Kursy językowe w Lublinie

Szkoła Profi-Lingua powstała w 1991 r. na Śląsku. Obecnie posiadamy placówki na terenie całego kraju. Do Lublina dotarliśmy ponad 10 lat temu. Słuchaczy zadowolonych z naszych kursów możemy liczyć w tysiącach. Zapraszamy Cię do tego grona. Dołącz do nas już dziś! 

Nauka w Profi-Lingua w Lublinie to dobry wybór, jeżeli:

 • narzekasz na brak czasu – oferujemy największy wybór terminów zajęć i organizujemy lekcje w soboty!
 • szukasz kursu, który przygotuje Cię do egzaminu – w Lublinie możemu pochwalić się zdawalnością egzaminów certyfikowalnych na poziomie przekraczającym 94%
 • bierzesz pod uwagę lokalizację szkoły – nasza placówka mieści się przy Al. Racławickich 6 w centrum miasta
 • zależy Ci na zajęciach z native speakerami – w Profi-Lingua stawiamy na międzynarodową kadrę lektorską
 • chcesz przełamać barierę komunikacyjną – w naszej szkole będziesz mógł skorzystać z dodatkowego pakietu konwersacji
 • cenisz sobie lokalne działania – nasza szkoła od lat wspiera akcje skierowane do społeczności lubelskiej (np. Przegląd Muzyki Staś, Jesienne Debiuty Poetyckie) oraz inicjatywy studenckie organizacji NZS oraz AEGEE.
 • interesuje Cię nauka dwóch języków w jednej cenie – tylko w Profi-Lingua zajęcia z drugiego języka otrzymasz gratis!
 • liczysz na dużą liczbę zajęć z języka obcego w atrakcyjnej cenie – zapoznaj się z naszym Pakietem Słuchacza, zapisz na kurs i korzystaj, ile chcesz!

Oferta językowa w Lublinie

W Profi-Lingua w Lublinie prowadzimy zajęcia z dziesięciu języków obcych. Nasza oferta obejmuje: angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, rosyjski, norweski, portugalski, ukraiński oraz chiński.

Ponadto specjalnie dla naszych zagranicznych gości w Lublinie organizujemy kursy polish for foreigners (polski dla obcokrajowców).

Nasza kadra lektorska

Zajęcia w Profi-Lingua prowadzą dyplomowani nauczyciele z przygotowaniem pedagogicznym i metodycznym. Szeregi naszej kadry zasilają nie tylko polscy lektorzy, ale także native speakerzy z Wielkiej Brytanii, USA, Kanady, Australii oraz Hiszpanii. Niezależnie od narodowości wszystkich ich łączy pasja do wykowanego zawodu, co przekłada się na motywację oraz zaangażowanie samych Słuchaczy. Mówiąc wprost: w przypadku lekcji w Profi-Lingua nie ma mowy o znużeniu, a nauka języka obcego staje się przyjemnością!

W Profi-Lingua otrzymasz największy Pakiet Słuchacza:

 • do 160 lekcji 45-minutowych w roku
 • warsztaty gramatyczne i fonetyczne
 • konsultacje z lektorem prowadzącym 
 • zajęcia z drugiego języka obcego na poziomie dla początkujących gratis!
 • dostęp do biblioteki oraz mediateki
 • możliwość korzystania z e-Akademii oraz Multibooka przez internet!
 • kartę Prestige Club, uprawniającą do zniżek w wielu punktach handlowo-usługowych 

Karta Profi-Lingua Prestige Club w Lublinie

Przy zapisie na zajęcia w naszej szkole otrzymasz kartę magnetyczną Profi-Lingua Prestige Club, dzięki której będziesz mógł uzyskać atrakcyjny rabat w wyznaczonych punktach usługowych oraz handlowych na terenie miasta.

Partnerami Profi-Lingua w Lublinie w ramach PLPC są: biuro podróży „Student Travel”, szkoła jazdy „Formuła L”, biuro podróży „Adriatyk”, pizzeria DOMINIUM, sklep komputerowy X-DATA, salon samochodowy RENAULT Nazaruk, sklep papierniczy BAS, zespół muzyczny ADIO BAND, kawiarnia „Cafe Heca” oraz restauracja „Sielsko-Anielsko”.

Zapisz się na zajęcia w Profi-Lingua!

Chciałbyś rozpocząć bądź kontynuować naukę języka obcego w lubelskim oddziale Profi-Lingua? Zapraszamy! Rozwiąż BEZPŁATNY TEST lub wypełnij FORMULARZ. Skontaktujemy się z Tobą, przedstawimy szczegóły oferty oraz zaproponujemy termin rozmowy z lektorem, który przydzieli Cię do odpowiedniej grupy zaawansowania.

Angielski dla dzieci w Lublinie 

W oddziale lubelskim szkoły Profi-Lingua prowadzimy kursy języka angielskiego dla dzieci i młodzieży od 3 do 14 roku życia. Zajęcia odbywają się w trzech grupach wiekowych na różnych poziomach zaawansowania. Więcej informacji uzyskają Państwo na stronie internetowej www.profi-kids.pl. Zapraszamy wszystkich rodziców do zapoznania się z naszą ofertą! 

Profi-Lingua w Lublinie – dane kontaktowe

Oddział lubelski szkoły Profi-Lingua mieści się przy Al. Racławickich 6 w samym centrum miasta. W pobliżu naszej placówki znajdują się cztery uczelnie: Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej, Katolicki Uniwersytet Lubelski, Uniwersytet Medyczny oraz Uniwersytet Medyczny.

Osoby zainteresowane nauką w Profi-Lingua serdecznie zapraszamy do naszej siedziby. Czekamy na Was:

 • od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00 - 19.00
 • w sobotę od 8.00 do 13.00

Można skontaktować się z nami także telefonicznie: tel. 81 534 86 24/25

e:mail: lublin@profi-lingua.pl

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania!

Pamiętaj, że zapisując się na kurs w Profi-Lingua, wybierasz zajęcia na najwyższym poziomie!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem