Czas na wakacje w Profi-Lingua Szczegóły

Kursy językowe w Gdańsku

Szkoła Profi-Lingua powstała w 1991 r. na Śląsku. Obecnie posiadamy kilkanaście filii w całej Polsce. Dotarliśmy także na Wybrzeże! W Gdańsku działają dwie nasze placówki, co niewątpliwie świadczy o zainteresowaniu kursami językowymi, które oferujemy. Chciałbyś dołączyć do grona zadowolonych Słuchaczy? Zapraszamy!

Dlaczego warto wybrać Profi-Lingua w Gdańsku?

 1. Oferujemy szeroki wachlarz terminów zajęć – jesteśmy jedyną szkołą, która organizuje lekcje o godzinie 6.00 oraz 21.00!
 2. Zatrudniamy najlepszych lektorów w mieście, którzy podchodzą do swojej pracy z pasją i zaangażowaniem!
 3. Tylko u nas możesz skorzystać z super oferty „Drugi Język Gratis”.
 4. Gwarantujemy największy pakiet zajęć obowiązkowych i dodatkowych za rozsądną cenę.
 5. Zapewniamy lekcje z native speakerami.
 6. Prowadzimy kursy dla osób w różnym wieku oraz na wszystkich poziomach zaawansowania.
 7. Dbamy o przyjazną atmosferę na zajęciach, dlatego starannie dobieramy grupy oraz organizujemy imprezy integracyjne dla Słuchaczy Profi-Lingua w Trójmieście.

Oferta kursów językowych

W Profi-Lingua prowadzimy kursy grupowe, kursy indywidualne oraz szkolenia dla firm i instytucji. Uczymy dziewięciu języków obcych: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, norweskiego, szwedzkiego oraz portugalskiego.

Pomostem między kursami grupowymi a kursami indywidualnymi są w naszej szkole w Gdańsku kursy VIP, które organizujemy dla 3 osób. Jeżeli zatem jesteś zainteresowany nauką w Profi-Lingua, wystarczy, że namówisz dwójkę swoich znajomych i możecie wspólnie rozpocząć zajęcia z wybranego języka obcego na własnych warunkach!

Chciałbyś dołączyć do grona naszych Słuchaczy? Wypełnij FORMULARZ (opcja dla początkujących) albo rozwiąż BEZPŁATNY TEST. Pracownicy Profi-Lingua skontaktują się z Tobą w ciągu 24 godzin, przedstawią szczegóły oferty i poinformują Cię o wynikach testu, na podstawie których dokonujemy przydziału do grupy.

Metoda komunikatywna w Profi-Lingua

W Profi-Lingua główny nacisk kładziemy na umiejętność komunikacji w różnych sytuacjach życia prywatnego i zawodowego. Pomagamy naszym Słuchaczom rozwijać wszystkie podstawowe sprawności językowe: pisanie, czytanie, mówienie oraz rozumienie ze słuchu. Uczymy formułowania opinii oraz argumentowania. Podczas zajęć korzystamy nie tylko ze starannie wyselekcjonowanych podręczników, ale również z autentycznych materiałów prasowych, dokumentów oraz fragmentów programów telewizyjnych i filmów, aby Kursant mógł poznać żywy język. Zapewniamy szeroką tematykę zajęć, które prowadzą sprawdzeni lektorzy z wykształceniem lingwistycznym.

Pakiet Słuchacza w Gdańsku obejmuje:

 • do 160 lekcji 40-minutowych w roku (w tym 120 lekcji obowiązkowych i 40 zajęć dodatkowych konwersacji)
 • zajęcia z drugiego języka obcego na poziomie dla osób początkujących GRATIS!
 • warsztaty gramatyczne i fonetyczne organizowane w Profi-Lingua
 • konsultacje z lektorem prowadzącym
 • dostęp do zasobów biblioteki i mediateki w siedzibie szkoły
 • dostęp do e-Akademii (możliwość nauki języka przez internet w każdym miejscu)
 • kartę Prestige Club
 • zniżkę na podręczniki

Karta Prestige Club

Każdy Kursant szkoły Profi-Lingua otrzymuje w ramach Pakietu Słuchacza kartę Prestige Club, która uprawnia do otrzymania rabatów w różnych punktach usługowych oraz handlowych w danym mieście. Słuchacze z Gdańska mogą liczyć na atrakcyjne zniżki u naszych partnerów, którymi są: IrishPub, OSK Sorisso, sklep z upominkami Twister, PCALL – Pogotowie Komputerowe, świadcząca usługi kosmetyczne p. Agnieszka Gzik, Salon Femmi, bistro MiędzyNami, restauracja The Mexican House, Kawiarnia Filmowa „W Starym Kadrze" oraz Wokbar.

Profi-Lingua dla firm oraz instytucji

W ofercie kursów językowych Profi-Lingua znajdują się szkolenia dla firm oraz instytucji. W Gdańsku do grona naszych Klientów należeli bądź należą: PZU S.A /PZU Życie S.A., Gutek Film Sp. z o.o., Ericsson Sp. z o.o., Urząd Kontroli Skarbowej, Ministerstwo Finansów, Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej, Lotos Oil S.A., Pol-Aqua S.A., Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A., Urząd Komunikacji Elektronicznej oraz przedsiębiorstwo Bertelsmann Media.

Wszystkich pracodawców z Trójmiasta, którzy chcieliby zainwestować w umiejętności językowe swoich podwładnych, zapraszamy do współpracy i prosimy o kontakt!

Kursy językowe dla najmłodszych

W szkole Profi-Lingua w Gdańsku organizujemy zajęcia z języka angielskiego dla dzieci i młodzieży w wieku od 3 do 14 lat. Kursy prowadzone są na kilku poziomach zaawansowania. Lekcje odbywają się w placówce przy ul. Wały Jagiellońskie 26/5 w samym centrum miasta. Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj na stronę www.profi-kids.pl i poznaj szczegóły naszej oferty!

Profi-Lingua w Gdańsku – dwie siedziby w jednym mieście!

W Gdańsku znajdują się dwie siedziby szkoły Profi-Lingua. Możesz wybrać zatem dogodniejszą dla siebie lokalizację i nie tracić czasu na dojazdy, gdyż oferta kursów językowych pokrywa się w przypadku obu placówek. Czekamy na Ciebie zarówno w centrum miasta, jak i we Wrzeszczu!

Gdańsk Centrum

ul. Wały Jagiellońskie 26/5

tel: 58 321 72 50/51   

e-mail: gdansk@profi-lingua.pl

Godziny otwarcia sekretariatu: pn-pt: 8:00-21:00, sob-niedz: 10:00-18:00

Gdańsk Wrzeszcz (obok „CH Manhattan”)

ul.Grunwaldzka 76-78

tel: 58 524 34 02/03

e-mail: wrzeszcz@profi-lingua.pl

Godziny otwarcia sekretariatu: pn-pt: 9:00-20:00 oraz sobota: 09:00-13:00

Zacznij naukę języka już dziś w Profi-Lingua! Zapraszamy do kontaktu! 

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem