Kursy językowe w Lublinie - nauka języków w PROFI-LINGUA
<
AKTUALNOŚCI : RUSZYŁY ZAPISY NA NOWY ROK 2015/2016! więcej...

Kursy językowe w Lublinie

 

kursy językowe Lublin

 

WYPRZEDAŻ KURSÓW 250 zł taniej

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA W GRUPACH

Sprzawdź listę grup objetych promocją w zakładce  PROMOCJE

 

 Rozwiąż bezpłatny TEST 

 


WCZEŚNIEJSZY ZAPIS TO MOŻLIWOŚĆ WYBORU NAJLEPSZYCH TERMINÓW  ZAJĘĆ.  TY DECYDUJESZ I WYBIERASZ.
 

Rozwiąż bezpłatny TEST 

 


Wchodząc na tę stronę, zrobiłeś już swój pierwszy krok do zapisu. Teraz już tylko od Ciebie zależy, jak szybko rozpoczniesz swój kurs.
Umów się zatem w naszym biurze, dowiedz się szczegółów i porozmawiaj z lektorem na temat kształtu przyszłych zajęć. 

Zapisz się już dziś! Czekamy na Ciebie w sekretariacie na Al. Racławickich 6. Dowiedz się więcej!- zadzwoń 81 534 86 24/25

 

Zobacz, jak wyglądają zajęcia w naszej szkole!  Zapisz się na bezpłatną lekcję  LEKCJA PRÓBNA 

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ! ROZWIĄŻ TEST LUB WYPEŁNIJ FORMULARZ

ZADZWOŃ 81 534 86 24/25! Twoje zajęcia trwają!

 

JAKICH JEZYKÓW UCZYMY?

ANGIELSKI                           WŁOSKI

NIEMIECKI                           FRANCUSKI

HISZPAŃSKI                         NORWESKI

ROSYJSKI                             CHIŃSKI

 

 

CO TRZEBA ZROBIĆ BY ROZPOCZĄĆ NAUKĘ JEZYKA? 6 prostych kroków:

1. Wybierz jezyk i rodzaj kursu
2. Napisz test u nas w szkole lub w Internecie. Poznasz swój poziom zaawansowania
3. Odwiedź nas - dowiesz się więcej o szkole i zapoznasz z ofertą
4. Możesz dodatkowo skorzystać z weryfikacji poziomu przez jednego z naszych lektorów 
5. Określ swoją dyspozycyjność
6. Wnieś opłatę i odbierz kartę członkowską


Rozwiąż bezpłatny test językowy, byśmy mogli zaproponować Ci grupę na odpowiednim poziomieTEST 
Wypełnij FORMULARZ - jeśli chcesz zacząć naukę języka od podstaw!


Wybierasz sprawdzoną szkołę i potwierdzoną przez Klientów jakość.

U nas nie jesteś anonimowy, bo w trakcie zajęć uwzględniamy Twoje oczekiwania i cele związane z nauką języka obcego. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło stworzyć unikatowy system jakości Profi-Lingua Quality Controll, który oznacza indywidualne monitorowanie Twoich postepów oraz gwarancję zdania egzaminu.
Potwierdza to:
 
Złote Godło w programie Quality International
pod Patronatem Ministerstwa Rozwoju                      Akredytacja Kuratorium Oświaty                                       Newsweek Polska
Regionalnego oraz PARP
 
Oferujemy wysoką jakość kursu gdyż wyjatkowo starannie dobieramy kadrę lektorską, a kursy realizujemy za rozsądną cenę. Możemy sobie na to pozwolić, bo jesteśmy jednym z największych ośrodków nauczania języków obcych w Polsce. Razem osiągamy znakomite rezultaty.
Gwarantujemy skuteczne metody i wysoki poziom nauczania

Nauka języków w Lublinie

W Lublinie oferujemy kursy językowe obejmujące aż 9 języków obcych:
angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, francuski,  rosyjski. norweski, ukraiński, portugalski oraz specjalnie dla naszych zagranicznych gości w Lublinie polish for foreigners (polski dla obcokrajowców).

Prowadzimy naukę języka dla początkujących i zaawansowanych, w różnych grupach wiekowych, a także specjalistyczne kursy językowe dopasowane do Twoich potrzeb.
Kursy językowe w Lublinie prowadzone są przez doświadczonych lektorów oraz native speakerów. Poznaj naszą kadrę lektorską!

Nasza szkoła

Nasza Szkoła znajduje się w centrum miasta, co jest dużym ułatwieniem dla kursantów, a dotarcie do niej nie stanowi większego problemu. Zadbaliśmy o to, aby nauka w Profi-Lingua była przyjemnością, a każdy kursant czuł się komfortowo, dlatego oddział w Lublinie jest nowoczesny, estetyczny i przystosowany do nauczania języków obcych. Szkoła w Lublinie składa się z Sekretariatu, przestrzeni dla kursantów, sal wykładowych i konwersacyjnych, pokoju lektorskiego. Każda sala lekcyjna zaopatrzona jest w nowoczesne środki dydaktyczne.

W budynku znajdują się biblioteka i mediateka językowa, zawierające bogate zbiory książek i kaset audio-wideo oraz DVD w oryginalnej wersji językowej, które wzbogacają słownictwo i poprawiające umiejętność rozumienia ze słuchu. Kursanci mają pełen dostęp do biblioteki i mediateki. Na wniosek kadry dydaktycznej, w miarę posiadanych środków, zbiory biblioteki są stale powiększane. Od tego roku nauka odbywać się będzie w większości w klimatyzowanych salach.

Zajęcia prowadzone są od poniedziałku do soboty, zarówno w godzinach porannych, jak i popołudniowych.

Preferencje naszych klientów są dla nas ważne!

Naszą misją jest zapewnienie najwyższej jakości kursów języków obcych (języka angielskiego, języka niemieckiego i innych) w Lublinie, zachowując dogodne ceny. Przyrost wiedzy i umiejętności językowych naszych klientów sprawia, że od lat angażujemy się z pełną pasją w organizowanie kursów językowych, w większości kursów języka angielskiego. Nasi klienci w znakomitej części wybierają także język angielski w Lublinie. Język angielski w Lublinie cieszy się największą popularnością ze względu na swoje wszechstronne zastosowanie i wielką wartość użyteczności, jaką znajomość języka angielskiego ze sobą niesie. Kursy języka angielskiego w Profi-Lingua w Lublinie cieszą się renomą i są polecane znajomym naszych kursantów jako najlepszy wybór w kategorii kurs języka angielskiego w Lublinie. Nauka angielskiego odbywa się na 10 poziomach zaawansowania. Język angielski jest (kursy) prowadzony jest przez lektorów polskich i obcokrajowców po angielsku. Nauka języka angielskiego odbywa się metodą komunikatywną. Kursy angielskiego ich zawartość jest tak opracowana, aby kursant otrzymywał wiedze z języka angielskiego w sposób całkowicie naturalny.

Jakie kursy prowadzimy?

Kursy języka angielskiego odbywają się rano i w godzinach popołudniowych. Nasi klienci często wybierają również język niemiecki, czyli kursy z języka niemieckiego. Język niemiecki w Lublinie, podobnie jak w innych częściach Polski, wykorzystywany jest coraz częściej do celów zawodowych oraz związanych z podróżami do Niemiec. Kursy niemieckiego i nauka niemieckiego to drugi po kursach z języka angielskiego powód, dla którego wybiera się szkołę językową. Nauka języka niemieckiego odbywa się po niemiecku tzn kursy prowadzone są w języku niemieckim, nauka niemieckiego w taki sposób daje najlepsze postępy.

Klienci preferujący język hiszpański w Lublinie to nasza trzecia najliczniejsza grupa kursantów. Pasja, hobby, podróże to najczęstsze powody nauki hiszpańskiego i wyboru kursu hiszpańskiego. Lektorzy języka hiszpańskiego (iberyści) identyfikują się z nimi i dlatego urozmaicają zajęcia z hiszpańskiego treściami związanymi z własnymi pobytami w krajach hiszpańskojęzycznych. Mamy w Profi-Lingua wielu wielbicieli języków z rodziny romańskiej. Język francuski jest nadal bardzo popularny w Lublinie. W każdym roku szkolnym do wyboru jest kilka terminów zajęć z języka włoskiego. Język rosyjski najczęściej wybierany jest z pobudek zawodowych oraz ze względu na niewielką odległość od wschodniej granicy Polski.

Nasuwają się wnioski, że Lublin i języki obce: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, rosyjski, to przede wszystkim kursy prowadzone przez Profi-Lingua. Wybierz tak jak większość lublinian. Kurs językowy w Profi-Lingua to najczęściej wybierany kurs językowy w Lublinie.


JUŻ TERAZ ROZWIĄŻ TEST LUB WYPEŁNIJ FORMULARZ
Masz pytania? Napisz do nas!  Jesteśmy otwarci na Twoje sugestie! KONTAKT

ZAJĘCIA DODATKOWE „DRUGI JĘZYK GRATIS”

Jeden język obcy to za mało, by się przebić?  Potrzebujesz czegoś więcej, to jasne.
Mamy to dla Ciebie w naszej ofercie!

Do rocznego kursu językowego otrzymujesz zajęcia z drugiego języka gratis, dzięki którym nauczysz się podstaw komunikacji w jednym z 8 języków (angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski, rosyjski, norweski, chński i portugalski).


W trakcie 20 spotkań 60 minutowych, zapoznasz się ze słownictwem niezbędnym w codziennych sytuacjach, nauczysz się używać i rozumieć zwroty przydatne podczas podróży, na zakupach, czy restauracji. Będziesz potrafił przywitać się, przedstawić siebie i członków swojej rodziny, a także poprosić o pomoc w sytuacjach awaryjnych. Takie zajęcia to także dobra okazja by poznać kraje i obyczaje jego mieszkańców. Zajecia bedą ułożone tematycznie przez naszych lektorów 
 

- Ilość zajęć: 20 lekcji 60-minutowych
- Języki do wyboru: angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski, rosyjski, norweski, chiński i portugalski.
- Czas rozpoczęcia zajęć: zajęcia odbywają się od połowy listopada 2014
- Częstotliwość zajęć: 1 raz w tygodniu po 1 lekcji (60 minut).
- Poziom zaawansowania: początkujący
- Zapisy: od 04 listopada 2015


Już teraz wypełnij bezpłatnyTEST z wybranego języka obcego!
Jeśli nie uczyłeś się dotąd interesującego Cię języka, wypełnij FORMULARZ


 

Sprawdź swój poziom klikając tutaj: TEST ON-LINE


Wybrany przez Ciebie kurs to nie wszystko, co mamy Ci do zaoferowania.
Zamieściliśmy tu kilka szczegółów o bezpłatnym pakiecie, abyś mógł w pełni wykorzystać wszystkie możliwości, jakie daje nauka w Profi-Lingua.

BEZPŁATNE KONWERSACJE
To dodatkowe godzinne zajęcia, w trakcie których możesz podjąć dyskusje na różnorodne tematy, rozwijać umiejętność rozmowy w danym języku oraz przełamywać barierę w mówieniu. Bezpłatne konwersacje to pakiet zajęć dodatkowych, na które możesz uczęszczać bez ograniczeń. Plan wszystkich konwersacji jest wywieszony na tablicy ogłoszeń, możesz go również sprawdzić logując się w e-akademii. Zajęcia odbywają się z każdego języka na wszystkich poziomach zaawansowania. Konwersacje odbywają się ZAWSZE, nawet, gdy zapisze się na nie tylko jedna osoba. Każde spotkanie ma z góry ustalony temat, tak abyś mógł się do niego wcześniej przygotować. Oprócz zajęć konwersacyjnych proponujemy Ci również dodatkowe bezpłatne zajęcia gramatyczne, w trakcie których możesz ćwiczyć użycie trudniejszych zagadnień gramatycznych w praktyce oraz zajęcia fonetyczne, gdzie możesz doskonalić umiejętność poprawnej wymowy.

KONSULTACJE
Kluczem do sukcesu jest systematyczna nauka. W przypadku, gdy nie mogłeś uczestniczyć w zajęciach, wyślij e-mail do swojego lektora z pytaniem o materiał zrealizowany na ostatnich zajęciach. Adres e-mail otrzymasz na pierwszych zajęciach. Pamiętaj również, że zawsze możesz skorzystać z konsultacji. Jest to dodatkowy czas, kiedy razem z lektorem można nadrobić materiał, napisać zaległą kartkówkę czy też otrzymać dodatkową pomoc w przypadku trudności ze zrozumieniem materiału przerabianego na zajęciach. Każdy lektor informuje o dacie swoich konsultacji, dodatkowo ich plan wisi na tablicy ogłoszeń oraz jest dostępny w e-akademii.

GWARANCJA ZDANIA EGZAMINU
Szkoła Języków Obcych Profi-Lingua w Lublinie daje swoim kursantom, uczęszczającym na kursy egzaminacyjne z języka angielskiego (przygotowujące do zdawania egzaminów) gwarancję pozytywnego zdania egzaminów FCE, CAE, CPE, egzaminów TELC i LCCI oraz ZD, ZMP i ZOP. Gwarantujemy osiągnięcie sukcesu w zdaniu wybranego egzaminu. Kursant, który, przy zachowaniu warunków gwarancji, nie zda egzaminu - adekwatnego do ukończonego poziomu - ma prawo do bezpłatnego uczęszczania na ten sam poziom w kolejnym roku szkolnym. O szczegóły dotyczące warunków gwarancji prosimy pytać w sekretariacie Szkoły.

E-AKADEMIA, Multibook
To program dla naszych kursantów, dzięki któremu możesz powtarzać i utrwalać zagadnienia poruszone na zajęciach. Stanowi on dodatkową możliwość wygodnego kontaktu z jezykiem obcym ale też cenną pomoc dla osób nieobecnych na lekcji. W dowolnym miejscu i czasie możesz korzystać z testów i zadań przygotowanych dla grupy na danym poziomie zaawansowania. Do e-Akademii możesz się zalogować na stronie www.profi-lingua.pl Login i hasło znajdziesz na pierwszej fakturze.

BIBLIOTEKA I MEDIATEKA
Przyjdź do Biura Obsługi Klienta- tu znajduje się spis biblioteczny, z którego możesz wybrać interesującą Cię książkę. Do wyboru mamy wiele tytułów z kanonu literatury światowej. W naszej bibliotece znajdują się książki ze wszystkich języków i na każdym poziomie zaawansowania tak, abyś mógł wybrać coś dla siebie. Proponowane filmy DVD są w oryginalnej wersji językowej z możliwością wyboru ścieżki dźwiękowej lub napisów w języku obcym lub polskim. Prócz tego mamy bogaty zbiór readersów ka każdy poziom, często z dołączoną płytą - audiobookiem. Zarówno książki, readersy jak i płyty DVD wypożyczamy na 7 dni.

OPINIA OPISOWA I ZAŚWIADCZENIE O UKOŃCZENIU KURSU
Wszyscy kursanci PROFI-LINGUA po każdym semestrze otrzymują pisemną opinię o wynikach w nauce. Opinia ta sporządzona jest przez lektora/lektorów prowadzących w języku docelowym i zawiera wskazówki co do dalszego rozwoju, podkreślając jednocześnie mocne strony kursanta.
Na koniec kursu (po dwóch semestrach) kursanci, którzy zdali test końcowy i byli, na co najmniej 75% zajęć w roku, otrzymują zaświadczenie o ukończeniu kursu na danym poziomie zaawansowania.

KARTA PROFI-LINGUA PRESTIGE CLUB
Podczas zapisu otrzymasz kartę Profi-Lingua, która umożliwia korzystanie ze zniżek w wielu miejscach handlowo-usługowych. Wystarczy ją w tych miejscach pokazać.

 

Czy jest jakaś inna szkoła językowa w mieście która ma tyle do zaoferowania?
 

RABATY I PROMOCJE W PROFI-LINGUA W LUBLINIE

Z okazji Dnia Chłopaka, 30 września, wszystkim Panom składamy gorące życzenia, a w ramach upominku gwarantujemy tym, którzy dziś bedą dokonywać zapisu i płatności za kurs - 10 % rabatu od dokonywanej wpłaty.
Zapraszamy!

 
Zdjęcie użytkownika Profi-Lingua Lublin.

Sprawdź swój poziom klikając tutaj: TEST ON-LINE    

W Szkole Języków Obcych Profi-Lingua w Lublinie w roku szkolnym 2015/2016

obowiązują następujące rabaty:

 • HAPPY HOURS zniżka w godzinach porannych na kursy standardowe (629 zł) i egzaminacyjne (679)
 • STUDENCKI w wysokości 50 zł. / rok szkolny, dotyczy również studentów zaocznych i wieczorowych
 • ZA KONTYNUACJĘ w wysokości 100 zł. / rok szkolny w tzw. Promocji Czerwcowej. Szczegóły w Sekretariacie Szkoły.
 • PRZY ZAKUPIE DWÓCH PEŁNYCH KURSÓW JĘZYKOWYCH w wysokości 5%
 • RODZINNY w wysokości 5%.
 • KARTA DUŻEJ RODZINY 10% 
 • WPŁATA ZA CAŁY ROK Z GÓRY - 5%
 • POLECONY-NAGRODZONY50 zł. - dla polecającego oraz 50zł. - dla osoby polecanej.

Osoba polecana nie może być kursantem Profi-Lingua w 2014/2015 roku

Wszystkie rabaty, poza rabatem za kontynuację, sumują się. Minimalna cena kursu to 629 zł.
 

Oddział w Lublinie jest nowoczesny, estetyczny i przystosowany do nauczania języków obcych, składa się on z Biura Obsługi Klienta, przestrzeni dla kursantów, sal wykładowych i konwersacyjnych oraz pokoju lektorskiego. Każda sala lekcyjna zaopatrzona jest w nowoczesne środki dydaktyczne. Nasi lektorzy na zajęciach wykorzystują sprzęt audio, odtwarzacze dvd, projektory multimedialne i laptopy. Ponadto większość sal jest klimatyzowana, co zapewnia komfort nauki w każdej porze roku.

W budynku znajdują się biblioteka i mediateka językowa, do której kursanci mają pełen dostęp. Zawiera ona bogate zbiory książek, płyt DVD oraz audiobooków w oryginalnej wersji językowej, które wzbogacają słownictwo i poprawiają umiejętność rozumienia ze słuchu. Zbiory te są stale powiększane.

Podczas zajęć rozwijamy umiejętności porozumiewania się w języku obcym w różnych sytuacjach życia codziennego. Przeprowadzamy improwizacje symulujące realne sytuacje, korygując na bieżąco podczas dyskusji błędy słuchaczy. Na zajęciach wykorzystujemy m.in. artykuły prasowe, fragmenty filmów i programów TV.

W Szkole Profi-Lingua w Lublinie nasi uczniowie mają dodatkowo nieograniczony dostęp do bezpłatnych konwersacji. Na zajęciach panuje przyjazna atmosfera, a każdy słuchacz jest pod stałą opieką lektora. Uczestnicy kursu mogą konsultować swoje pytania i problemy językowe indywidualnie, podczas comiesięcznych dyżurów lektorskich raz kontakt mailowy z lektorem.


U każdego słuchacza na bieżąco śledzimy postępy w nauce języka obcego. Przeprowadzamy okresowe testy kontrolne podsumowujące wyniki nauki. Po semestrze nauki każdy kursant otrzymuje ocenę opisową od swojego lektora, uwzględniającą postępy w nauce.

Zajęcia prowadzone są od poniedziałku do soboty, zarówno w godzinach porannych, jak i popołudniowych.
Każdy słuchacz może zatem dostosować godziny zajęć do swojego harmonogramu dnia.

Ponieważ nauka języka obcego w Profi-Lingua w Lublinie rozpoczyna się od weryfikacji Twojej znajomości języka, rozwiąż test językowy na naszej stronie bądź w Biurze Obsługi Klienta. Biuro obsługi otrzyma Twój test wraz z wynikiem, na podstawie którego określimy poziom zaawansowania. W niektórych przypadkach ustalamy wspólnie termin rozmowy z lektorem, jako drugiego etapu weryfikacji poziomu zaawansowania.

Po napisaniu testu na stronie zaprosimy Cię na wizytę w Profi-Lingua w Lublinie oraz na lekcję próbną. Ustalimy najdogodniejszy dla Ciebie termin zajęć na wybranym przez kursie i dopełnimy formalności związane z zapisem. Załatwisz wszystko w trakcie jednej krótkiej wizyty.

Gratis otrzymasz:
- dodatkowe konwersacje bez ograniczeń;
- konsultacje z lektorem;
- dodatkowe warsztaty fonetyczne i gramatyczne;
- dostęp do zasobów biblioteki i mediateki szkolnej;
- zniżki na podręczniki;
- dodatkowe zniżki u partnerów szkoły (PROFI-LINGUA PRESTIGE CLUB);
- test pisemny i/lub ustny podczas zapisów;
- pisemną gwarancję zdania egzaminu;
- świadectwo ukończenia kursu oraz opinię opisową;
- dostęp do akademii językowej (e-learning).

CENNIK KURSÓW NA ROK AKADEMICKI 2015/2016

Kurs standardowy
na poziomach A1 - B2

Happy Hours kurs promocyjny
na poziomach A1 - B2

07:30 - 14:15

Kurs egzaminacyjny
na poziomach B2 - C2

Happy Hours

Kurs promocyjny
na poziomach  B2 - C2 07:30 - 14:15

Przygotowanie do

egzaminu

Inne

Intensywne

- angielski
- niemiecki
- francuski
- włoski
- hiszpański
- rosyjski
- portugalski

- angielski
- niemiecki
- francuski
- włoski
- hiszpański
- rosyjski
- portugalski

- angielski
- niemiecki
- francuski
- włoski
- hiszpański
- rosyjski
- portugalski

- - angielski
- niemiecki
- francuski
- włoski
- hiszpański
- rosyjski
- portugalski

- matura
- gimnazjum

- norweski

- chiński
- polish for foreigners

specjalistyczne:
- prawniczy
-medyczny

dla wyjeżdżających:
4 x w tyg. po 3 lekcje

 

699 zł/semestr

629 zł/semestr

749 zł/semestr

679 zł/semestr

999 zł za cały kurs

799 zł/semestr

kurs 2 tyg. 399 zł (24 lekcje)
kurs 3 tyg. 549 zł (36 lekcji)
kurs 4 tyg. 699 zł (48 lekcji

raty:

199+299+279 zł

raty:

199+299+199 zł

raty:

199+329+299 zł

raty:

199+299+249 zł

raty:

5 x 219 zł

raty:

4 x 219 zł

 

grupy minimum 5-osobowe

 

 

Dogodne dni i godziny zajęć

Zajęcia odbywają się w grupach 9-12 osobowych dwa razy w tygodniu po 2 lekcje lub raz w tygodniu po 4 lekcje. Wybierz godziny kursu najbardziej dogodne dla Ciebie.

2 razy w tygodniu po 2 lekcje:

 

                                   
PN/ŚR lub WT/CZ   7:30   9:15   11:00   12:30   14:15   15:50     17:30   19:10
                                   

 

1 raz w tygodniu po 4 lekcje:

 

                         
PT   7:30   14:15   17:30   SOB   8:15   11:30
                        15:00
                         

 

Sprawdź swój poziom klikając tutaj: TEST ON-LINESKORZYSTAJ Z NASZEGO TESTU ON-LINE I ZACZNIJ NAUKĘ JUŻ DZIŚ.
 

PROFI-LINGUA PRESTIGE CLUB LUBLIN


Szkoła Języków Obcych Profi-Lingua to nie tylko gwarancja najwyższej jakości nauczania jezyka obcego, potwierdzona wieloma prestiżowymi nagrodami i wyróżnieniami, to nie tylko wykwalifikowana kadra lektorów, czy miła i kompetentna obsługa w Sekretariacie. To nie tylko zniżki i rabaty na kursy i podręczniki, bezpłatny pakiet językowy czy internetowe  wspomaganie nauczania.

Zapisując się do naszej Szkoły otrzymujesz również wiele innych zniżek w różnych punktach handlowych i usługowych, wynegocjowanych dla Ciebie, tak abyś również poza naszą Szkołą mógł/mogła odczuwać wymierne korzyści płynące z bycia naszym kursantem.

Przedstawiamy przygotowany pakiet rabatów w ramach Profi-Lingua Prestige Club ( PLPC) i zachęcamy do korzystania z nich. Jedynym warunkiem jest okazanie karty magnetycznej, którą otrzymałeś/łaś przy zapisie do Szkoły z aktualną naklejką. Partnerami Profi-Lingua w Lublinie w ramach PLPC są:

 

Nazwa firmy

adres

rodzaj zniżki z kartą
Presige Club Profi-Lingua

 

   

STUDENT TRAVEL

ul. Akademicka 4

tel. 81 477 56 49

www.student.travel.pl

7% zniżki na wyjazdy zagraniczne
ze Student Travel.
By ją uzyskać należy na stronie biura Student Travel wpisać przy rezerwacji kod PROFI 1991 

Szkoła Jazdy

Al. Racławickie 6/4

tel. 515 155 370

www.formula-l.pl

8% rabatu na kurs (100 zł)

Biuro Podróży "Adriatyk"

ul. Wałbrzyska 11/82
02-739 Warszawa

www.adriatyk.com.pl

rabat 5% dla posiadaczy karty oraz osób towarzyszących

Pizza Dominium

CH Plaza, ul. Lipowa 13

CH Orkana, ul. Orkana 6

www.pizzadominium.pl

30% rabtu na zamówienia

Sklep Komputerowy X-DATA

ul. Okopowa 6

tel. 81 743 62 66

www.xdata.pl

3% rabatu na komputery

6% rabatu na papier,

tusze, tonery i akcesoria komputerowe

RENAULT Nazaruk

ul. Abramowicka 45

ul. 81 748 68 60 - 62

www.nazaruk.pl

2% rabatu na samochód

12% rabatu na serwis

5-25% rabatu na części i akcesoria

Sklep Papierniczy BAS

ul. Radziszewskiego 8

 

tel. 81 441 12 28

6% rabatu na asortyment sklepu

Zespół Muzyczny
ADIO BAND

ul. Wileńska 8/42

tel. 509 606 247

www.adioband.pl

10% rabatu na oprawę muzyczną wesela

lub innej imprezy okolicznościowej

Cafe Heca

ul. Hipoteczna 5

tel. 511 314 144

www.cafeheca.pl

10% rabatu na kawy

Restauracja Sielsko-Anielsko

 

Rynek Starego Miasta 17

 

tel. 81 532 36 17

www.sielskoanielsko.pl

10% zniżki

 

Na zamówienia złożone w sekretariacie szkoły Profi-Lingua lub u konsultantki Kasi:                tel. 784 060371, kiwilk@wp.pl

10% zniżki

Kwiaty Adam Karłowicz

Kwiaty Adam Karłowicz

tel. 697 712 095

zamówienia na telefon z dostawą gratis

15 % zniżki

 

 

 

 

Szanowni Państwo,

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na wynajem sal w Lublinie, pragnę poinformować, że SJO Profi-Lingua może oddać do dyspozycji nawet do 12 sal zlokalizowanych w samym centrum Lublina, z czego osiem posiada klimatyzację.
Poniżej znajdą Państwo szczegółowy opis naszej oferty wynajmu wraz ze świadczonymi dodatkowymi usługami oraz listą firm, które w ostatnim okresie wynajmowały sale w SJO Profi-Lingua.
Zachęcam do zapoznania się z ofertą i nawiązania z nami współpracy
,

 

z poważaniem
Dyrektor SJO Profi-Lingua O/Lublin
Tomasz Olszewski

 

1. NASZ ADRES:
Aleje Racławickie 6,
20-059 Lublin

2. LOKALIZACJA I DOJAZD
Szkoła znajduje się w ścisłym centrum Lublina, przy skrzyżowaniu ulic Lipowej i Al. Racławickich, naprzeciwko wejścia do Parku Saskiego.  W odległości 15 metrów od szkoły znajduje się przystanek komunikacji miejskiej przy ul. Lipowej – z którego odjeżdżają autobusy o numerach takich jak : 20, 32, 40, 44, 926 oraz trolejbusy o nr  150, 151, 155, 158. W odległości 20 metrów od siedziby szkoły znajduje się przystanek przy Ogrodzie Saskim skąd beneficjenci mogą  korzystać z przejazdu autobusami takich liniii jak: 2, 3, 4, 5, 10, 13, 15, 18, 20, 26, 31, 44, 56, 57, 15b, 951 oraz trolejbusów o numerach : 150, 151, 152, 155, 158. Nieopodal w odległości 100 metrów znajduje się przystanek przy ul. Krakowskie Przedmieście – gdzie beneficjenci mogą korzystać z transportu miejskiego takimi liniami jak: 4, 5, 10, 13, 18, 31, 32, 57, 910, 918, 932, 941. Odległośc między dworcem PKP a Szkołą Języków Obcych Profi – Lingua nie przekracza 2,5 km, a odległość między dworcem PKS a szkołą jest nie większa niż 3 km.  Są to jedne z największych punktów przesiadkowych w Lublinie.

Z dworca PKS do siedziby szkoły można dotrzeć za pośrednictwem linii autobusowych:2,4,5,10,18,31,32,57,941.
Z dworca PKP do siedziby szkoły można dotrzeć trolejbusem o numerze 150 oraz autobusem 13.

W bliskim sąsiedztwie Szkoły znajduje się bezpłatny parking miejski na ul. Grottgera na kilkadziesiąt samochodów. Tuż przy Szkole znajduje się 10 ogólnodostępnych miejsc postojowych przy ulicy Żwirki i Wigury oraz kilkadziesiąt metrów od Szkoły ogólnodostępne miejsca do parkowania przy ul. Radziszewskiego.

3. WYPOSAŻENIE SAL I WARUNKI LOKALOWE
Posiadamy 12 sal przystosowanych do prowadzenia zajęć w grupach 10-15 osobowych, wyposażonych w niezbędne narzędzia pracy i klimatyzację.  TUTAJ możesz obejrzeć przykładowe zdjęcie salki szkoleniowej
Stoły – są połączone w podkowę (istnieje możliwość innego układu)
krzesła konferencyjne (w każdej sali jest 15 krzeseł. Ilość zostanie dopasowana do liczebności grup.),
tablice białe suchościeralne (w każdej sali 1 tablica),
sprzęt audio (radioodtwarzacze z CD) ,
stanowiska komputerowe (16 laptopów),
projektory multimedialne (2 sztuki),
Telewizor LCD 37” oraz Telewizor CRT 22”
flipcharty (2 sztuki).
Szkoła posiada bezprzewodowy dostęp do Internetu.
Każda sala jest ogrzewana i posiada termoregulator.
Istnieje możliwość zakupu na potrzeby szkolenia przenośnych klimatyzatorów.
Na korytarzach należących do Szkoły znajdują się 2 sanitariaty (WC plus umywalka).
Oświetlenie naturalne (widne sale) oraz sztuczne – świetlówki energooszczędne w oprawkach (po kilkanaście w każdej sali).
Jedno pomieszczenie gospodarcze, w którym w razie potrzeby może być składany sprzęt oraz materiały (szkoleniowe, do cateringu).
Na potrzeby organizacji przerw kawowych i obiadowych może zostać wygospodarowana inna sala.

4. DOTYCHCZAS WYNAJMOWALI
1. Fundacji Rozwoju Lubelszczyzny
2. Combidata Poland Sp. z o.o.  
3. CJO O.K.
4. NS Consulting
5. AKME Consulting 
6. ICN Centrum Kompetencji
7. PROMAR International
8. Euro Info Group
9. Lechaa Consulting

10. COMARCH S.A
11. HintMine Kursy Szkolenia Doradztwo IT
12. Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna
13. Fenix Food
14. AMREST
15. GoWork.pl
16. Stowarzyszenie Programownaia Neurolingwistycznego NLP Polska
16. JOB IMPULSE POLSKA SP. Z O.O
17. Urząd Marszałkowski w Lublinie
18. PTE Lublin

5. CENNIK WYNAJMU SAL
Sala bez komputerów: 35 zł netto za 60 minut. Przy większej ilości godzin możemy indywidualnie ustalić cenę. Cena nie dotyczy wynajmu Sali z komputerami.
Sala z komputerami:  45 zł netto za 60 minut. Przy większych ilościach godzin indywidualnie ustalamy ceny.
Sala pod biuro projektu: (z niezależnym wejściem) -  1000 zł netto za miesiąc.

Zarówno przy wynajmie sal wykładowych jak i sal z komputerami pozostałe elementy wyposażenia (rzutnik, flipczart i inne) otrzymują państwo bez dodatkowych opłat.
Wszystkie podane wyżej ceny, w przypadku dłuższych wynajmów, są cenami do negocjacji.

 

WYPRZEDAŻ KURSÓW

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA W GRUPACH

Język  Poziom   Termin Liczba miejsc objętych promocją Cena za I sem po rabacie
rosyjski BAZOWY ( A2) Wtorek/ czwartek 17.30 3 449
rosyjski  elementarny (a1) Poniedziałek/ Środa 15.50 4 449
rosyjski  elementarny (a1) Wtorek/Czwartek 19.10 3 449
hiszpański Elemental A1 Wtorek/Czwartek 15.50 2 449
hiszpański Elemntal A1 Sobota 11.45 2 449
hiszpański Pre- Intermedio (a2) Wtorek/ Czwartek 19.10 4 449
hiszpański  Intermedio B1 Poniedziałek/Środa 17.30 4 449
francuski Debutants A1 Wtorek/Czwartek 15.50 3 449
francuski Debutants A1 Sobota 11.45 3 449
francuski Preintermediaire A2 Wtorek/Czwartek 17.30 3 449
francuski PreintermediaireA2 Poniedziałek/ Środa 15.50 2 449
francuski  Intermediaire B1 Popniedziałek/ Środa 17.30 2 449
francuski  Intermediaire Plus B1 plus Sobota 8.20 4 449
francuski Avamce B2 Piątek 15.50 4 499
włoski Livello intermedio (a2) Poniedziałek17.30/Środa19.10 5 449
włoski  Medio B1 Piątek 17.00 5 449
niemiecki  Grundstufe 2 A2 Wtorek/Czwartek 15.50 4 449
niemiecki ZD (B1/B2) Poniedziałek/ Środa 17.30 4 499
niemiecki ZD (B1/B2) Sobota 11.45 4 499
niemiecki Mittelstufe 1 (B2) Poniedziałek/ Środa 17.30 2 499
angielski Proficiency( C2) Poniedziałek/Środa 19.10 5 499
angielski Pre- Proficiency  (C1/C2) Wtorek/Czwartek 19.10 5 499
angielski Advanced(C1) Wtorek/Czwartek 07.30 3 499
angielski Advanced (C1) Poniedziałek/Środa 19.10 1 499
angielski Pre- Advanced (B2/C1) Wtorek/Czwartek 15.50 5 499
angielski FCE COM (B2) Wtorek/Czwartek 17.30 2 499
angielski FCE EXAM (B2) sobota 11.45 4 499
angielski Upper- Intermediate  (B1/B2) Poniedziałek/Środa 07.30 3 379
angielski Upper- Intermediate  (B1/B2) Piątek 17.30 3 449
angielski Pre- Intermediate  Wtorek/Czwartek 09.10 2 379
angielski Elementary A1 Poniedziałek/ Środa 15.50 4 449
angielski Elementary A1 Wtorek/Czwartek 09.10 3 379

 

 

 • uzupełnij niezobowiązujący TEST językowy- skontaktujemy się z Tobą i przekażemy szczegółowe informacje na temat kursu
 • wypełnij FORMULARZ - jeśli chcesz zacząć naukę od podstaw
 • zapisz się on-line- zarezerwuj swoje miejsce w grupie ZAPIS ON-LINE i uzyskaj rabat na kurs 
 • PRZEJDŹ DO STRONY Z OFERTĄ KURSÓW


Zaproponujemy Ci kurs dopasowany do Twoich potrzeb.

Pozostałe promocje i rabaty w Profi-Lingua

Przez cały ROK korzystasz z bezpłatnego pakietu dodatków do kursu!  Z pakietu bezpłatnych dodatków sam dobierasz  to, czego potrzebujesz i co lubisz najbardziej. Bez żadnych limitów i ograniczeń - tak często jak chcesz.

 

Happy Hours w Profi-Lingua!

Dysponujesz czasem przed południem? Wykorzystaj go na naukę języków i oszczędzaj! Kursy tańsze od tych w godzinach szczytu o 70 zł!

* zajęcia z języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, francuskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego. 

* Wybrane grupy w godzinach : 7.30,08:15, 9.15, 11.00, 12:30, 14.15,

Liczebność grupy  - min. 8 osób
 

Oferta nie łączy się z innymi promocjami i rabatami. O szczegóły pytaj telefonicznie lub osobiście w sekretariacie Szkoły

Al. Racławickie 6 20-059 Lublin
81 534 86 24/25
lublin@profi-lingua.pl
pn-pt 9:00-19:00, sob 9:00-14:00

[x]
Sprawdź swój poziom zaawansowania!
Rozwiąż test! Potrzebujesz 15 minut.
Bezpłatnie i bez zobowiązań przekonaj się ile umiesz.
ROZPOCZNIJ TEST

Jeżeli jesteś osobą, która nie uczyła się jeszcze żadnego języka, kliknij poniżej
Jestem początkujący
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem