnego weryfikujemy twoje postepy w nauce i przeprowadzamy kontrolne testy osiągnięć. W czerwcu przeprowadzamy również test sprawdzający znajomość języka obcego po roku nauki i na tej podstawie wystawiamy zaświadczenie o ukończeniu kursu języka obcego. Dodatkowo po każdym semestrze twój lektor wystawi Ci opisową ocenę postępów wraz ze wskazówkami, na co powienieneś zwracać największą uwagę podczas dalszej nauki.

Jeśli zdecydujesz się na kurs egzaminacyjny, w trakcie roku szkolnego będziesz miał możliwość sprawdzenia siebie podczas dwóch egzaminów próbnych. Dzięki temu oswoisz się z formą danego egzaminu językowego i zyskasz pewność siebie. Twoje umiejętności językowe dodatkowo będziesz mógł rozwijać w trakcie zajęć bezpłatnych, tzw.  FCE/CAE/CPE/ZD/TELC Clubów.

 

Zapraszamy!

Zapoznaj się z naszą propozycją terminów zajęć i wybierz spotkania najlepsze dla ciebie!

  

ZAJĘCIA 2 x 2 LEKCJE
DNI TYGODNIA GODZINY ROZPOCZĘCIA ZAJĘĆ
poniedziałek i środa 7.30 9.00 16.00   17.30   19.00
wtorek i czwartek 7.30 9.00 16.00   17.30   19.00
 

 

ZAJĘCIA 1 X 4 LEKCJE
DNI TYGODNIA GODZINY ROZPOCZĘCIA ZAJĘĆ
piątek 14.30 17.30
sobota 8.30 11.30
 

Zapraszamy!

 

NASZA KADRA LEKTORSKA

Zajęcia językowe prowadzone są przez wykształconych polskich lektorów, a w przypadku języka angielskiego również native speakerów, którzy otaczają indywidualną opieką każdego swojego kursanta. Zajęcia odbywają się w przyjaznej i bezstresowej atmosferze, co zwiększa efektywność nauczania.

Starannie dobrani nauczyciele spełniają surowe kryteria kwalifikacyjne Profi-Lingua. Zarówno polscy lektorzy, jak i native speakerzy posiadają wyższe wykształcenie oraz przygotowanie metodyczne i pedagogiczne. Podchodzą do swojej pracy z pasją i zaangażowaniem.

Potwierdzeniem umiejętności zawodowych naszych lektorów są doskonałe wyniki, jakie słuchacze osiągają podczas egzaminów językowych.

Zespół lektorów jest naszą wizytówką!!( kliknij)

EGZAMINY

 

Szkoła Języków Obcych Profi-Lingua to zarazem centrum egzaminacyjne TELC, LCCI, ETS. Ponadto jesteśmy partnerem British Council. Przygotowujemy do zdawania egzaminów FCE, CAE, CPE, TELC, LCCI, ILETS, Matury oraz Egzaminu gimnazjalnego,  a także egzaminów organizowanych przez Instytut Włoski, Alliance Française, Instytut Cervantesa. W naszym ośrodku można zdawać również egzaminy TFI, WiDaF oraz TOEIC.

U nas sprawdzisz się podczas egzaminów próbnych, które przeprowadzamy w trakcie trwania roku szkolnego jako jeden z etapów przygotowujących do zdawania egzaminu właściwego.

 

Praktycznie po każdym poziomie zaawansowania (2-semestry) możesz zdawać egzamin TELC i ILETS, pozostałe egzaminy - po zrealizowaniu odpowiedniego poziomu zaawansowania.

 

Zapraszamy!

Zapisując się do naszej Szkoły otrzymujesz  wiele  zniżek w różnych punktach handlowych i usługowych, wynegocjowanych dla Ciebie, tak abyś również poza naszą Szkołą mógł/mogła odczuwać wymierne korzyści płynące z bycia naszym kursantem.

Przedstawiamy przygotowany pakiet rabatów w ramach Profi-Lingua Prestige Club ( PLPC) i zachęcamy do korzystania z nich. Jedynym warunkiem jest okazanie karty magnetycznej, którą otrzymałeś/łaś przy zapisie do Szkoły z aktualną naklejką. Partnerami Profi-Lingua w Sosnowcu w ramach PLPC są:

1. Studio tańca "Lubię to"- rabat 15 % na zajęcia tańca i fitnesu

Sosnowiec, ul. 3-go Maja 14, www.lubie-to.net.pl

2. Kawiarnia "Dolce Kaffe"- rabat 20% na wszystkie kawy i herbaty

Sosnowiec, ul. 3-go Maja ( pasaż dworca PKP)

3. "Lejdis Fit Centrum"- rabat 10% na zakup karnetów na siłownie i fitness

Sosnowiec, ul. Komuny Paryskiej 7a,  www.lejdisfitcenter.pl

4. Mobilny salon kosmetyczny "Perła urody"- rabat 10% na usługi kosmetyczne

Dojazd do domu klienta w obrębie Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Będzina, Czeladzi,  www.urodawdomu.pl

5. "Favela" Squash Club - rabat 5 zł za godzinę gry

Sosnowiec, ul. Gospodarcza 2,  www.favela.pl

6. Sala zabaw "Kangurek"- rabat 5% na organizację przyjęcia urodzinowego


Sosnowiec, ul. Sienkiewicza 3,  www.kangurek.sosnowiec.pl

7. "Laserhouse" laserowy paintball, w każdą środę wszyscy kursanci mogą grać w Laserhouse w promocyjnej cenie. Warunkiem uzyskania zniżki jest posiadanie aktualnej karty Prestige Club, godz 10-17- 12 zł, godz 17-22- 15 zł

Sosnowiec, ul. Wojska Polskiego 47, www.laserhouse.pl

 

 

 

REWOLUCJA! PROFI-LINGUA MONEY BACK, TAKIEJ OFERTY JESZCZE NIE BYŁO!

 

W tym roku przygotowaliśmy nie lada gratkę dla naszych Kursantów, każda osoba, która zapisze się na kurs językowy otrzyma od nas kupony o wartości ponad 3000 zł (!!!) do wykorzystania u naszych Partnerów. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie- kupony można wykorzystywać w restauracjach, pizzeriach, klubach fitness, salonach piękności, szkołach tańca, u lekarzy, fryzjerów i wielu innych punktach. 
 

Z dumą przedstawiamy listę naszych Partnerów:
•    Akademia Sztuki Masażu MENOS, www.akademiamasazu.pl
•    AF Style Aleksandra Frątczak, www.aleksandrafratczak.pl
•    Centrum Dietetyczne Mariposa, www.mariposadietetyk.pl
•    Centrum Zdrowia i Urody 7th Heaven, www.seven-heaven.com.pl
•    Cross Fit Gliwice, www.crossfit-gliwice.pl
•    DietoCentrum, www.dietocentrum.pl
•    Duet Optical, www.duetoptical.pl
•    Elmot Szkoła Jazdy, www.elmot.pl/
•    Fabryka Naleśników, www.fabryka-nalesnikow.pl
•    Falck Medycyna, www.falck.pl
•    Fitness Center, www.fitnesscenter.com.pl
•    Galatea Grota Solna, www.grota.gliwice.pl
•    Get-Fit Fitness, www.get-fitfitness.pl
•    H20 Design Salon&Spa, https://www.facebook.com/h2oSPApl
•    Havana Studio Tańca, www.havana-gliwice.eu
•    Hobu Sushi, www.hobu.pl
•    Index - Biuro Podróży, www.indexpolska.com.pl
•    Isabel Medical Day Spa, www.isabelspa.pl
•    Kapadokya Kebab, https://pl-pl.facebook.com/pages/Kapadokya-Kebab/291478740892416
•    Klub Bilardowy DEKADA, https://www.facebook.com/mariobilard.mariuszroter
•    Kręgielnia Hotel Malinowski, www.hotelmalinowski.pl/kregielnia
•    Kwiaciarnia Kwiatowe Inspiracje, www.kwiatowe-inspiracje.pl
•    Laser Paint Ball, www.laserball.pl
•    Laserhouse- laserowy paintball, www.laserhouse.pl
•    Masala House Restauracja Indyjska, www.masalahouse.eu
•    Maxi Pizza, www.maxipizza.pl
•    Męski Punkt Widzenia - studio fryzjerskie, www.mpwonline.pl
•    Morawskie Sklepy , http://www.morawskiesklepy.pl
•    Myjnia Ręczna 3 Stawy, www.myjnia3stawy.pl
•    Naturhouse, www.naturhouse-polska.pl
•    Open The Door, www.openthedoor.net.pl
•    Pizzeria DiVino, www.divino.com.pl
•    Prego Pizza, https://www.facebook.com/pizzapregopl
•    Rechabs, www.facebook.com/Rechabs
•    Restauracja Makaroneria , https://www.facebook.com/makaroneriasosnowiec
•    Restauracja Fantasmagoria, www.fantasmagoria.katowice.pl
•    Restauracja Trzy Stawy, www.restauracjatrzystawy.pl
•    Salon urody RAJ, www.raj-salonurody.pl
•    Squashfit, www.squashfit.pl
•    Stary Hangar Fitness&Welness, www.staryhangar.pl
•    Strzelnica, www.strzelnica.net.pl
•    Studio 2 Piętro, www.fotografgliwice24.pl
•    Studio fryzjerskie 2colors, www.2colors.com.pl
•    Survival Room, www.survivalroom.pl
•    Tor kartingowy Autodrom, www.gokarty.sosnowiec.pl
•    Victoria Day Spa, www.victoriadayspa.pl
•    Vital Sport Centrum walki z nadwagą , www.cwzn.pl/3.html
•    Wake Park, www.wake-zone.pl
•    YouCanDoit Dance Studio – szkoła tańca, www.youcandoit.pl

TYLKO U NAS DRUGI JĘZYK GRATIS!!!

Jeden obcy język to zbyt mało? mamy dla Ciebie coś specjalnego- z nami przebijesz sie dwoma językami.

 

W tym roku szkolnym przygotowaliśmy specjalną ofertę- wybierając kurs językowy w PROFI-LINGUA, drugi kurs na poziomie początkującycm otrzymujesz gratis! Dzieki dodatkowym zajęciom opanujesz podstawy komunikacji w jednym z 6 języków ( angielski, niemiecki, hiszpański, włoski,francuski, lub rosyjski).

 

Podczas 20 lekcji 60 minutowych nauczysz sie przedstawiać siebie, swoją rodzinę, dowiesz sie jak zapytać o drogę, opnaujesz słownictwo konieczne do komunikacji na lotniskach , dworcach, w restauracjach, sklepach, opanujesz podstawy językowe niezbędne do zawierania nowych znajomości oraz wymiany zdań w wielu sytuacjach życia codziennego. Dodatkowe zajęcia to także idealny sposób by poznać wybrane kraje oraz zwyczaje ich mieszkańców.

 

Uwaga- ze względu na bardzo duże zainteresowanie jakim cieszy sie nasza tegoroczna oferta nie czekaj z zapisem na kurs, zarezerwuj sobie dogodne terminy zajęć, skontaktuj sie z naszym Biurem Obsługi Klienta już dziś.

 

Rozwiąż bezpłatny test językowy

 

PROFI-LINGUA SOSNOWIEC

UL. TARGOWA 4

TEL 32 296 33 40/41

Zapraszamy do zapoznania sie z naszą ofertą tłumaczeń.

Wyślij dokument do tłumaczenia przy uzyciu formularza, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i przedstawi atrakcyjne warunki realizacji zlecenia.

Sprawdz szczegóły na www.bt.profi-lingua.pl

Szanowni Państwo,

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na wynajem sal w Sosnowcu pragniemy poinformować, że SJO Profi-Lingua oddać może do dyspozycji nawet do 8 sal zlokalizowanych w samym centrum Sosnowca. Sale przystosowane są do prowadzenia zajęć w grupach do 16 osób a na ich wyposażeniu znajdują się stoły, krzesła konferencyjne, tablice suchościeralne, flipcharty oraz radioodbiorniki CD.

 

Ceny najmu sal ustalane są indywidualnie. W razie zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt:

Robert Ruta

tel. 662 113 056

e-mail: rruta@profi-lingua.pl

Ceny kursów językowych organizowanych przez PROFI-LINGUA w Sosnowcu.

 

Rodzaj kursu

Wpłata
za rok

2 raty semestralne

Raty miesięczne

Pakiet komfort
(grupy 7-12 osób)

HAPPY HOURS –
zajęcia od pn do czw w godz. porannych
 i o godz. 16:00, w pt w godz. porannych
 i o 14:30 oraz w sb o godz. 11.30

1398 zł

 

1178 zł

699 + 699 = 1398 zł

 

589 + 589 = 1178zł

199+299+259+99+159+299+199=1513 zł

 

199+299+149+99+199+249+99=1293 zł

Pakiet komfort
Kurs egzaminacyjny, biznesowy
(grupy 7-12 osób)
(angielski od FCE, niemiecki od ZD)

HAPPY HOURS –
zajęcia od pn do czw w godz. porannych
 i o godz. 16:00, w pt w godz. porannych
 i o 14:30 oraz w sb o godz. 11.30

1498 zł

 

1298 zł

749 + 749 = 1498 zł

 

649 + 649 = 1298 zł

199+319+299+99+199+319+199 =1633 zł

 

199 + 309 + 199 + 99 + 159 + 299 + 149 = 1413 zł

Pakiet Premium
(grupy 4-6 osób)

1573 zł

799 + 799 = 1598 zł

299+299+269+99+219+309+239 =1733 zł

Pakiet Premium
Kurs egzaminacyjny, biznesowy
(grupy 4-6 osób)

1673 zł

849 + 849 = 1698 zł

299+349+269+99+239+359+219 =1833 zł

Matura komfort (grupy 8-12 osób)

1099zł/
1299zł

                   x

7*169=1183zł /7*199zł=1393zł

Matura Premium (grupy 5-7 osób)

1199zł/
1399zł

                   x

7* 189zł=1323zł / 7*219zł=1533zł

PROFI KIDS CLUB (3 – 6 lat)

1049zł

549 + 549 = 1098zł 9*138zł = 1242zł

PROFI KIDS CLUB (7 – 10 lat)

1198zł

599 + 599 = 1198zł 9*149 = 1341zł

PROFI KIDS CLUB (11 – 14 lat)

1349zł 699 + 699 = 1398zł 9*166= 1494zł

 

 

 

Zapisując sie na kurs w Sosnowcu otrzymasz od nas bezpłatny pakiet językowy, w skład którego wchodzi:

 

 •    do 40 lekcji dodatkowych zajęć rozwijających kurs
 •     kurs drugiejgo języka gratis od podstaw
 •     konwersacje gratis
 •    internetowe wspomagianie nauczania Multibook (e-learning)
 •     możliwość korzystania z konsultacji z lektorem
 •     możliwość uczestniczenia w dodatkowych warsztatach fonetycznych i gramatycznych
 •     dostęp do zasobów biblioteki i mediateki szkolnej (książki oraz płyty dvd wypożyczane są do domu)
 •     wysokie zniżki na podręczniki (zakup podręczników wychodzi u nas taniej niż w księgarniach językowych - sprawdź)
 •     kartę rabatowa umożliwiającą kosrzystanie z programu lojalnościowego
 •     profesjonalną weryfikację poziomu zaawansowania przy wykorzystaniu testu pisemnego i/lub rozmowy z lektorem podczas zapisów
 •     pisemną gwarancję zdania egzaminu (dla grup egzaminacyjnych)
 •     świadectwo ukończenia kursu oraz opinię opisową

 

Zapraszamy! 

KONTAKT PROFI-LINGUA SOSNOWIEC                                    

PROFI-LINGUA Sosnowiec 
ul. Targowa 4 
41-200 Sosnowiec
Kursy dla firm, instytucji i indywidualne
tel. 32 296 33 40/41    tel. 32 255 31 67, 500 184 876
e-mail: sosnowiec@profi-lingua.pl      e-mail: egalecka@profi-lingua.pl

 

Biuro Obsługi Klienta oddziału SJO Profi-Lingua w Sosnowcu czynne jest od poniedziałku do piątku w godz. 11.00 - 19.00.
 

Promocja, nie przegap szansy, tylko teraz kursy od 699 zł 399 zł ! liczba miejsc ograniczona, w ofercie język angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, rosyjski.  Przyjdź i sprawdź nas na lekcji próbnej. Szczegóły w Biurze Obsługi Klienta pod numerem telefonu 32 296 33 40/41 

 • uzupełnij niezobowiązujący TEST językowy- skontaktujemy się z Tobą i przekażemy szczegółowe informacje na temat kursu
 • wypełnij FORMULARZ - jeśli chcesz zacząć naukę od podstaw
 • zapisz się on-line- zarezerwuj swoje miejsce w grupie ZAPIS ON-LINE i uzyskaj rabat na kurs 
   

Uwaga- ze względu na bardzo duże zainteresowanie jakim cieszy sie nasza tegoroczna oferta nie czekaj z zapisem na kurs, zarezerwuj sobie dogodne terminy zajęć, skontaktuj sie z naszym Biurem Obsługi Klienta już dziś.

 

Rozwiąż bezpłatny test językowy

 

PROFI-LINGUA SOSNOWIEC

UL. TARGOWA 4

TEL 32 296 33 40/41

ul. Targowa 4
41-200 Sosnowiec
32 296 33 40/41
sosnowiec@profi-lingua.pl
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-19:00 oraz w sobotę 09:00 - 13:00

[x]
Sprawdź swój poziom zaawansowania!
Rozwiąż test! Potrzebujesz 15 minut.
Bezpłatnie i bez zobowiązań przekonaj się ile umiesz.
ROZPOCZNIJ TEST

Jeżeli jesteś osobą, która nie uczyła się jeszcze żadnego języka, kliknij poniżej
Jestem początkujący
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem