Kursy językowe w Lublinie - nauka języków w PROFI-LINGUA
<
AKTUALNOŚCI : OSTATNIE WOLNE MIEJSCA! więcej...

Kursy językowe w Lublinie

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA W GRUPACH! DRUGI JĘZYK GRATIS!

Wszyscy słuchacze, którzy wybiorą kurs językowy w Profi-Lingua, drugi kurs na poziomie początkującym otrzymują GRATIS.
Zapytaj o szczegóły w sekretariacie naszej szkoły!

drugi język gratis profi-lingua Kraków

 

Zobacz, jak wyglądają zajęcia w naszej szkole!  Zapisz się na bezpłatną lekcję  LEKCJA PRÓBNA 

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ! ROZWIĄŻ TEST LUB WYPEŁNIJ FORMULARZ

ZADZWOŃ 81 534 86 24/25! Twoje zajęcia trwają!

 

CO TRZEBA ZROBIĆ BY ROZPOCZĄĆ NAUKĘ JEZYKA? 6 prostych kroków:

1. Wybierz jezyk i rodzaj kursu
2. Napisz test u nas w szkole lub w Internecie. Poznasz swój poziom zaawansowania
3. Odwiedź nas - dowiesz się więcej o szkole i zapoznasz z ofertą
4. Możesz dodatkowo skorzystać z weryfikacji poziomu przez jednego z naszych lektorów 
5. Określ swoją dyspozycyjność
6. Wnieś opłatę i odbierz kartę członkowską


Rozwiąż bezpłatny test językowy, byśmy mogli zaproponować Ci grupę na odpowiednim poziomieTEST 
Wypełnij FORMULARZ - jeśli chcesz zacząć naukę języka od podstaw!


Wybierasz sprawdzoną szkołę i potwierdzoną przez Klientów jakość.

U nas nie jesteś anonimowy, bo w trakcie zajęć uwzględniamy Twoje oczekiwania i cele związane z nauką języka obcego. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło stworzyć unikatowy system jakości Profi-Lingua Quality Controll, który oznacza indywidualne monitorowanie Twoich postepów oraz gwarancję zdania egzaminu.
Potwierdza to:
 
Złote Godło w programie Quality International
pod Patronatem Ministerstwa Rozwoju                      Akredytacja Kuratorium Oświaty                                       Newsweek Polska
Regionalnego oraz PARP
 
Oferujemy wysoką jakość kursu gdyż wyjatkowo starannie dobieramy kadrę lektorską, a kursy realizujemy za rozsądną cenę. Możemy sobie na to pozwolić, bo jesteśmy jednym z największych ośrodków nauczania języków obcych w Polsce. Razem osiągamy znakomite rezultaty.
Gwarantujemy skuteczne metody i wysoki poziom nauczania

Nauka języków w Lublinie

W Lublinie oferujemy kursy językowe obejmujące aż 9 języków obcych:
angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, francuski,  rosyjski. norweski, ukraiński, portugalski oraz specjalnie dla naszych zagranicznych gości w Lublinie polish for foreigners (polski dla obcokrajowców).

Prowadzimy naukę języka dla początkujących i zaawansowanych, w różnych grupach wiekowych, a także specjalistyczne kursy językowe dopasowane do Twoich potrzeb.
Kursy językowe w Lublinie prowadzone są przez doświadczonych lektorów oraz native speakerów. Poznaj naszą kadrę lektorską!

Nasza szkoła

Nasza Szkoła znajduje się w centrum miasta, co jest dużym ułatwieniem dla kursantów, a dotarcie do niej nie stanowi większego problemu. Zadbaliśmy o to, aby nauka w Profi-Lingua była przyjemnością, a każdy kursant czuł się komfortowo, dlatego oddział w Lublinie jest nowoczesny, estetyczny i przystosowany do nauczania języków obcych. Szkoła w Lublinie składa się z Sekretariatu, przestrzeni dla kursantów, sal wykładowych i konwersacyjnych, pokoju lektorskiego. Każda sala lekcyjna zaopatrzona jest w nowoczesne środki dydaktyczne.

W budynku znajdują się biblioteka i mediateka językowa, zawierające bogate zbiory książek i kaset audio-wideo oraz DVD w oryginalnej wersji językowej, które wzbogacają słownictwo i poprawiające umiejętność rozumienia ze słuchu. Kursanci mają pełen dostęp do biblioteki i mediateki. Na wniosek kadry dydaktycznej, w miarę posiadanych środków, zbiory biblioteki są stale powiększane. Od tego roku nauka odbywać się będzie w większości w klimatyzowanych salach.

Zajęcia prowadzone są od poniedziałku do soboty, zarówno w godzinach porannych, jak i popołudniowych.

Preferencje naszych klientów są dla nas ważne!

Naszą misją jest zapewnienie najwyższej jakości kursów języków obcych (języka angielskiego, języka niemieckiego i innych) w Lublinie, zachowując dogodne ceny. Przyrost wiedzy i umiejętności językowych naszych klientów sprawia, że od lat angażujemy się z pełną pasją w organizowanie kursów językowych, w większości kursów języka angielskiego. Nasi klienci w znakomitej części wybierają także język angielski w Lublinie. Język angielski w Lublinie cieszy się największą popularnością ze względu na swoje wszechstronne zastosowanie i wielką wartość użyteczności, jaką znajomość języka angielskiego ze sobą niesie. Kursy języka angielskiego w Profi-Lingua w Lublinie cieszą się renomą i są polecane znajomym naszych kursantów jako najlepszy wybór w kategorii kurs języka angielskiego w Lublinie. Nauka angielskiego odbywa się na 10 poziomach zaawansowania. Język angielski jest (kursy) prowadzony jest przez lektorów polskich i obcokrajowców po angielsku. Nauka języka angielskiego odbywa się metodą komunikatywną. Kursy angielskiego ich zawartość jest tak opracowana, aby kursant otrzymywał wiedze z języka angielskiego w sposób całkowicie naturalny.

Jakie kursy prowadzimy?

Kursy języka angielskiego odbywają się rano i w godzinach popołudniowych. Nasi klienci często wybierają również język niemiecki, czyli kursy z języka niemieckiego. Język niemiecki w Lublinie, podobnie jak w innych częściach Polski, wykorzystywany jest coraz częściej do celów zawodowych oraz związanych z podróżami do Niemiec. Kursy niemieckiego i nauka niemieckiego to drugi po kursach z języka angielskiego powód, dla którego wybiera się szkołę językową. Nauka języka niemieckiego odbywa się po niemiecku tzn kursy prowadzone są w języku niemieckim, nauka niemieckiego w taki sposób daje najlepsze postępy.

Klienci preferujący język hiszpański w Lublinie to nasza trzecia najliczniejsza grupa kursantów. Pasja, hobby, podróże to najczęstsze powody nauki hiszpańskiego i wyboru kursu hiszpańskiego. Lektorzy języka hiszpańskiego (iberyści) identyfikują się z nimi i dlatego urozmaicają zajęcia z hiszpańskiego treściami związanymi z własnymi pobytami w krajach hiszpańskojęzycznych. Mamy w Profi-Lingua wielu wielbicieli języków z rodziny romańskiej. Język francuski jest nadal bardzo popularny w Lublinie. W każdym roku szkolnym do wyboru jest kilka terminów zajęć z języka włoskiego. Język rosyjski najczęściej wybierany jest z pobudek zawodowych oraz ze względu na niewielką odległość od wschodniej granicy Polski.

Nasuwają się wnioski, że Lublin i języki obce: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, rosyjski, to przede wszystkim kursy prowadzone przez Profi-Lingua. Wybierz tak jak większość lublinian. Kurs językowy w Profi-Lingua to najczęściej wybierany kurs językowy w Lublinie.


JUŻ TERAZ ROZWIĄŻ TEST LUB WYPEŁNIJ FORMULARZ
Masz pytania? Napisz do nas!  Jesteśmy otwarci na Twoje sugestie! KONTAKT

ZAJĘCIA DODATKOWE „DRUGI JĘZYK GRATIS”

Jeden język obcy to za mało, by się przebić?  Potrzebujesz czegoś więcej, to jasne.
Mamy to dla Ciebie w naszej ofercie!

Do rocznego kursu językowego otrzymujesz zajęcia z drugiego języka gratis, dzięki którym nauczysz się podstaw komunikacji w jednym z 8 języków (angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski, rosyjski, norweski, chński i portugalski).


W trakcie 20 spotkań 60 minutowych, zapoznasz się ze słownictwem niezbędnym w codziennych sytuacjach, nauczysz się używać i rozumieć zwroty przydatne podczas podróży, na zakupach, czy restauracji. Będziesz potrafił przywitać się, przedstawić siebie i członków swojej rodziny, a także poprosić o pomoc w sytuacjach awaryjnych. Takie zajęcia to także dobra okazja by poznać kraje i obyczaje jego mieszkańców. Zajecia bedą ułożone tematycznie przez naszych lektorów 
 

- Ilość zajęć: 20 lekcji 60-minutowych
- Języki do wyboru: angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski, rosyjski, norweski, chiński i portugalski.
- Czas rozpoczęcia zajęć: zajęcia odbywają się od połowy listopada 2014
- Częstotliwość zajęć: 1 raz w tygodniu po 1 lekcji (60 minut).
- Poziom zaawansowania: początkujący
- Zapisy: od 04 listopada 2014


Już teraz wypełnij bezpłatnyTEST z wybranego języka obcego!
Jeśli nie uczyłeś się dotąd interesującego Cię języka, wypełnij FORMULARZ


drugi język gratis

TRENING PAMIĘCI GRATIS

trening pamięci gratisCzy zastanawiałaś/eś się kiedyś, co zrobić by nauka nowych słówek przebiegała efektywniej?
Chciałabyś/chciałbyś poprawić swoją zdolność zapamiętywania?
A może po prostu ciekawi Cię, w jaki sposób można trenować pamięć?

 

Jeśli na choć jedno z powyższych pytań odpowiedziałaś/eś twierdząco, to nasza oferta z pewnością Cię zainteresuje.

 

W roku szkolnym 2014/2015 wszyscy nasi Kursanci otrzymują dostęp do profesjonalnego, dedykowanego kursu pamięci. 
Został on przygotowany przez specjalistów ze Szkoły Pamięci SPW. 

 

Nie zwlekaj. 
Już dziś rozwiąż bezpłatny TEST Wypełnij FORMULARZ- jeśli chcesz zacząć naukę języka od podstaw. 
 

Gbydyś się jeszcze wahał/a, to pamietaj, że dodatkowo..

Wszystkie osoby, które zapiszą się na semestralny kurs językowy w naszej szkole,
mogą bezpłatnie uczęszczać na zajęcia z drugiego wybranego języka obcego na poziomie początkującym. 

To najlepsza oferta w Lublinie.​ Czekamy na Ciebie.

Oddział w Lublinie jest nowoczesny, estetyczny i przystosowany do nauczania języków obcych, składa się on z Biura Obsługi Klienta, przestrzeni dla kursantów, sal wykładowych i konwersacyjnych oraz pokoju lektorskiego. Każda sala lekcyjna zaopatrzona jest w nowoczesne środki dydaktyczne. Nasi lektorzy na zajęciach wykorzystują sprzęt audio, odtwarzacze dvd, projektory multimedialne i laptopy.

W budynku znajdują się biblioteka i mediateka językowa, do której kursanci mają pełen dostęp. Zawiera ona bogate zbiory książek, płyt DVD oraz audiobooków w oryginalnej wersji językowej, które wzbogacają słownictwo i poprawiają umiejętność rozumienia ze słuchu. Zbiory te są stale powiększane.

Podczas zajęć rozwijamy umiejętności porozumiewania się w języku obcym w różnych sytuacjach życia codziennego. Przeprowadzamy improwizacje symulujące realne sytuacje, korygując na bieżąco podczas dyskusji błędy słuchaczy. Na zajęciach wykorzystujemy m.in. artykuły prasowe, fragmenty filmów i programów TV.

W Szkole Profi-Lingua w Lublinie nasi uczniowie mają dodatkowo nieograniczony dostęp do bezpłatnych konwersacji. Na zajęciach panuje przyjazna atmosfera, a każdy słuchacz jest pod stałą opieką lektora. Uczestnicy kursu mogą konsultować swoje pytania i problemy językowe indywidualnie, podczas comiesięcznych dyżurów lektorskich raz kontakt mailowy z lektorem.


U każdego słuchacza na bieżąco śledzimy postępy w nauce języka obcego. Przeprowadzamy okresowe testy kontrolne podsumowujące wyniki nauki. Po semestrze nauki każdy kursant otrzymuje ocenę opisową od swojego lektora, uwzględniającą postępy w nauce.

Zajęcia prowadzone są od poniedziałku do soboty, zarówno w godzinach porannych, jak i popołudniowych.
Każdy słuchacz może zatem dostosować godziny zajęć do swojego harmonogramu dnia.

Ponieważ nauka języka obcego w Profi-Lingua w Lublinie rozpoczyna się od weryfikacji Twojej znajomości języka, rozwiąż test językowy na naszej stronie bądź w Biurze Obsługi Klienta. Biuro obsługi otrzyma Twój test wraz z wynikiem, na podstawie którego określimy poziom zaawansowania. W niektórych przypadkach ustalamy wspólnie termin rozmowy z lektorem, jako drugiego etapu weryfikacji poziomu zaawansowania.

Po napisaniu testu na stronie zaprosimy Cię na wizytę w Profi-Lingua w Lublinie oraz na lekcję próbną. Ustalimy najdogodniejszy dla Ciebie termin zajęć na wybranym przez kursie i dopełnimy formalności związane z zapisem. Załatwisz wszystko w trakcie jednej krótkiej wizyty.

Gratis otrzymasz:
- dodatkowe konwersacje bez ograniczeń;
- konsultacje z lektorem;
- dodatkowe warsztaty fonetyczne i gramatyczne;
- dostęp do zasobów biblioteki i mediateki szkolnej;
- zniżki na podręczniki;
- dodatkowe zniżki u partnerów szkoły (PROFI-LINGUA PRESTIGE CLUB);
- test pisemny i/lub ustny podczas zapisów;
- pisemną gwarancję zdania egzaminu;
- świadectwo ukończenia kursu oraz opinię opisową;
- dostęp do akademii językowej (e-learning).

Dogodne dni i godziny zajęć

Zajęcia odbywają się w grupach 9-12 osobowych dwa razy w tygodniu po 2 lekcje lub raz w tygodniu po 4 lekcje. Wybierz godziny kursu najbardziej dogodne dla Ciebie.

2 razy w tygodniu po 2 lekcje:

 

                                   
PN/ŚR lub WT/CZ   7:30   9:15   11:00   12:30   14:15   15:50     17:30   19:10
                                   

 

1 raz w tygodniu po 4 lekcje:

 

                         
PT   7:30   14:15   17:30   SOB   8:15   11:30
                        15:00
                         

 

Sprawdź swój poziom klikając tutaj: TEST ON-LINE

PROFI-LINGUA PRESTIGE CLUB LUBLIN


Szkoła Języków Obcych Profi-Lingua to nie tylko gwarancja najwyższej jakości nauczania jezyka obcego, potwierdzona wieloma prestiżowymi nagrodami i wyróżnieniami, to nie tylko wykwalifikowana kadra lektorów, czy miła i kompetentna obsługa w Sekretariacie. To nie tylko zniżki i rabaty na kursy i podręczniki, bezpłatny pakiet językowy czy internetowe  wspomaganie nauczania.

Zapisując się do naszej Szkoły otrzymujesz również wiele innych zniżek w różnych punktach handlowych i usługowych, wynegocjowanych dla Ciebie, tak abyś również poza naszą Szkołą mógł/mogła odczuwać wymierne korzyści płynące z bycia naszym kursantem.

Przedstawiamy przygotowany pakiet rabatów w ramach Profi-Lingua Prestige Club ( PLPC) i zachęcamy do korzystania z nich. Jedynym warunkiem jest okazanie karty magnetycznej, którą otrzymałeś/łaś przy zapisie do Szkoły z aktualną naklejką. Partnerami Profi-Lingua w Lublinie w ramach PLPC są:

 

Nazwa firmy

adres

rodzaj zniżki z kartą
Presige Club Profi-Lingua

 

   

STUDENT TRAVEL

ul. Akademicka 4

tel. 81 477 56 49

www.student.travel.pl

7% zniżki na wyjazdy zagraniczne
ze Student Travel.
By ją uzyskać należy na stronie biura Student Travel wpisać przy rezerwacji kod PROFI 1991 

Szkoła Jazdy

Al. Racławickie 6/4

tel. 515 155 370

www.formula-l.pl

8% rabatu na kurs (100 zł)

Biuro Podróży "Adriatyk"

ul. Wałbrzyska 11/82
02-739 Warszawa

www.adriatyk.com.pl

rabat 5% dla posiadaczy karty oraz osób towarzyszących

Pizza Dominium

CH Plaza, ul. Lipowa 13

CH Orkana, ul. Orkana 6

www.pizzadominium.pl

30% rabtu na zamówienia

Sklep Komputerowy X-DATA

ul. Okopowa 6

tel. 81 743 62 66

www.xdata.pl

3% rabatu na komputery

6% rabatu na papier,

tusze, tonery i akcesoria komputerowe

RENAULT Nazaruk

ul. Abramowicka 45

ul. 81 748 68 60 - 62

www.nazaruk.pl

2% rabatu na samochód

12% rabatu na serwis

5-25% rabatu na części i akcesoria

Sklep Papierniczy BAS

ul. Radziszewskiego 8

 

tel. 81 441 12 28

6% rabatu na asortyment sklepu

Zespół Muzyczny
ADIO BAND

ul. Wileńska 8/42

tel. 509 606 247

www.adioband.pl

10% rabatu na oprawę muzyczną wesela

lub innej imprezy okolicznościowej

Cafe Heca

ul. Hipoteczna 5

tel. 511 314 144

www.cafeheca.pl

10% rabatu na kawy

Restauracja Sielsko-Anielsko

 

Rynek Starego Miasta 17

 

tel. 81 532 36 17

www.sielskoanielsko.pl

10% zniżki

 

Na zamówienia złożone w sekretariacie szkoły Profi-Lingua lub u konsultantki Kasi:                tel. 784 060371, kiwilk@wp.pl

10% zniżki

Kwiaty Adam Karłowicz

Kwiaty Adam Karłowicz

tel. 697 712 095

zamówienia na telefon z dostawą gratis

15 % zniżki

 

 

 

 SKORZYSTAJ Z NASZEGO TESTU ON-LINE I ZACZNIJ NAUKĘ JUŻ DZIŚ.
 

CENNIK KURSÓW NA ROK AKADEMICKI 2014/2015

Kurs standardowy
na poziomach A1 - B2

Happy Hours kurs promocyjny
na poziomach A1 - B2

07:30 - 14:15

Kurs egzaminacyjny
na poziomach B2 - C2

Happy Hours

Kurs promocyjny
na poziomach  B2 - C2 07:30 - 14:15

Przygotowanie do

egzaminu

Inne Intensywne

- angielski
- niemiecki
- francuski
- włoski
- hiszpański
- rosyjski
- portugalski

- angielski
- niemiecki
- francuski
- włoski
- hiszpański
- rosyjski
- portugalski

- angielski
- niemiecki
- francuski
- włoski
- hiszpański
- rosyjski
- portugalski

- - angielski
- niemiecki
- francuski
- włoski
- hiszpański
- rosyjski
- portugalski

- matura
- gimnazjum

- norweski

- chiński
- polish for foreigners

specjalistyczne:
- prawniczy
-medyczny

dla wyjeżdżających:
4 x w tyg. po 3 lekcje

 

689 zł/semestr 599 zł/semestr 719 zł/semestr 629 zł/semestr 999 zł za cały kurs 799 zł/semestr kurs 2 tyg. 399 zł (24 lekcje)
kurs 3 tyg. 549 zł (36 lekcji)
kurs 4 tyg. 699 zł (48 lekcji

raty:

199+279+279 zł

raty:

199+214+214 zł

raty:

229+279+279 zł

raty:

199+249+249 zł

raty:

5 x 219 zł

raty:

4 x 219 zł

 

grupy minimum 5-osobowe

 

Sprawdź swój poziom klikając tutaj: TEST ON-LINE

 

RABATY I PROMOCJE W PROFI-LINGUA W LUBLINIE


Sprawdź swój poziom klikając tutaj: TEST ON-LINE    

W Szkole Języków Obcych Profi-Lingua w Lublinie dla uatrakcyjnienia naszej oferty można uzyskać w roku szkolnym 2013/2014 następujące rabaty:

 • STUDENCKI w wysokości 50 zł. / rok szkolny, dotyczy również studentów zaocznych i wieczorowych
   
 • ZA KONTYNUACJĘ w wysokości 100 zł. / rok szkolny. Gdy będziesz już naszym słuchaczem, zawsze będziesz poinformowany jaki poziom rabatu Tobie przysługuje,
   
 • ZA NAUKĘ DRUGIEGO JĘZYKA w wysokości 5%
   
 • RODZINNY w wysokości 5%.
 •  
 • Karta Dużej Rodziny 10% 
   
 • Za zapłatę za cały rok z góry - 5%

* Wszystkie rabaty, poza rabatem za kontynuację, sumują się. Minimalna cena kursu to 569zł.
 

UWAGA!
Zyskaj rabat w nowej promocji "POLECONY - NAGRODZONY"*, 50 zł. - dla polecającego oraz 50zł. - dla osoby polecanej.
Osoba polecana nie może być kursantem Profi-Lingua w 2013/2014 roku

Sprawdź swój poziom klikając tutaj: TEST ON-LINE


Wybrany przez Ciebie kurs to nie wszystko, co mamy Ci do zaoferowania.
Zamieściliśmy tu kilka szczegółów o bezpłatnym pakiecie, abyś mógł w pełni wykorzystać wszystkie możliwości, jakie daje nauka w Profi-Lingua.

BEZPŁATNE KONWERSACJE
To dodatkowe godzinne zajęcia, w trakcie których możesz podjąć dyskusje na różnorodne tematy, rozwijać umiejętność rozmowy w danym języku oraz przełamywać barierę w mówieniu. Bezpłatne konwersacje to pakiet zajęć dodatkowych, na które możesz uczęszczać bez ograniczeń. Plan wszystkich konwersacji jest wywieszony na tablicy ogłoszeń, możesz go również sprawdzić logując się w e-akademii. Zajęcia odbywają się z każdego języka na wszystkich poziomach zaawansowania. Konwersacje odbywają się ZAWSZE, nawet, gdy zapisze się na nie tylko jedna osoba. Każde spotkanie ma z góry ustalony temat, tak abyś mógł się do niego wcześniej przygotować. Oprócz zajęć konwersacyjnych proponujemy Ci również dodatkowe bezpłatne zajęcia gramatyczne, w trakcie których możesz ćwiczyć użycie trudniejszych zagadnień gramatycznych w praktyce oraz zajęcia fonetyczne, gdzie możesz doskonalić umiejętność poprawnej wymowy.

KONSULTACJE
Kluczem do sukcesu jest systematyczna nauka. W przypadku, gdy nie mogłeś uczestniczyć w zajęciach, wyślij e-mail do swojego lektora z pytaniem o materiał zrealizowany na ostatnich zajęciach. Adres e-mail otrzymasz na pierwszych zajęciach. Pamiętaj również, że zawsze możesz skorzystać z konsultacji. Jest to dodatkowy czas, kiedy razem z lektorem można nadrobić materiał, napisać zaległą kartkówkę czy też otrzymać dodatkową pomoc w przypadku trudności ze zrozumieniem materiału przerabianego na zajęciach. Każdy lektor informuje o dacie swoich konsultacji, dodatkowo ich plan wisi na tablicy ogłoszeń oraz jest dostępny w e-akademii.

GWARANCJA ZDANIA EGZAMINU
Szkoła Języków Obcych Profi-Lingua w Lublinie daje swoim kursantom, uczęszczającym na kursy egzaminacyjne z języka angielskiego (przygotowujące do zdawania egzaminów) gwarancję pozytywnego zdania egzaminów FCE, CAE, CPE, egzaminów TELC i LCCI oraz ZD, ZMP i ZOP. Gwarantujemy osiągnięcie sukcesu w zdaniu wybranego egzaminu. Kursant, który, przy zachowaniu warunków gwarancji, nie zda egzaminu - adekwatnego do ukończonego poziomu - ma prawo do bezpłatnego uczęszczania na ten sam poziom w kolejnym roku szkolnym. O szczegóły dotyczące warunków gwarancji prosimy pytać w sekretariacie Szkoły.

E-AKADEMIA
To program dla naszych kursantów, dzięki któremu możesz powtarzać i utrwalać zagadnienia poruszone na zajęciach. Stanowi on dodatkową możliwość wygodnego kontaktu z jezykiem obcym ale też cenną pomoc dla osób nieobecnych na lekcji. W dowolnym miejscu i czasie możesz korzystać z testów i zadań przygotowanych dla grupy na danym poziomie zaawansowania. Do e-Akademii możesz się zalogować na stronie www.profi-lingua.pl Login i hasło znajdziesz na pierwszej fakturze.

BIBLIOTEKA I MEDIATEKA
Przyjdź do Biura Obsługi Klienta- tu znajduje się spis biblioteczny, z którego możesz wybrać interesującą Cię książkę. Do wyboru mamy wiele tytułów z kanonu literatury światowej. W naszej bibliotece znajdują się książki ze wszystkich języków i na każdym poziomie zaawansowania tak, abyś mógł wybrać coś dla siebie. Proponowane filmy DVD są w oryginalnej wersji językowej z możliwością wyboru ścieżki dźwiękowej lub napisów w języku obcym lub polskim. Prócz tego mamy bogaty zbiór readersów ka każdy poziom, często z dołączoną płytą - audiobookiem. Zarówno książki, readersy jak i płyty DVD wypożyczamy na 7 dni.

OPINIA OPISOWA I ZAŚWIADCZENIE O UKOŃCZENIU KURSU
Wszyscy kursanci PROFI-LINGUA po każdym semestrze otrzymują pisemną opinię o wynikach w nauce. Opinia ta sporządzona jest przez lektora/lektorów prowadzących w języku docelowym i zawiera wskazówki co do dalszego rozwoju, podkreślając jednocześnie mocne strony kursanta.
Na koniec kursu (po dwóch semestrach) kursanci, którzy zdali test końcowy i byli, na co najmniej 75% zajęć w roku, otrzymują zaświadczenie o ukończeniu kursu na danym poziomie zaawansowania.

KARTA PROFI-LINGUA PRESTIGE CLUB
Podczas zapisu otrzymasz kartę Profi-Lingua, która umożliwia korzystanie ze zniżek w wielu miejscach handlowo-usługowych. Wystarczy ją w tych miejscach pokazać.

 

Czy jest jakaś inna szkoła językowa w mieście która ma tyle do zaoferowania?
 

Szanowni Państwo,

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na wynajem sal w Lublinie, pragnę poinformować, że SJO Profi-Lingua może oddać do dyspozycji nawet do 12 sal zlokalizowanych w samym centrum Lublina.
Poniżej znajdą Państwo szczegółowy opis naszej oferty wynajmu wraz ze świadczonymi dodatkowymi usługami oraz listą firm, które w ostatnim okresie wynajmowały sale w SJO Profi-Lingua.
Zachęcam do zapoznania się z ofertą i nawiązania z nami współpracy
,

 

z poważaniem
Dyrektor SJO Profi-Lingua O/Lublin
Tomasz Olszewski

 

1. NASZ ADRES:
Aleje Racławickie 6,
20-059 Lublin

2. LOKALIZACJA I DOJAZD
Szkoła znajduje się w ścisłym centrum Lublina, przy skrzyżowaniu ulic Lipowej i Al. Racławickich, naprzeciwko wejścia do Parku Saskiego.  W odległości 15 metrów od szkoły znajduje się przystanek komunikacji miejskiej przy ul. Lipowej – z którego odjeżdżają autobusy o numerach takich jak : 20, 32, 40, 44, 926 oraz trolejbusy o nr  150, 151, 155, 158. W odległości 20 metrów od siedziby szkoły znajduje się przystanek przy Ogrodzie Saskim skąd beneficjenci mogą  korzystać z przejazdu autobusami takich liniii jak: 2, 3, 4, 5, 10, 13, 15, 18, 20, 26, 31, 44, 56, 57, 15b, 951 oraz trolejbusów o numerach : 150, 151, 152, 155, 158. Nieopodal w odległości 100 metrów znajduje się przystanek przy ul. Krakowskie Przedmieście – gdzie beneficjenci mogą korzystać z transportu miejskiego takimi liniami jak: 4, 5, 10, 13, 18, 31, 32, 57, 910, 918, 932, 941. Odległośc między dworcem PKP a Szkołą Języków Obcych Profi – Lingua nie przekracza 2,5 km, a odległość między dworcem PKS a szkołą jest nie większa niż 3 km.  Są to jedne z największych punktów przesiadkowych w Lublinie.

Z dworca PKS do siedziby szkoły można dotrzeć za pośrednictwem linii autobusowych:2,4,5,10,18,31,32,57,941.
Z dworca PKP do siedziby szkoły można dotrzeć trolejbusem o numerze 150 oraz autobusem 13.

W bliskim sąsiedztwie Szkoły znajduje się bezpłatny parking miejski na ul. Grottgera na kilkadziesiąt samochodów. Tuż przy Szkole znajduje się 10 ogólnodostępnych miejsc postojowych przy ulicy Żwirki i Wigury oraz kilkadziesiąt metrów od Szkoły ogólnodostępne miejsca do parkowania przy ul. Radziszewskiego.

3. WYPOSAŻENIE SAL I WARUNKI LOKALOWE
Posiadamy 12 sal przystosowanych do prowadzenia zajęć w grupach 10-15 osobowych, wyposażonych w niezbędne narzędzia pracy TUTAJ możesz obejrzeć przykładowe zdjęcie salki szkoleniowej
Stoły – są połączone w podkowę (istnieje możliwość innego układu)
krzesła konferencyjne (w każdej sali jest 15 krzeseł. Ilość zostanie dopasowana do liczebności grup.),
tablice białe suchościeralne (w każdej sali 1 tablica),
sprzęt audio (radioodtwarzacze z CD) ,
stanowiska komputerowe (16 laptopów),
projektory multimedialne (2 sztuki),
Telewizor LCD 37” oraz Telewizor CRT 22”
flipcharty (2 sztuki).
Szkoła posiada bezprzewodowy dostęp do Internetu.
Każda sala jest ogrzewana i posiada termoregulator.
Istnieje możliwość zakupu na potrzeby szkolenia przenośnych klimatyzatorów.
Na korytarzach należących do Szkoły znajdują się 2 sanitariaty (WC plus umywalka).
Oświetlenie naturalne (widne sale) oraz sztuczne – świetlówki energooszczędne w oprawkach (po kilkanaście w każdej sali).
Jedno pomieszczenie gospodarcze, w którym w razie potrzeby może być składany sprzęt oraz materiały (szkoleniowe, do cateringu).
Na potrzeby organizacji przerw kawowych i obiadowych może zostać wygospodarowana inna sala.

4. DOTYCHCZAS WYNAJMOWALI
1. Fundacji Rozwoju Lubelszczyzny
2. Combidata Poland Sp. z o.o.  
3. CJO O.K.
4. NS Consulting
5. AKME Consulting 
6. ICN Centrum Kompetencji
7. PROMAR International
8. Euro Info Group
9. Lechaa Consulting

10. COMARCH S.A
11. HintMine Kursy Szkolenia Doradztwo IT
12. Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna
13. Fenix Food
14. AMREST
15. GoWork.pl
16. Stowarzyszenie Programownaia Neurolingwistycznego NLP Polska
16. JOB IMPULSE POLSKA SP. Z O.O
17. Urząd Marszałkowski w Lublinie
18. PTE Lublin

5. CENNIK WYNAJMU SAL
Sala bez komputerów: 35 zł netto za 60 minut. Przy większej ilości godzin możemy indywidualnie ustalić cenę. Cena nie dotyczy wynajmu Sali z komputerami.
Sala z komputerami:  45 zł netto za 60 minut. Przy większych ilościach godzin indywidualnie ustalamy ceny.
Sala pod biuro projektu: (z niezależnym wejściem) -  1000 zł netto za miesiąc.

Zarówno przy wynajmie sal wykładowych jak i sal z komputerami pozostałe elementy wyposażenia (rzutnik, flipczart i inne) otrzymują państwo bez dodatkowych opłat.
Wszystkie podane wyżej ceny, w przypadku dłuższych wynajmów, są cenami do negocjacji.

 

TO JUŻ OSTATNIE WOLNE MIEJSCA i OSTATNIA SZANSA NA DOŁĄCZENIE DO GRUP. 

Rozwiąż TEST - sprawdź, jaką grupę możemy Ci zaproponować! 
Liczba miejsc w grupach jest ograniczona.
 

drugi język gratis profi-lingua Kraków

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA! DRUGI JĘZYK GRATIS!

Wszyscy słuchacze, którzy wybiorą kurs językowy w Profi-Lingua, drugi kurs na poziomie początkującym otrzymują GRATIS.
Zapytaj o szczegóły w sekretariacie naszej szkoły!

 

PRZEJDŹ DO STRONY Z OFERTĄ KURSÓW

Nie jesteś zdecydowany? Zapisz się na lekcję próbną! LEKCJA PRÓBNA  
Zaproponujemy Ci kurs dopasowany do Twoich potrzeb.

Uzupełnij niezobowiązujący TEST językowy. Wypełnij FORMULARZ- jeśli chcesz zacząć naukę języka od podstaw. 


Pozostałe promocje i rabaty w Profi-Lingua

Przez cały ROK korzystasz z bezpłatnego pakietu dodatków do kursu!  Z pakietu bezpłatnych dodatków sam dobierasz  to, czego potrzebujesz i co lubisz najbardziej. Bez żadnych limitów i ograniczeń - tak często jak chcesz.

 

Happy Hours w Profi-Lingua!

Dysponujesz czasem przed południem? Wykorzystaj go na naukę języków i oszczędzaj! Kursy tańsze od tych w godzinach szczytu o 90 zł!

* zajęcia z języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, francuskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego. 

* Wybrane grupy w godzinach : 7.30,08:15, 9.15, 11.00, 12:30, 14.15,

Liczebność grupy  - min. 8 osób
 

Oferta nie łączy się z innymi promocjami i rabatami. O szczegóły pytaj telefonicznie lub osobiście w sekretariacie Szkoły

Al. Racławickie 6 20-059 Lublin
81 534 86 24/25
lublin@profi-lingua.pl
pn-pt 9:00-19:00, sob 9:00-13:00

Jeżeli uczyłeś/aś się języka, rozwiąż nasz bezpłatny test, który sprawdzi Twój poziom zaawansowania.
TEST

Jeżeli jesteś osobą, która nie uczyła się jeszcze żadnego języka, kliknij poniżej
Jestem początkujący
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem