Czas na wakacje w Profi-Lingua Szczegóły

Kursy językowe w Gdyni

Szkoła Profi-Lingua jest obecna na rynku szkół językowych w Polsce już od ponad 25 lat. Zaczynaliśmy na Śląsku, ale w tej chwili posiadamy kilkanaście oddziałów na terenie całego kraju. Nie mogło nas zabraknąć również w Gdyni! Czekamy na Ciebie w samym centrum miasta przy ul. Armii Krajowej 13. Zapoznaj się z naszą ofertą i dołącz do grona tysięcy zadowolonych Słuchaczy!

Decydując się na naukę języka obcego w Profi-Lingua, wybierasz:

 • naukę w jednym z największych ośrodków nauczania języków obcych w Polsce
 • lekcje z dyplomowanymi lektorami oraz native speakerami
 • szeroki wachlarz terminów zajęć – organizujemy lekcje w weekendy!
 • możliwość skorzystania z wyjątkowej oferty DRUGI JĘZYK GRATIS
 • dogodny dojazd na zajęcia – nasza siedziba znajduje się w samym sercu miasta 
 • największy wybór poziomów zaawansowania
 • bogaty Pakiet Kursanta w przystępnej cenie
 • indywidualne podejście do Słuchacza
 • wysoką jakość nauczania, którą potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia przyznane Profi-Lingua na przestrzeni lat m.in. Grand Prix Laur Klienta

Metoda komunikatywna

W Profi-Lingua stawiamy na płynną komunikację, dlatego uczestnicy naszych kursów podczas zajęć rozwijają wszystkie podstawowe kompetencje językowe: czytanie, pisanie, mówienie oraz rozumienie ze słuchu. Najważniejsze są dla nas praktyczne umiejętności, ale nie zapominamy o przekazywaniu wiedzy na temat zasad gramatycznych oraz o regularnym wprowadzaniu nowych słówek. Uczymy także formułowania opinii oraz argumentowania. Przygotowujemy Kursantów do posługiwania się językiem obcym w życiu prywatnym i zawodowym. Zajęcia w Profi-Lingua często wybierają także osoby, które planują wyjazd za granicę.

Kursy języków obcych w Gdyni – oferta

W gdyńskim oddziale Profi-Lingua prowadzimy zajęcia z ośmiu języków obcych: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego, norweskiego oraz szwedzkiego.

W naszej ofercie znajdują się zarówno kursy grupowe, jak i kursy indywidualne oraz szkolenia językowe dla firm i instytucji.

W Profi-Lingua organizujemy także specjalne kursy egzaminacyjne, podczas których przygotowujemy naszych Słuchaczy do zdawania egzaminów: TELC, LCCI, Cambridge Exam (FCE, CAE,CPE) oraz ETS GLOBAL. 

W przypadku kursów grupowych lekcje odbywają się od poniedziałku do niedzieli zarówno w godzinach porannych, jak i popołudniowych. Z kolei uczestnicy kursów indywidualnych oraz szkoleń dla firm mogą sami wybrać dogodne dla siebie terminy zajęć. 

Pakiet Kursanta w Gdyni zawiera:

 • 120 lekcji obowiązkowych, które odbywają się w stałych terminach
 • 40 lekcji dodatkowych konwersacji (organizowanych dla osób chętnych)
 • możliwość udziału w bezpłatnych warsztatach gramatycznych i fonetycznych
 • dostęp do zasobów biblioteki i wypożyczalni płyt DVD
 • dostęp do e-Akademii (możliwość nauki przez internet poza siedzibą szkoły)
 • konsultacje z lektorem prowadzącym 
 • kartę Prestige Card, która uprawnia do zniżek w zaprzyjaźnionych z Profi-Lingua punktach usługowych i handlowych na terenie miasta

Zapisy na kursy językowe w Profi-Lingua

Spodobała Ci się nasza oferta? Nie wahaj się i rozwiąż BEZPŁATNY TEST lub wypełnij FORMULARZ (opcja dla osób rozpoczynających naukę języka). Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin, poinformujemy Cię o wynikach testu oraz zaproponujemy termin rozmowy z lektorem, który ostatecznie zweryfikuje Twój poziom zaawansowania. Z przyjemnością odpowiemy również na wszystkie pytania i omówimy szczegóły oferty.

Szkolenia językowe dla firm i instytucji

Wszystkie przedsiębiorstwa oraz instytucje z Trójmiasta zapraszamy do skorzystania z naszej oferty kursów dla Klientów korporacyjnych. Jesteśmy w stanie zorganizować dla Państwa pracowników szkolenie z wybranego języka obcego, który wchodzi w zakres naszej oferty.

Do tej pory zaufali nam: Ericsson, PZU S.A/PZU Życie S.A., Expander Advisors, Airline Accounting Center (AAC), Pol- Aqua S.A., Gutek Film, Bertelsmann Media, Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A., Bałtycki Terminal Drobnicowy Gdynia,  Urząd Kontroli Skarbowej, Urząd Komunikacji Elektronicznej oraz Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej.

Kadra lektorska

W Profi-Lingua starannie dobieramy kadrę lektorską. Podczas rekrutacji zwracamy uwagę nie tylko na wykształcenie lingwistyczne i przygotowanie pedagogiczne, ale również na podejście do pracy. W rezultacie nasz zespół tworzą kreatywni ludzie, którzy przekazują wiedzę z pasją i zaangażowaniem.

Szeregi kadry lektorskiej w Profi-Lingua zasilają zarówno Polacy, jak i nauczyciele z Hiszpanii, Peru, Rosji oraz Nowej Zelandii. Część zajęć w naszej szkole w Gdyni prowadzą zatem native speakerzy z różnych stron świata.

Kursy językowe dla dzieci i młodzieży

W szkole Profi-Lingua w Gdyni organizujemy kursy języka angielskiego nie tylko dla osób dorosłych, ale również dla dzieci i młodzieży w wieku od 3 do 15 lat. Zajęcia prowadzone są według autorskiej metody nauczania na kilku poziomach zaawansowania. Wszystkie lekcje odbywają się w specjalnie dostosowanych do potrzeb najmłodszych salach dydaktycznych w siedzibie Profi-Lingua przy ul. Armii Krajowej 13/4. Więcej informacji na temat kursów znajdą Państwo na stronie internetowej www.profi-kids.pl.

Profi-Lingua w Gdyni – dane kontaktowe

Siedziba Profi-Lingua w Gdyni mieści się w samym centrum miasta, w budynku przy ul. Armii Krajowej 13/4. Można się z nami skontaktować osobiście, telefonicznie bądź e-mailowo:

tel: 058 660 64 84/ 85           

kom. 883984166     

e-mail: gdynia@profi-lingua.pl             

Sekretariat w Gdyni jest czynny:

od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 20:00,

w sobotę w godzinach 10:00 - 15:00.

Do grona Słuchaczy Profi-Lingua w Gdyni możesz dołączyć w każdej chwili!

Zapraszamy i czekamy na Ciebie!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem