Kursy językowe w Szczecinie - nauka języków w PROFI-LINGUA
<

Kursy językowe w Szczecinie

Rozwiąż bezpłatny TEST lub uzupełnijFORMULARZ Zadzwoń 91 432 05 40/41. Odwiedź nasz sekretariat przy alei Wojska Polskiego 45/3 i dowiedz się więcej!

Zobacz, jak wyglądają zajęcia w naszej szkole!  Zapisz się na bezpłatną lekcję  LEKCJA PRÓBNA 


Dlaczego my? 

Tym, co nas wyróżnia, jest stałe dopasowywanie oferty do potrzeb klientów. W Profi-Lingua dbamy o Twój komfort, właśnie dlatego kontakt z Tobą rozpoczynamy od bezpłatnego i zupełnie niezobowiązującego testu językowego. Precyzyjne określenie poziomu znajomości języka obcego pozwoli uczyć Ci się efektywnie.
Dbamy o to, by zapewnić Ci najdogodniejsze warunki do nauki, starając się na bieżąco reagować na Twoje potrzeby. 
Szeroki wybór terminów pozwoli Ci na zdobywanie wiedzy w dogodnej dla Ciebie porze, a wykwalifikowana kadra lektorska zadba o wysoki poziom nauczania.
 

Staramy się precyzyjnie trafiać w Twoje potrzeby, stale modyfikując naszą ofertę kursów językowych. 
Jesteśmy do Twojej dyspozycji sześć dni w tygodniu, starając się służyć pomocą na każdym etapie Twojej nauki.

Co możemy Ci zaoferować?

Zadowolenie kursantów jest dla nas priorytetem. Właśnie dlatego w Profi-Lingua uczysz się tak intesywnie, jak tego potrzebujesz. To Ty decydujesz jakie zajęcia dodatkowe wybrać.
Z naszej strony zapewniamy Ci bezpłatny pakiet, dzięki któremu będziesz naprawdę efektywnie zdobywać wiedzę. Wiemy, jak ważna jest dla Ciebie elastyczność i możliwość wyboru czasu zajęć. Aby zapewnic Ci maksimium satysfakcji, staramy się dopasowywać godziny nauki do Twoich preferencji. Zapoznaj się z bogatą ofertą terminów, jakie możemy Ci zaproponować. 

A ponadto proponujemy  Ci...

 • możliwość nauki ponad 12 języków obcych (kursy w  grupach i indywidualne)
 • kursy ogólne, egzaminacyjne, specjalistyczne, indywidualne, intensywne oraz konwersacyjne
 • szeroki wybór poziomów nauczania
 • nawet do 160 godzin lekcyjnych nauki w roku, a wszystkie 45-minutowe :)
 • grupy od 4 osób
 • indywidualne monitorowanie postępów w nauce (gwarancja zdania egzaminu)

 

KURSY JĘZYKOWE W PROFI- LINGUA TO:

SPRAWDZONA JAKOŚĆ

Wysoki poziom oferowanych przez nas usług potwierdzają przyznane nam nagrody. Wśród nich znalazły się między innymi:
 

loga nagrody i wyróżnienia

POŁĄCZENIE WYSOKIEJ JAKOŚCI KURSÓW W ROZSĄDNIEJ CENIE

Tajemnica tkwi w starannym doborze kadry lektorskiej, przy zachowaniu rozmaitości grup językowych. Będąc jednym z największych ośrodków nauczania języków obcych w Polsce, mamy możliwość osiągania w pełni zaplanowanych rezulatatów. Naszym wyróżnikiem są skuteczne metody i wysoki poziom nauczania.  

PROFESJONALNA KADRA LEKTORSKA 

Osiąganie przez nas najlepszych wyników nie byłoby możliwe bez współpracy z wykwalifikowaną kadrą nauczycielską. Będąc jednym z największych ośrodków nauczania w Polsce, współpracujemy z najlepszymi. Nasi lektorzy to absolwenci uniwersyteckich wydziałów filologicznych z Polski, Wielkiej Brytanii, USA, Niemiec, Rosji, Hiszpanii i Czech. Wysokie umiejętności zawodowe naszych lektorów umożliwiają naszym słuchaczom osiąganie sukcesów podczas egzaminów językowych. Mamy najlepszych lektorów w mieście.


Podstawą jest odpowiedni dobór grupy... dłużej się zatem nie wahaj! 
Rozwiąż bezpłatny TEST - a my skontaktujemy się z Tobą!

Zadzwoń do nas 91 432 05 40/41
Szukasz kursu niestandardowego?
Wyślij nam swoje ZAPYTANIE

Godziny otwarcia Biura Obsługi Klienta:

poniedziałek - czwartek od 10:00 do 20.00 
w piątki od 13:30 do 20.00
w soboty od 9:00 do 12:00

al. Wojska Polskiego 45/3 (nad Deutsche Bank)
tel:  91 432 05 40/41                                                                                         
e-mail: szczecin@profi-lingua.pl       

Zapraszamy serdecznie!                                                            

Zobacz, poniżej jak wyglada nasza siedziba i odwiedź nas na 

 

Widok na naszą siedzibę w Szczecinie

 

Egzaminy  w Profi-Lingua

 

Każdy kolejny etap nauki możesz zakończyć zdając odpowiedni egzamin i zdobywając międzynarodowy certyfikat. To doskonałe potwierdzenie Twoich umiejętnosci jezykowych, cenione przez uczelnie i pracodawców w Polsce i za granicą. Profi- Lingua, to:
 
WEWTRZNY OŚRODEK EGZAMINACYJNY BRITISH COUNCIL - Egzaminy FCE, CAE, CPE, IELTS to prestiżowe dyplomy uznawane na całym świecie. FCE i CAE są najpopularniejszymi egzaminami języka angielskiego. Nasza Szkoła jest wewnętrznym ośrodkiem egzaminacyjnym British Council. Dzieki tej współpracy Kursanci mogą przystąpić do egzaminu w naszej szkole

LICENCJONOWANY OSRODEK TELC - Egzaminy TELC kładą  szczególny nacisk na umiejętności   porozumiewania się. Uzyskany certyfikat to potwierdzenie znajomości języka obcego, honorowane na terenie Unii Europejskiej. Przeprowadzamy egzaminy TELC aż w sześciu językach!

AKREDYTOWANY OŚRODEK EGZAMINACYJNY LCCI - Jeśli myślisz o pracy za granicą przystąp do egzaminu biznesowego. Certyfikaty LCCI to tzw. międzynarodowy „passport to employment”, uznawany w ponad 80 krajach świata.

AUTORYZOWANY OŚRODEK EGZAMINACYJNY ETS GLOBAL - Egzamin TOEIC to uznany  i najczęściej zdawany na świecie egzamin z języka angielskiego w środowisku pracy. Jest to międzynarodowy certyfikat stworzony na życzenie firm i pracodawców w odpowiedzi na potrzebę weryfikacji i certyfikacji poziomu zaawansowania z języka angielskiego.

UWAGA!!! Gwarancja zdania egzaminu

Uczęszczając na kurs egzaminacyjny, otrzymasz pisemną gwarancję zdania egzaminu. Jeśli nie zdasz- przygotujemy Cię bepłatnie w kolejnym roku szkolnym! Skuteczność nauczania to dla nas priorytet

Więcej informacji o certyfikatach znajdziesz TUTAJ

 

 

 

 

Dane  firmy:

OPEN MIND Marcin Miśniakiewicz

Aleja Wojska Polskiego 45/3,  70-473 Szczecin

NIP 955-119-11-01

 

Aktualne numery kont bankowych:

ALIOR BANK - PL 92 2490 0005 0000 4510 6496 6281konto PLN

ALIOR BANK - PL 08 2490 1057 0000 9902 3730 8339 - konto EUR

 

Uprzejmie informuję, że kod Swift Alior Banku S.A., to ciąg liter: ALBPPLPW

 

 

Dogodne dni i godziny zajęć

Zajęcia odbywają się z częstotliwością dwa razy w tygodniu po 2 lekcje 45-minutowe lub raz w tygodniu po 4 lekcje 45-minutowe. 
Wybierz godziny kursu najbardziej dogodne dla Ciebie. Mamy najwięcej terminów zajęć w Szczecinie.

 

2 razy w tygodniu po 2 lekcje 45-minutowe:

pn/śr lub wt/czw 7:20 9:00 10:40 16:15 17:55 19:35

 

1 raz w tygodniu po 4 lekcje 45-minutowe:

piątek 7:20 12:00 14:40 18:00 sobota lub niedziela 8:20 11:40

 

BEZPŁATNY PAKIET

Wybrany przez Ciebie kurs to nie wszystko, mamy Ci do zaoferowania bezpłatny pakiet usług dodatkowych, abyś mógł w pełni wykorzystać wszystkie możliwości, jakie daje nauka w Profi-Lingua. Dostępny wyłącznie dla osób, które wykupiły roczny kurs językowy.
 

Drugi Język Gratis
Każda osoba, która zapisze się na nasz roczny kurs otrzyma dodatkowo gratis 20 lekcji 45-minutowych nauki jednego z 6 języków do wyboru na poziomie początkującym. Dostępne języki to: angielski, niemiecki, włoski, francuski, hiszpański i rosyjski.
Zajęcia będą odbywały się w pakietach po 10 lekcji w semestrze. Pierwszy pakiet będzie można wykorzystać w terminie od 1 do 5 lutego 2016 roku, a drugi od 20 do 24 czerwca 2016 roku. Warunkiem możliwości uczestnictwa w tych kursach jest terminowe opłacanie zajęć z podstawowej oferty w obu semestrach. Na zajęcia można zapisać kogoś bliskiego w zastępstwie osoby uczącej się na standardowym kursie. 


Bezpłatne konwersacje
To dodatkowe godzinne zajęcia, w trakcie których możesz podjąć dyskusje na różnorodne tematy, rozwijać umiejętność rozmowy w danym języku oraz przełamywać barierę w mówieniu. Bezpłatne konwersacje to pakiet zajęć dodatkowych, na które możesz uczęszczać z innymi kursantami. Plan wszystkich konwersacji jest wywieszony na tablicy ogłoszeń, możesz go również sprawdzić logując się w e-akademii. Zajęcia odbywają się z każdego języka na wszystkich poziomach zaawansowania. Konwersacje odbywają się zawsze, gdy zapiszą się na nie conajmniej 2 osoby. Każde spotkanie przygotowywane jest tematycznie przez lektora. Oprócz zajęć konwersacyjnych proponujemy Ci również dodatkowe bezpłatne zajęcia gramatyczne, w trakcie których możesz ćwiczyć użycie trudniejszych zagadnień gramatycznych w praktyce oraz zajęcia fonetyczne, gdzie możesz doskonalić umiejętność poprawnej wymowy.


Konsultacje
Kluczem do sukcesu jest systematyczna nauka. W przypadku, gdy nie mogłeś uczestniczyć w zajęciach, wyślij e-mail do swojego lektora z pytaniem o materiał  zrealizowany na ostatnich zajęciach. Adres e-mail otrzymasz na pierwszych zajęciach. Pamiętaj również, że zawsze możesz skorzystać z konsultacji. Jest to dodatkowy czas, kiedy razem z lektorem można nadrobić materiał, napisać zaległą kartkówkę czy też otrzymać dodatkową pomoc w przypadku trudności ze zrozumieniem materiału przerabianego na zajęciach. Każdy lektor informuje o dacie swoich konsultacji, dodatkowo ich plan wisi na tablicy ogłoszeń oraz jest dostępny w e-Akademii.

e-Akademia
To program dla naszych kursantów, dzięki któremu możesz powtarzać i utrwalać zagadnienia poruszone na zajęciach. Stanowi on też cenną pomoc dla osób nieobecnych na lekcji. W dowolnym miejscu i czasie możesz korzystać z testów i zadań przygotowanych dla grupy na danym poziomie zaawansowania. Do e-Akademii możesz się zalogować na stronie www.profi-lingua.pl Login i hasło znajdziesz na pierwszej fakturze.

Gwarancja zdania egzaminu

Szkoła Języków Obcych Profi-Lingua w Szczecinie daje swoim kursantom, uczęszczającym na kurs egzaminacyjne z języka angielskiego (przygotowujące do zdawania egzaminów) gwarancję zdania egzaminów BC, TELC, LCCI oraz Instytutu Geothego. Gwarantujemy osiągnięcie sukcesu w zdaniu wybranego egzaminu. Kursant, który przy zachowaniu warunków gwarancji, nie zda egzaminu adekwatnego do ukończonego poziomu - ma prawo do bezpłatnego uczęszczania na ten sam poziom w kolejnym roku szkolnym.


Biblioteka
Przyjdź do Biura Obsługi Klienta - tu znajduje się spis biblioteczny, z którego możesz wybrać interesującą Cię książkę. Do wyboru mamy mnóstwo pozycji światowej literatury. W naszej bibliotece znajdują się książki ze wszystkich języków i na każdym poziomie zaawansowania tak, abyś mógł wybrać coś dla siebie. Książki wypożyczamy na 7 dni z możliwością bezpłatnego wydłużenia terminu o kilka dni.


Internet w Profi-Lingua
Do Twojej dyspozycji na terenie obiektu jest dostęp do bezprzewodowego dostępu do Internetu. Hasło do sieci można uzyskać w Biurze Obsługi Klienta.

Zaświadczenie o ukończeniu kursu
Wszyscy kursanci PROFI-LINGUA po każdym semestrze otrzymują pisemną opinię o wynikach w nauce. Na koniec rocznego kursu kursanci, którzy zdali test końcowy, nie zalegają z płatnościami i byli, na co najmniej 75% zajęć w roku, otrzymują zaświadczenie o ukończeniu kursu na danym poziomie zaawansowania. Po ukończeniu kursu masz możliwość otrzymania zaświadczenia zgodnego z rozporządzeniem Ministerstwa Edukacji Narodowej, ze względu na fakt posidania przez Profi-Lingua akredytacji Kuratorium Oświaty i Nauki.

Karta Profi-Lingua Prestige Club
Podczas zapisu otrzymasz kartę Profi-Lingua, która umożliwia korzystanie ze zniżek w wielu miejscach handlowo-usługowych.

 

Ceny kursów językowych Profi-Lingua Szczecin w roku szkolnym 2015/2016

 

To najlepsza oferta w Szczecinie. Ceny dotyczą kursów językowych za 1 semestr. Rok szkolny obejmuje dwa semestry, które liczą po 60 lekcji 45-minutowych oraz do 20 lekcji konwersacji.

W sumie do 160 lekcji 45-minutowych. Wyjątkiem są zajęcia egzaminacyjne dla maturzystów i gimnazjalistów, które oferujemy w liczbie 76 lekcji 45-minutowych w całym roku szkolnym. 
Jeśli w grupie językowej nie zbierze się przynajmniej 9 osób, to grupę utworzymy nawet w składzie od 4 do 8 osób, przy założeniu, że do ceny nominalnej za semestr doliczymy każdej osobie 150 złotych.
Książki do nauki języka angielskiego i niemieckiego są w cenie kursu wyłącznie w ramach promocji do 18.09.2015.

 


 

W roku szkolnym 2015/2016 nasi Słuchacze mogą skorzytać z następujących rabatów:
 

 • RABAT ​STUDENCKI w wysokości 50 zł za semestr, czyli 100 zł za rok szkolny
 • RABAT ZA KONTYNUACJĘ ORAZ DLA POWRACAJĄCYCH KURSANTÓW-  w wysokości 50 zł za rok
 • RABAT ZA NAUKĘ DRUGIEGO JĘZYKA - w wysokości 100 zł za rok szkolny
 • RABAT RODZINNY- w wysokości 100 zł za rok szkolny
 • RABAT ZA WPŁATĘ ZA CAŁY ROK- w wysokości 100 zł za rok szkolny
 • RABAT 15% NA KURSY GRUPOWE DLA POSIADACZY PONIŻSZYCH KART 
   

​           

 

POWYŻSZE RABATY NIE ŁĄCZĄ SIĘ ZE SOBĄ ORAZ Z INNYMI PROMOCJAMI,
PONADTO NIE DOTYCZĄ KURSÓW WAKACYJNYCH

RABATY NIE DOTYCZĄ GRUP PROMOCYJNYCH

Pamiętaj, że będąc naszym kursantem otrzymujesz bezpłatnie:

 • drugi język gratis zgodny z ofertą na rok szkolny 2015/2016
 • konwersacje      
 • warsztaty fonetyczne                                                                                                                                        
 • warsztaty gramatyczne
 • konsultacje z lektorem prowadzącym
 • dostęp do biblioteki językowej
 • dostęp do akademii językowej (e-learning)


Rozwiąż bezpłatny test językowy! TEST  lub wypełnij FORMULARZ a my skontaktujemy się z Tobą.
Zadzwoń 91 432 05 40/41 lub odwiedź nasz sekretariat w Szczecinie przy alei Wojska Polskiego 45/3. Czekamy na Ciebie!

ZAPRASZAMY NA KONWERSACJE

 
Kursanci Profi-Lingua korzystają ze wszystkich konwersacji BEZPŁATNIE.
Jeśli jeszcze nie uczestniczysz w kursie Profi-Lingua, możesz skorzystać z konwersacji za jedyne 50 zł za miesiąc konwersacji.

Przyjaciół Profi-Lingua zapraszamy do sprawdzenia naszych sezonowych promocji na Facebooku
 
Bezpłatne konwersacje to pakiet zajęć dodatkowych, na które uczęszczasz w naszej szkole. Zajęcia odbywają się z każdego języka na wszystkich poziomach zaawansowania, nawet gdy zapiszą się tylko 2 osoby. Każde spotkanie ma z góry ustalony temat, tak abyś mógł się wcześniej przygotować. Oprócz zajęć konwersacyjnych proponujemy Ci również dodatkowe bezpłatne zajęcia gramatyczne, w trakcie których możesz ćwiczyć użycie struktur gramatycznych w praktyce oraz bezpłatne zajęcia fonetyczne, gdzie możesz doskonalić umiejętność poprawnej wymowy, a także bezpłatne warsztaty przygotowujące do egzaminów językowych.
 
Zapisy na wybrane lekcje odbywają się przez Strefę Słuchacza, a także osobiście lub telefonicznie w Biurze Obsługi Klienta do godziny 18.00 dnia przed zajęciami.
Wyjątkiem jest poniedziałek, bo na zajęcia w tym dniu zapisać się można do godziny 12.00 w sobotę. 
Zapraszamy!
 

GWARANCJA ZDANIA EGZAMINU

Szkoła Języków Obcych PROFI-LINGUA, wprowadza dla swoich kursantów, uczęszczających na kursy egzaminacyjne, przygotowujące do zdawania egzaminów, pisemną gwarancję pozytywnego zdania egzaminów FCE, CAE, CPE, egzaminów TELC i LCCI i ETS. Gwarantujemy osiągnięcie sukcesu w zdaniu wybranego egzaminu. Kursant, który, przy zachowaniu warunków gwarancji, nie zda egzaminu - adekwatnego do ukończonego poziomu - ma prawo do bezpłatnego uczęszczania na ten sam poziom w kolejnym roku szkolnym.

 

 

 

Ruszyła wyprzedaż ostatnich wolnych miejsc na kursach językowych.
Sprzedajemy ostatnie wolne miejscach w grupach pierwszego semestru za 50% ich ceny.
Mamy tylko 50 takich miejsc. Zatem zapraszamy.


Zapraszamy wszystkich chętnych do kontaktu z naszym Biurem Obsługi w Szczecinie, gwarantujemy największy wybór zajęć i terminów.
Już teraz wypełnij bezpłatnyTEST z wybranego języka obcego! Jeśli nie uczyłeś się dotąd interesującego Cię języka, wypełnij FORMULARZ - a my skontaktujemy się z Tobą


Chcesz konkretów?  Wybierając kurs języka obcego w Profi-Lingua w Szczecinie:

 • Osiągniesz MAKSYMALNE EFEKTY: wykwalifikowana kadra = maksimum wiedzy, sprawdzone metody nauczania. Dowód? Rewelacyjne wyniki kursantów podczas egzaminów językowych (100% zdawalności).
 • Zapewnimy Ci SWOBODĘ: u nas masz wybór. Zaoferujemy Ci największy wybór grup i poziomów zaawansowania. Dopasujesz kurs ściśle do Twoich planów. 
 • Inwestujesz w SPRAWDZONĄ JAKOŚĆ: jesteśmy jednym z największych ośrodków nauczania języków obcych w Polsce. Nasze wieloletnie doświadczenie zaowocowało przyznaniem nam wielu NAGRÓD i WYRÓŻNIEŃ.  
 • Bądź spokojny o SWOJĄ KIESZEŃ: u nas znajdziesz opcję idealną dla siebie. Zaproponujemy Ci kursy w różnych wariantach cenowych. Wszystko po to, byś miał maksymalną kontrolę nad kosztami. 
 • Będziesz ZADOWOLONY! Zaufało nam już ponad 279 000 kursantów. Ta liczba robi wrażenie. Dalej się zastanawiasz? Po prostu - zapytaj o nas swoich znajomych! 

 

PRZEJDŹ DO STRONY Z OFERTĄ KURSÓW STACJONARNYCH
 

Zobacz, jak wyglądają zajęcia w naszej szkole!  Zapisz się na bezpłatną L E K C J Ę   P R Ó B N Ą 

Lekcje rozgrzewkowe zaczynamy w drugiej połowie września.

Jeżeli Ci się u nas spodoba, zaproponujemy Ci kurs dopasowany do Twoich potrzeb.


Zapraszamy do naszego Biura Obsługi Klienta w Szczecinie przy alei Wojska Polskiego 45/36 (II piętro) tel: 91 432 05 40/41 e-mail: szczecin@profi-lingua.pl 
Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i będą służyć swoją radą. Biuro Obsługi w Szczecinie jest czynne od 1 września: pn-pt: 9.00-19.30, sob: 9:00-13.00. Zapraszamy!

 

Przebij się! W Profi-Lingua odpowiadamy na Twoje potrzeby. Ucząc się u nas, osiągniesz wyznaczone cele, podniesiesz kwalifikacje zawodowe, przygotujesz się do zagranicznej podróży. 
Damy Ci możliwości i pokażemy w jaki sposób efektywnie uczyć się języka obcego. Będziesz mówić! R
ozwiąż TEST lub uzupełnijFORMULARZ

al. Wojska Polskiego 45/3 w Szczecinie
91 432 05 40/41, 795 911 024, 883 984 337
szczecin@profi-lingua.pl
poniedziałek - czwartek od 10.00 do 20.00, piątek 13.30- 20.00, sobota od 9.00 do 12.00

[x]
Sprawdź swój poziom zaawansowania!
Rozwiąż test! Potrzebujesz 15 minut.
Bezpłatnie i bez zobowiązań przekonaj się ile umiesz.
ROZPOCZNIJ TEST

Jeżeli jesteś osobą, która nie uczyła się jeszcze żadnego języka, kliknij poniżej
Jestem początkujący
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem