Kursy językowe w Katowicach

 Lato w mieście? Wykorzystaj czas i naucz się z nami języka obcego. 
Mamy dla Ciebie szereg zajęć językowych, dopasowanych do Twoich oczekiwań. Wybierz interesujący Cię kurs poniżej:

WAKACYJNY KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO      WAKACYJNY KURS JĘZYKA FRANCUSKIEGO
WAKACYJNY KURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO       WAKACYJNY KURS JĘZYKA ROSYJSKIEGO
WAKACYJNY KURS JEZYKA WŁOSKIEGO           WAKACYJNY KURS JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO  

Kursy językowe od 3 roku życia

Jako lider w nauczaniu języków obcych w Polsce mamy świadomość, że naukę języka należy rozpocząć jak najwcześniej. Zapraszamy do odwiedzin strony www.profi-kids.pl!

Szkoła Profi-Lingua powstała w 1991 roku. Obecnie należymy do grona największych ośrodków nauczania języków obcych w Polsce i posiadamy kilkanaście filii w całym kraju, ale zaczynaliśmy właśnie w Katowicach! O początku naszej działalności kierowaliśmy sie tą samą zasadą, aby dać naszym Kursantom wysoką jakosć w rozsądnej cenie. To sprawiło, że jesteśmy najpopularniejszą szkołą językową w Polsce.


Rozwiąż BEZPŁATNY TEST i sprawdź swój poziom znajomości języka lub wypełnij FORMULARZ (dla osób początkujących).
Skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły naszej oferty!

Decydując się na kurs w szkole Profi-Lingua, wybierasz :

 • 24-letnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych
 • wykwalifikowanych lektorów oraz możliwość zajęć z native speakerami
 • najwyższą jakość kształcenia, potwierdzoną licznymi nagrodami oraz wyróżnieniami
 • szkołę z Akredytacją Kuratorium Oświaty co gwarantuje odpowiednią jakość naszych usług
 • największy Pakiet Słuchacza w atrakcyjnej cenie
 • możliwość skorzystania z super oferty Drugi Język Gratis!
 • atrakcyjną cenowo ofertę, ceny kursów zaczynają się już od 499 zł /semestr, dodtkowo cenę kursu można rozbić sobie na wygodne raty

Nasza oferta 

W naszej Szkole prowadzimy kursy w grupach, kursy indywidualne oraz kursy dla klientów firmowych i instytucjonalnych. Oferta Profi-Lingua w Katowicach obejmuje dziesięć języków: angielskiniemieckiwłoskihiszpańskifrancuskirosyjskiczeskiszwedzki norweski oraz polski dla obcokrajowców. Tylko teraz rabat 200 zł dla osób początkujących. 

Języka, którego chciałbyś się uczyć, nie ma na liście? Dla nas to żaden problem- daj nam znać, a zorganizujemy zajęcia specjalnie na Twoje zamówienie! 

Rozwiąż BEZPŁATNY TEST i sprawdź swój poziom znajomości języka lub wypełnij FORMULARZ (dla osób początkujących). Skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły naszej oferty!

Międzynarodowa kadra lektorska 

W Profi-Lingua pracują wyłącznie sprawdzeni lektorzy i native speakerzy z wykształceniem lingwistycznym oraz wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym. Zapisując się na zajęcia w naszej szkole, możesz zatem mieć pewność, że będą Cię uczyć profesjonaliści!

W Katowicach możemy pochwalić się międzynarodową kadrą. Nasze szeregi zasilają bowiem nie tylko Polacy, ale również czwórka Amerykanów, Brytyjczyk, Niemiec, Hiszpan oraz Nigeryjczyk – KC Nwokoye, wokalista, którego możecie kojarzyć z występów w programie telewizyjnym X-Factor! 

Przełamujemy bariery – metoda komunikatywna

W Profi-Lingua posługujemy się metodą komunikatywną. Nasi słuchacze rozwijają podczas zajęć wszystkie podstawowe zdolności językowe: mówienie, rozumienie ze słuchu, czytanie oraz pisanie. Największy nacisk kładziemy na umiejętność płynnej komunikacji werbalnej. Przygotowujemy Kursantów do porozumiewania się w języku obcym w różnych sytuacjach życia codziennego, także w pracy zawodowej. Uczymy formułowania opinii oraz argumentowania. W trakcie lekcji wykorzystujemy autentyczne materiały prasowe, nagrania oraz dokumenty, które pozwalają poznać żywy język. Naszym priorytetem jest nauczenie Cię mówienia z języku obcym. 

Tylko teraz rabat 200 zł dla osób początkujących. 

Pakiet Słuchacza w katowickiej szkole Profi-Lingua obejmuje:

 • do 160 lekcji w roku!
 • zajęcia z drugiego języka obcego gratis! tylko u nas płacisz za jeden język a uczysz sie dwóch
 • pakiet bezpłatnych konwersacji
 • możliwość udziału warsztatach gramatycznych i fonetycznych
 • konsultacje z lektorem prowadzącym
 • bezpłatny dostęp do biblioteki i mediateki w siedzibie szkoły
 • wspomaganie internetowe nauki języka w ramach platformy e-Akademia

 

Kursy dla firm i instytucji w Katowicach

W ofercie szkoły Profi-Lingua znajdują się szkolenia dla firm oraz instytucji. Na Śląsku mieliśmy przyjemność zorganizować kursy dla pracowników m.in. TVP Katowice, centrum handlowo-usługowego Agora Bytom, instytucji Inkubator Przedsiębiorczości Tarnowskie Góry, I Urzędu Skarbowego w  Katowicach, Powiatowego Urzędu Pracy w Dąbrowie Górniczej, hurtowni Profarb, sieci sklepów Selgros, firmy  Ericsson, ING Services, Nexteer, Autoneum, Steria i wielu innych. 

Zapraszamy wszystkie przedsiębiorstwa z Katowic oraz okolic do grona naszych usatysfakcjonowanych Klientów! Możemy pochwalić się setkami listów referencyjnych od naszych zadowolonych Klientów.

Siedziba Profi-Lingua w Katowicach 

Szkoła językowa Profi-Lingua ma swoją siedzibę w samym centrum Katowic w nowoczesnym budynku przy ul. Młyńskiej 23, tuż przy Galerii Katowickiej. Zajęcia odbywają się w komfortowych warunkach – w klimatyzowanych, odpowiednio wyposażonych i przystosowanych do nauczania języków obcych salach dydaktycznych.

W naszej placówce znajduje się także biblioteka oraz mediateka językowa, z których zasobów mogą korzystać wszyscy Słuchacze. Zapewniamy pełen dostęp do bogatych zbiorów książek o różnej tematyce oraz DVD w oryginalnej wersji językowej. Na terenie szkoły można korzystać z bezprzewodowego internetu.

Profi-Lingua dla dzieci

W Katowicach szkoła Profi-Lingua prowadzi kursy języka angielskiego dla dzieci od 3 do 14 roku życia. Więcej informacji na temat zajęć uzyskasz na stronie internetowej www.profi-kids.pl. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Wybierz jakosć i zaoszczędź sobie rozczarowań i pieniędzy. Tylko teraz rabat 200 zł dla osób początkujących. 

Profi-Lingua w Katowicach – dane kontaktowe  

Zobacz szkołe w nowej odsłonie!

ul. Młyńska 23, (tuż przy Galerii Katowickiej, naprzeciw wejścia głównego na dworzec PKP)

tel.: (32) 253 05 19/20, (32) 206 84 25                                              

e-mail: katowice@profi-lingua.pl

Osoby zainteresowane szkoleniami dla firm oraz kursami indywidualnymi, prosimy o kontakt z p. Eweliną Gałęcką: 

tel.: 500-184-876, (32) 255 31 67, e-mail: egalecka@profi-lingua.pl

Do grona Kursantów Profi-Lingua możesz dołączyć w każdej chwili! Czekamy na Ciebie.

Sekretariat w Katowicach jest czynny jest w okresie wakacyjnym od poniedziałku do iątku w godz. 10.00 - 18.00.

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem