KURSY WAKACYJNE Szczegóły

Kursy językowe w Łodzi

Szkoła Profi-Lingua jest największym ośrodkiem nauczania języków obcych w Polsce. Działamy nieprzerwanie już od ponad 26 lat! Obecnie posiadamy kilkanaście placówek w całym kraju. Do Łodzi dotarliśmy w 2005 r. Od tamtej pory mury naszej siedziby przy ul. Piotrkowskiej opuściły tysiące zadowolonych Kursantów. Chciałbyś czerpać przyjemność i satysfakcję z nauki języka obcego? Zapraszamy do grona naszych Słuchaczy! 

Poznaj 10 powodów, dla których warto wybrać Profi-Lingua!

 1. Oferujemy największą liczbę zajęć obowiązkowych i dodatkowych w bardzo przystępnej cenie.
 2. Zapewniamy wysoki poziom nauczania, o czym świadczą przyznane nam nagrody i wyróżnienia m.in. Grand Prix Laur Klienta oraz Jakość Roku 2014.
 3. Gwarantujemy szeroki wachlarz terminów zajęć i kursy językowe na wszystkich poziomach zaawansowania.
 4. Nasza siedziba mieści się przy ul. Piotrkowskiej 101,a filia przy ul. Narutowicza 7/9 w Łodzi –  z nami nie tracisz czasu na dojazdy!
 5. Tylko w Profi-Lingua otrzymujesz Drugi Język Gratis!
 6. Zatrudniamy wyłącznie sprawdzonych i dyplomowanych lektorów, którzy podchodzą do swojej pracy z pasją i zaangażowaniem.
 7. Wszystkie zajęcia odbywają się w naszych własnych salach dydaktycznych, w komfortowych warunkach.
 8. Posługujemy się metodą komunikatywną, która jest gwarantem skuteczności i satysfakcjonujących efektów.
 9. Przygotowujemy Słuchaczy do egzaminów z języków obcych
 10. Każdy Kursant naszej szkoły może liczyć na atrakcyjny pakiet zniżek u Partnerów Profi-Lingua Prestige-Club.

Oferta językowa

W szkole Profi-Lingua w Łodzi nasza oferta obejmuje dziewięć języków obcych: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, szwedzki, norweski, chiński oraz rosyjski.

Prowadzimy zarówno kursy grupowe (standardowe, egzaminacyjne oraz maturalne), jak i kursy indywidualne, a także szkolenia dla firm i instytucji.

Jeżeli chcieliby Państwo zainwestować w kompetencje językowe swoich pracowników, zapraszamy do współpracy. W Łodzi zaufali nam m.in.: Grupa Kapitałowa Redan, przedsiębiorstwo MODI, Mellon Poland, Fujitsu, Culanco, Indesit, Lidl, Ikea, Unicredit, Promar oraz Komenda Główna Straży Granicznej.

Przełam barierę językową!

W nauczaniu języków obcych posługujemy się metodą komunikatywną. Największy nacisk kładziemy zatem na kształtowanie praktycznych umiejętności. W trakcie zajęć pomagamy Słuchaczom aktywnie rozwijać wszystkie kompetencje językowe: czytanie, pisanie, mówienie oraz rozumienie ze słuchu. Uczymy formułowania opinii i argumentowania.

Równocześnie zapoznajemy Kursantów z zasadami gramatycznymi i wprowadzamy nowe słownictwo. Zależy nam, aby uczestnicy kursów w Profi-Lingua poznawali żywy język, dlatego wykorzystujemy w naszej pracy dydaktycznej autentyczne materiały prasowe, dokumenty oraz nagrania. Przygotowujemy Słuchaczy do płynnej komunikacji w języku obcym w różnych sytuacjach życia codziennego, także w środowisku pracy.

Dołącz do nas!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, rozwiąż BEZPŁATNY TEST lub wypełnij FORMULARZ (opcja dla osób rozpoczynających naukę języka). Pracownicy Profi-Lingua skontaktują się z Tobą, odpowiedzą na wszystkie pytania, poinformują Cię o wynikach testu oraz zaproponują termin rozmowy z lektorem, na podstawie której zostaniesz przydzielony do grupy.

Pakiet Kursanta Profi-Lingua w Łodzi zawiera:

 • do 160 lekcji w roku (120 godzin obowiązkowych i 40 dodatkowych konwersacji)
 • bezpłatne warsztaty gramatyczne oraz fonetyczne
 • konsultacje z lektorem prowadzącym
 • dostęp do zasobów biblioteki oraz mediateki w siedzibie szkoły
 • dostęp do platformy e-Akademia (możliwość nauki języka przez internet!)
 • zajęcia z drugiego języka na poziomie dla początkujących GRATIS!
 • kartę Profi-Lingua Prestige Club

Karta Prestige Club – odbierz zniżki!

W szkole Profi-Lingua przy zapisie na kurs językowy otrzymujesz Kartę Prestige Club, dzięki której otrzymujesz zniżki w wielu punktach handlowych i usługowych na terenie naszego miasta.

W Łodzi do grona Partnerów Profi-Lingua należą: MIGAWKA, KAJLUK (spływy kajakowe), restauracja „Spektakl”, Project Salsa Dance Company, szkoła tańca „Riviera”, szkoła tańca „Feather”, Guana Dance Studio, klub „Czekolada”, salon odchudzania, odmładzania i masażu „f.i.n.e”, studio fitness „Fit Fabric”, Audrey Fitness&Wellness, restauracja Ganesh, Grota Solno-Jodowa „Relax”, restauracja „Kamari”, Teatr Muzyczny, Open Dance Studio, Zanurkuj.pl, bar Zapiekarnia&Plackolandia, Teatr Nowy, Pure Jatomi Fitness, City Studio Body&Fitness oraz salon fryzjerski „Royal Hair”.

Okaż w powyższych punktach kartę magnetyczną z aktualną naklejką i odbierz atrakcyjny rabat!

Angielski dla dzieci i młodzieży w Łodzi

W oddziale łódzkim szkoły Profi-Lingua organizujemy kursy języka angielskiego dla dzieci i młodzieży w przedziale wiekowym od 4 do 14 lat. Oferujemy także zajęcia przygotowujące do zdawania egzaminu maturalnego.

Chciałbyś poznać szczegóły dotyczące naszej metody i programu nauczania, który opracowaliśmy z myślą o najmłodszych Słuchaczach? Wejdź na stronę www.profi-kids.pl. Zapraszamy!

 

Szkoła Profi-Lingua w Łodzi – dane kontaktowe:

Chciałbyś poznać szczegóły oferty Profi-Lingua? Masz jakieś pytania? Daj nam znać! Czekamy na Ciebie!

Odwiedź nasz sekretariat przy ul. Piotrkowskiej 101 albo zadzwoń: 511-069-426/ 457/ 497. Zaproponujemy Ci kurs dopasowany do Twoich potrzeb.

Możesz także skontaktować się z nami e-mailowo: lodz@profi-lingua.pl

Pamiętaj, ze wybierając Profi-Lingua, wybierasz najwyższą jakość i profesjonalizm!

 

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem