Ostatnie wolne miejsca! Szczegóły

Kursy językowe w Sosnowcu

Lato w mieście? Wykorzystaj czas i naucz się z nami języka obcego. 


Mamy dla Ciebie szereg zajęć językowych, dopasowanych do Twoich oczekiwań. Wybierz interesujący Cię kurs z poniższego menu.

WAKACYJNY KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO      WAKACYJNY KURS JĘZYKA FRANCUSKIEGO
WAKACYJNY KURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO       WAKACYJNY KURS JĘZYKA ROSYJSKIEGO
WAKACYJNY KURS JEZYKA WŁOSKIEGO           WAKACYJNY KURS JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO  

Dopiero rozpoczynasz przygodę z językiem? Wypełnij FORMULARZ- zadzwonimy do Ciebie.  Jeżeli chcesz poszerzać już zdobyte umiejętności wykonaj niezobowiązujący TEST językowy, a my przedstawimy Ci kurs dopasowany do Twoich potrzeb!

Szkoła Profi-Lingua jest najczęściej wybieraną szkołą językową w Polsce! 24 lata doświadczenia, kilkanaście oddziałów w całym kraju i ponad 260 tysięcy zadowolonych Kursantów... W samym Sosnowcu każdego roku na nasze zajęcia uczęszczają setki dorosłych i dzieci. Dołącz do tego grona już dziś i zacznij czerpać satysfakcję z nauki j. obcego!

Kursy językowe od 3 roku życia

Jako lider w nauczaniu języków obcych w Polsce mamy  świadomość, że naukę języka należy rozpocząć jak najwcześniej. Więcej informacji na stronie www.profi-kids.pl.

Wybierając naukę w Profi-Lingua, wybierasz:

 1. Szeroki wybór terminów zajęć oraz poziomów zaawansowania.
 2. Wysoką jakość nauczania, potwierdzoną Akredytacją Kuratorium Oświaty.
 3. Zajęcia z profesjonalnymi i sprawdzonymi lektorami oraz native speakerami.
 4. Największy Pakiet Słuchacza w atrakcyjnej cenie!
 5. Możliwość skorzystania z naszej wyjątkowej oferty DRUGI JĘZYK GRATIS!!!
 6. Udział w kursie dostosowanym do Twojego wieku – prowadzimy zajęcia dla dorosłych, dzieci oraz młodzieży

Kursy językowe w Sosnowcu

W szkole Profi-Lingua w Sosnowcu prowadzimy kursy językowe dla grup, kursy indywidualne oraz szkolenia dla firm i instytucji. Nasza oferta obejmuje sześć języków obcych: angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański oraz rosyjski.

Organizujemy także specjalne kursy, przygotowujące uczestników do zdawania egzaminów z j. obcych: Cambridge (FCE, CAE,CPE), TELC, LCCI, ILETS, Matury oraz Egzaminu gimnazjalnego,  a także egzaminów organizowanych przez Instytut Włoski, Alliance Française, Instytut Cervantesa.

Chciałbyś rozpocząć kurs językowy w Profi-Lingua? Rozwiąż BEZPŁATNY TEST albo wypełnij FORMULARZ. Pracownicy naszej szkoły skontaktują się z Tobą i zaproponują grupę o odpowiednim poziomie zaawansowania. Z przyjemnością odpowiemy również na wszystkie Twoje pytania i opowiemy o szczegółach oferty!

Komunikacja jest najważniejsza!

Ucząc języków obcych, w Profi-Lingua posługujemy się metodą komunikatywną. Nasi Słuchacze podczas lekcji aktywnie rozwijają wszystkie podstawowe sprawności językowe: mówienie, pisanie, czytanie oraz rozumienie ze słuchu. Gwarantujemy różnorodną tematykę zajęć, w trakcie których korzystamy z najlepszych podręczników oraz autentycznych materiałów prasowych, fragmentów programów telewizyjnych oraz filmów. Łączymy przekazywanie wiedzy teoretycznej z ćwiczeniem praktycznych umiejętności językowych. Największy nacisk kładziemy na komunikację werbalną, dlatego zapewniamy wszystkim uczestnikom kursów dodatkowe konwersacje. Jeżeli chcesz przełamać barierę językową i swobodnie mówić w języku obcym, wybór szkoły Profi-Lingua jest najlepszym z możliwych!

Zapisując się na kurs w Profi-Lingua, otrzymujesz:

 • 160 lekcji 45-minutowych w roku (w tym 120 lekcji obowiązkowych i 40 dodatkowych lekcji konwersacji)
 • zajęcia z drugiego języka obcego gratis!
 • możliwość udziału warsztatach gramatycznych i fonetycznych
 • indywidualne konsultacje z lektorem prowadzącym
 • dostęp do biblioteki i mediateki
 • dostęp do Multibooka (zajęcia e-learningowe)
 • kartę Prestige Club
 • zniżkę na podręczniki

Karta Prestige Club w Sosnowcu

Każdy Słuchacz szkoły Profi-Lingua otrzymuje kartę Prestige Club, która uprawnia do zniżek w punktach usługowych oraz handlowych na terenie danego miasta. W Sosnowcu naszymi partnerami są: studio tańca „Lubię to”, kawiarnia „Dolce Kaffe”, Lejdis Fit Centrum, mobilny salon kosmetyczny „Perła urody”, „Favela" Squash Club , sala zabaw „Kangurek” oraz Laserhouse .

Kursy językowe dla dzieci i młodzieży

W Profi-Lingua w Sosnowcu prowadzimy zajęcia nie tylko dla osób dorosłych, ale również dla dzieci i młodzieży. Organizujemy kursy dla trzech grup wiekowych na kilku poziomach zaawansowania. Obecnie w naszej ofercie znajdują się: angielski, niemiecki, włoski oraz hiszpański. W przypadku j. francuskiego proponujemy lekcje indywidualne.

Kalendarz zajęć językowych Profi Kids Club jest dostosowany do harmonogramu roku szkolnego. Kursy grupowe obejmują dwa semestry i trwają od października do czerwca. Lekcje odbywają się w siedzibie naszej szkoły przy ul. Targowej 4 w salach dydaktycznych specjalnie przystosowanych do zajęć z dziećmi, wyposażonymi m.in. w tablice interaktywne.

Wszystkich rodziców dzieci od 3 do 14 lat zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na stronie http://www.profi-kids.pl/.

Kursy językowe dla dzieci w Sosnowcu

Siedziba Profi-Lingua w Sosnowcu

Oddział Profi-Lingua w Sosnowcu zlokalizowany jest przy ul. Targowej 4 w samym centrum miasta. Sale dydaktyczne są nowoczesne i specjalnie przystosowane do nauczania języków obcych. W siedzibie znajduje się także biblioteka oraz mediateka językowa. Każdy Słuchacz ma prawo do korzystania z naszych zbiorów i wypożyczania do domu interesujących go pozycji książkowych bądź filmów DVD.

Chciałbyś rozpocząć kurs językowy w Profi-Lingua? Rozwiąż BEZPŁATNY TEST albo wypełnij FORMULARZ.

Jeżeli masz pytania odnośnie naszej oferty bądź chcesz zapisać się na kurs, skontaktuj się z nami:

tel. 32 296 33 40/41

kom. 883 984 279

e-mail: sosnowiec@profi-lingua.pl

Zapraszamy do Biura Obsługi Klienta od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00 - 19:00 oraz w soboty od 9:00 do 13:00.

Zapisy na kursy indywidualne oraz szkolenia dla firm

Wszelkie pytania dotyczące kursów indywidualnych oraz szkoleń dla firm w Sosnowcu prosimy kierować do p. Eweliny Gałeckiej.

Kontakt: egalecka@profi-lingua.pl, tel. (32) 255 31 67 lub 500 184 876

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem