Kursy językowe w Szczecinie - nauka języków w PROFI-LINGUA
<
AKTUALNOŚCI : Ruszyły zapisy na kursy 2015/2016 więcej...

Kursy językowe w Szczecinie

W tym roku oferujemy wyłączenie lekcje 45-minutowe w cenach, których nie znajdziecie na Wojska Polskiego :)
W tym tygodniu na pierwszych dziesięć osób czeka cenna niespodzianka. Zapraszamy.
 

Rozwiąż bezpłatny TEST lub uzupełnijFORMULARZ Zadzwoń 91 432 05 40/41. Odwiedź nasz sekretariat przy alei Wojska Polskiego 45/3 i dowiedz się więcej!
Zobacz, jak wyglądają zajęcia w naszej szkole!  Zapisz się na bezpłatną lekcję  LEKCJA PRÓBNA 


Dlaczego my? 

Tym, co nas wyróżnia, jest stałe dopasowywanie oferty do potrzeb klientów. W Profi-Lingua dbamy o Twój komfort, właśnie dlatego kontakt z Tobą rozpoczynamy od bezpłatnego i zupełnie niezobowiązującego testu językowego. Precyzyjne określenie poziomu znajomości języka obcego pozwoli uczyć Ci się efektywnie. Dbamy o to, by zapewnić Ci najdogodniejsze warunki do nauki, starając się na bieżąco reagować na Twoje potrzeby. Szeroki wybór terminów pozwoli Ci na zdobywanie wiedzy w dogodnej dla Ciebie porze, a wykwalifikowana kadra lektorska zadba o wysoki poziom nauczania.

Staramy się precyzyjnie trafiać w Twoje potrzeby, stale modyfikując naszą ofertę kursów językowych. 
Jesteśmy do Twojej dyspozycji sześć dni w tygodniu, starając się służyć pomocą na każdym etapie Twojej nauki.

Co możemy Ci zaoferować?

Zadowolenie kursantów jest dla nas priorytetem. Właśnie dlatego w Profi-Lingua uczysz się tak intesywnie, jak tego potrzebujesz. To Ty decydujesz jakie zajęcia dodatkowe wybrać.
Z naszej strony zapewniamy Ci bezpłatny pakiet, dzięki któremu będziesz naprawdę efektywnie zdobywać wiedzę. Wiemy, jak ważna jest dla Ciebie elastyczność i możliwość wyboru czasu zajęć.
Aby zapewnic Ci maksimium satysfakcji, staramy się dopasowywać godziny nauki do Twoich preferencji. Zapoznaj się z bogatą ofertą terminów, jakie możemy Ci zaproponować. 

A ponadto proponujemy  Ci...

 • możliwość nauki ponad 12 języków obcych (kursy w  grupach i indywidualne)
 • kursy ogólne, egzaminacyjne, specjalistyczne, indywidualne, intensywne oraz konwersacyjne
 • szeroki wybór poziomów nauczania
 • nawet do 160 godzin lekcyjnych nauki w roku, a wszystkie 45-minutowe :)
 • grupy od 4 osób
 • indywidualne monitorowanie postępów w nauce (gwarancja zdania egzaminu)

 

KURSY JĘZYKOWE W PROFI- LINGUA TO:

SPRAWDZONA JAKOŚĆ

Wysoki poziom oferowanych przez nas usług potwierdzają przyznane nam nagrody. Wśród nich znalazły się między innymi:
 

loga nagrody i wyróżnienia

POŁĄCZENIE WYSOKIEJ JAKOŚCI KURSÓW W ROZSĄDNIEJ CENIE

Tajemnica tkwi w starannym doborze kadry lektorskiej, przy zachowaniu rozmaitości grup językowych. Będąc jednym z największych ośrodków nauczania języków obcych w Polsce, mamy możliwość osiągania w pełni zaplanowanych rezulatatów. Naszym wyróżnikiem są skuteczne metody i wysoki poziom nauczania.  

PROFESJONALNA KADRA LEKTORSKA 

Osiąganie przez nas najlepszych wyników nie byłoby możliwe bez współpracy z wykwalifikowaną kadrą nauczycielską. Będąc jednym z największych ośrodków nauczania w Polsce, współpracujemy z najlepszymi. Nasi lektorzy to absolwenci uniwersyteckich wydziałów filologicznych z Polski, Wielkiej Brytanii, USA, Niemiec, Rosji, Hiszpanii i Czech. Wysokie umiejętności zawodowe naszych lektorów umożliwiają naszym słuchaczom osiąganie sukcesów podczas egzaminów językowych.


Podstawą jest odpowiedni dobór grupy... dłużej się zatem nie wahaj! 
Rozwiąż bezpłatny TEST - a my skontaktujemy się z Tobą!

Zadzwoń do nas 91 432 05 40/41
Szukasz kursu niestandardowego? Wyślij nam swoje ZAPYTANIE

Godziny otwarcia Biura Obsługi Klienta od 1.09.2015:

poniedziałek - piątek od 9:00 do 19.30 
w soboty od 9:00 do 13:00

al. Wojska Polskiego 45/3 (bad Deutsche Bank)
tel:  91 432 05 40/41                                                                                         
e-mail: szczecin@profi-lingua.pl       

Zapraszamy serdecznie!                                                            

Zobacz, poniżej jak wyglada nasza siedziba i odwiedź nas na 

Sprawdź czy chcesz się uczyć w tak ładnej szkole i uzupełnij TEST JĘZYKOWY i sprawdź swój poziom!

 

Widok na naszą siedzibę w Szczecinie

 

Egzaminy  w Profi-Lingua

 

Każdy kolejny etap nauki możesz zakończyć zdając odpowiedni egzamin i zdobywając międzynarodowy certyfikat. To doskonałe potwierdzenie Twoich umiejętnosci jezykowych, cenione przez uczelnie i pracodawców w Polsce i za granicą. Profi- Lingua, to:
 
WEWTRZNY OŚRODEK EGZAMINACYJNY BRITISH COUNCIL - Egzaminy FCE, CAE, CPE, IELTS to prestiżowe dyplomy uznawane na całym świecie. FCE i CAE są najpopularniejszymi egzaminami języka angielskiego. Nasza Szkoła jest wewnętrznym ośrodkiem egzaminacyjnym British Council. Dzieki tej współpracy Kursanci mogą przystąpić do egzaminu w naszej szkole

LICENCJONOWANY OSRODEK TELC - Egzaminy TELC kładą  szczególny nacisk na umiejętności   porozumiewania się. Uzyskany certyfikat to potwierdzenie znajomości języka obcego, honorowane na terenie Unii Europejskiej. Przeprowadzamy egzaminy TELC aż w sześciu językach!

AKREDYTOWANY OŚRODEK EGZAMINACYJNY LCCI - Jeśli myślisz o pracy za granicą przystąp do egzaminu biznesowego. Certyfikaty LCCI to tzw. międzynarodowy „passport to employment”, uznawany w ponad 80 krajach świata.

AUTORYZOWANY OŚRODEK EGZAMINACYJNY ETS GLOBAL - Egzamin TOEIC to uznany  i najczęściej zdawany na świecie egzamin z języka angielskiego w środowisku pracy. Jest to międzynarodowy certyfikat stworzony na życzenie firm i pracodawców w odpowiedzi na potrzebę weryfikacji i certyfikacji poziomu zaawansowania z języka angielskiego.

UWAGA!!! Gwarancja zdania egzaminu

Uczęszczając na kurs egzaminacyjny, otrzymasz pisemną gwarancję zdania egzaminu. Jeśli nie zdasz- przygotujemy Cię bepłatnie w kolejnym roku szkolnym! Skuteczność nauczania to dla nas priorytet

Więcej informacji o certyfikatach znajdziesz TUTAJ

 

 

 

 

Dane  firmy:

OPEN MIND Marcin Miśniakiewicz

Aleja Wojska Polskiego 45/3,  70-473 Szczecin

NIP 955-119-11-01

 

Aktualne numery kont bankowych:

ALIOR BANK - PL 92 2490 0005 0000 4510 6496 6281konto PLN

ALIOR BANK - PL 08 2490 1057 0000 9902 3730 8339 - konto EUR

 

Uprzejmie informuję, że kod Swift Alior Banku S.A., to ciąg liter: ALBPPLPW

 

 

Dogodne dni i godziny zajęć

Zajęcia odbywają się z częstotliwością dwa razy w tygodniu po 2 lekcje 45-minutowe lub raz w tygodniu po 4 lekcje 45-minutowe. 
Wybierz godziny kursu najbardziej dogodne dla Ciebie. Mamy najwięcej terminów zajęć w Szczecinie.

 

2 razy w tygodniu po 2 lekcje 45-minutowe:

pn/śr lub wt/czw 7:20 9:00 10:40 16:15 17:55 19:35

 

1 raz w tygodniu po 4 lekcje 45-minutowe:

piątek 7:20 12:00 14:40 18:00 sobota lub niedziela 8:20 11:40

 

BEZPŁATNY PAKIET

Wybrany przez Ciebie kurs to nie wszystko, mamy Ci do zaoferowania bezpłatny pakiet usług dodatkowych, abyś mógł w pełni wykorzystać wszystkie możliwości, jakie daje nauka w Profi-Lingua. Dostępny wyłącznie dla osób, które wykupiły roczny kurs językowy.
 

Drugi Język Gratis
Każda osoba, która zapisze się na nasz roczny kurs otrzyma dodatkowo gratis 20 lekcji 45-minutowych nauki jednego z 6 języków do wyboru na poziomie początkującym. Dostępne języki to: angielski, niemiecki, włoski, francuski, hiszpański i rosyjski.
Zajęcia będą odbywały się w pakietach po 10 lekcji w semestrze. Pierwszy pakiet będzie można wykorzystać w terminie od 1 do 5 lutego 2016 roku, a drugi od 20 do 24 czerwca 2016 roku. Warunkiem możliwości uczestnictwa w tych kursach jest terminowe opłacanie zajęć z podstawowej oferty w obu semestrach. Na zajęcia można zapisać kogoś bliskiego w zastępstwie osoby uczącej się na standardowym kursie. 


Bezpłatne konwersacje
To dodatkowe godzinne zajęcia, w trakcie których możesz podjąć dyskusje na różnorodne tematy, rozwijać umiejętność rozmowy w danym języku oraz przełamywać barierę w mówieniu. Bezpłatne konwersacje to pakiet zajęć dodatkowych, na które możesz uczęszczać z innymi kursantami. Plan wszystkich konwersacji jest wywieszony na tablicy ogłoszeń, możesz go również sprawdzić logując się w e-akademii. Zajęcia odbywają się z każdego języka na wszystkich poziomach zaawansowania. Konwersacje odbywają się zawsze, gdy zapiszą się na nie conajmniej 6 osób. Każde spotkanie przygotowywane jest tematycznie przez lektora. Oprócz zajęć konwersacyjnych proponujemy Ci również dodatkowe bezpłatne zajęcia gramatyczne, w trakcie których możesz ćwiczyć użycie trudniejszych zagadnień gramatycznych w praktyce oraz zajęcia fonetyczne, gdzie możesz doskonalić umiejętność poprawnej wymowy.


Konsultacje
Kluczem do sukcesu jest systematyczna nauka. W przypadku, gdy nie mogłeś uczestniczyć w zajęciach, wyślij e-mail do swojego lektora z pytaniem o materiał  zrealizowany na ostatnich zajęciach. Adres e-mail otrzymasz na pierwszych zajęciach. Pamiętaj również, że zawsze możesz skorzystać z konsultacji. Jest to dodatkowy czas, kiedy razem z lektorem można nadrobić materiał, napisać zaległą kartkówkę czy też otrzymać dodatkową pomoc w przypadku trudności ze zrozumieniem materiału przerabianego na zajęciach. Każdy lektor informuje o dacie swoich konsultacji, dodatkowo ich plan wisi na tablicy ogłoszeń oraz jest dostępny w e-Akademii.

e-Akademia
To program dla naszych kursantów, dzięki któremu możesz powtarzać i utrwalać zagadnienia poruszone na zajęciach. Stanowi on też cenną pomoc dla osób nieobecnych na lekcji. W dowolnym miejscu i czasie możesz korzystać z testów i zadań przygotowanych dla grupy na danym poziomie zaawansowania. Do e-Akademii możesz się zalogować na stronie www.profi-lingua.pl Login i hasło znajdziesz na pierwszej fakturze.

Gwarancja zdania egzaminu

Szkoła Języków Obcych Profi-Lingua w Szczecinie daje swoim kursantom, uczęszczającym na kurs egzaminacyjne z języka angielskiego (przygotowujące do zdawania egzaminów) gwarancję zdania egzaminów BC, TELC, LCCI oraz Instytutu Geothego. Gwarantujemy osiągnięcie sukcesu w zdaniu wybranego egzaminu. Kursant, który przy zachowaniu warunków gwarancji, nie zda egzaminu adekwatnego do ukończonego poziomu - ma prawo do bezpłatnego uczęszczania na ten sam poziom w kolejnym roku szkolnym.


Biblioteka
Przyjdź do Biura Obsługi Klienta - tu znajduje się spis biblioteczny, z którego możesz wybrać interesującą Cię książkę. Do wyboru mamy mnóstwo pozycji światowej literatury. W naszej bibliotece znajdują się książki ze wszystkich języków i na każdym poziomie zaawansowania tak, abyś mógł wybrać coś dla siebie. Książki wypożyczamy na 7 dni z możliwością bezpłatnego wydłużenia terminu o kilka dni.


Internet w Profi-Lingua
Do Twojej dyspozycji na terenie obiektu jest dostęp do bezprzewodowego dostępu do Internetu. Hasło do sieci można uzyskać w Biurze Obsługi Klienta.

Zaświadczenie o ukończeniu kursu
Wszyscy kursanci PROFI-LINGUA po każdym semestrze otrzymują pisemną opinię o wynikach w nauce. Na koniec rocznego kursu kursanci, którzy zdali test końcowy, nie zalegają z płatnościami i byli, na co najmniej 75% zajęć w roku, otrzymują zaświadczenie o ukończeniu kursu na danym poziomie zaawansowania. Po ukończeniu kursu masz możliwość otrzymania zaświadczenia zgodnego z rozporządzeniem Ministerstwa Edukacji Narodowej, ze względu na fakt posidania przez Profi-Lingua akredytacji Kuratorium Oświaty i Nauki.

Karta Profi-Lingua Prestige Club
Podczas zapisu otrzymasz kartę Profi-Lingua, która umożliwia korzystanie ze zniżek w wielu miejscach handlowo-usługowych.

 

Ceny kursów językowych Profi-Lingua Szczecin w roku szkolnym 2015/2016

 

To najlepsza oferta w Szczecinie. Ceny dotyczą kursów językowych za 1 semestr. Rok szkolny obejmuje dwa semestry, które liczą po 60 lekcji 45-minutowych oraz do 40 lekcji konwersacji.

W sumie do 160 lekcji 45-minutowych. Wyjątkiem są zajęcia egzaminacyjne dla maturzystów i gimnazjalistów, które oferujemy w liczbie 76 lekcji 45-minutowych w całym roku szkolnym. 
Jeśli w grupie językowej nie zbierze się przynajmniej 9 osób, to grupę utworzymy nawet w składzie od 4 do 8 osób, przy założeniu, że do ceny nominalnej za semestr doliczymy każdej osobie 150 złotych.
Nie będą się Państwo musieli zastanawiać nad poszukiwaniem innego kursu. U nas kursy są w cenie rabatów innych szkół ogólnopolskich :)

 


 

W roku szkolnym 2015/2016 nasi Słuchacze mogą skorzytać z następujących rabatów:
 

 • RABAT ​STUDENCKI w wysokości 50 zł za semestr, czyli 100 zł za rok szkolny
 • RABAT ZA KONTYNUACJĘ ORAZ DLA POWRACAJĄCYCH KURSANTÓW-  w wysokości 50 zł za rok
 • RABAT ZA NAUKĘ DRUGIEGO JĘZYKA - w wysokości 100 zł za rok szkolny
 • RABAT RODZINNY- w wysokości 100 zł za rok szkolny
 • RABAT ZA WPŁATĘ ZA CAŁY ROK- w wysokości 100 zł za rok szkolny
 • RABAT 15% NA KURSY GRUPOWE DLA POSIADACZY PONIŻSZYCH KART 
   

​           

 

POWYŻSZE RABATY NIE ŁĄCZĄ SIĘ ZE SOBĄ ORAZ Z INNYMI PROMOCJAMI,
PONADTO NIE DOTYCZĄ KURSÓW WAKACYJNYCH

RABATY NIE DOTYCZĄ GRUP PROMOCYJNYCH

Pamiętaj, że będąc naszym kursantem otrzymujesz bezpłatnie:

 • drugi język gratis zgodny z ofertą na rok szkolny 2015/2016
 • konwersacje      
 • warsztaty fonetyczne                                                                                                                                        
 • warsztaty gramatyczne
 • konsultacje z lektorem prowadzącym
 • dostęp do biblioteki językowej
 • dostęp do akademii językowej (e-learning)


Rozwiąż bezpłatny test językowy! TEST  lub wypełnij FORMULARZ a my skontaktujemy się z Tobą.
Zadzwoń 91 432 05 40/41 lub odwiedź nasz sekretariat w Szczecinie przy alei Wojska Polskiego 45/3. Czekamy na Ciebie!

ZAPRASZAMY NA LEKCJE KONWERSACYJNE

 
Kursanci Profi-Lingua korzystają ze wszystkich konwersacji BEZPŁATNIE.
Jeśli jeszcze nie uczestniczysz w kursie Profi-Lingua, możesz skorzystać z konwersacji za jedyne 50 zł za miesiąc konwersacji.

Przyjaciół Profi-Lingua zapraszamy do sprawdzenia naszych sezonowych promocji na Facebooku
 
Bezpłatne konwersacje to pakiet zajęć dodatkowych, na które uczęszczasz w naszej szkole. Zajęcia odbywają się z każdego języka na wszystkich poziomach zaawansowania, nawet gdy zapiszą się tylko 2 osoby. 
Każde spotkanie ma z góry ustalony temat, tak abyś mógł się wcześniej przygotować. Oprócz zajęć konwersacyjnych proponujemy Ci również dodatkowe bezpłatne zajęcia gramatyczne,
w trakcie których możesz ćwiczyć użycie struktur gramatycznych w praktyce oraz bezpłatne zajęcia fonetyczne, gdzie możesz doskonalić umiejętność poprawnej wymowy, a także bezpłatne warsztaty przygotowujące do egzaminów językowych.
 
Zapisy na wybrane lekcje odbywają się przez Strefę Słuchacza, a także osobiście lub telefonicznie w Biurze Obsługi Klienta do godziny 18.00 dnia przed zajęciami.
Wyjątkiem jest poniedziałek, bo na zajęcia w tym dniu zapisać się można do godziny 12.00 w sobotę. 
Zapraszamy!
 

GWARANCJA ZDANIA EGZAMINU

Szkoła Języków Obcych PROFI-LINGUA, wprowadza dla swoich kursantów, uczęszczających na kursy egzaminacyjne, przygotowujące do zdawania egzaminów, pisemną gwarancję pozytywnego zdania egzaminów FCE, CAE, CPE, egzaminów TELC i LCCI i ETS. Gwarantujemy osiągnięcie sukcesu w zdaniu wybranego egzaminu. Kursant, który, przy zachowaniu warunków gwarancji, nie zda egzaminu - adekwatnego do ukończonego poziomu - ma prawo do bezpłatnego uczęszczania na ten sam poziom w kolejnym roku szkolnym.

 

 Ruszyły zapisy na kursy językowe w roku szkolnym 2015/2016. Skorzystaj z promocji FIRST MINUTE.
Przy zapisie do 4. września 50 złotych rabatu. Im szybciej, tym taniej.


Zapraszamy wszystkich chętnych do kontaktu z naszym Biurem Obsługi w Szczecinie, gwarantujemy największy wybór zajęć i terminów.
Już teraz wypełnij bezpłatnyTEST z wybranego języka obcego! Jeśli nie uczyłeś się dotąd interesującego Cię języka, wypełnij FORMULARZ - a my skontaktujemy się z Tobą


Chcesz konkretów?  Wybierając kurs języka obcego w Profi-Lingua w Szczecinie:

 • Osiągniesz MAKSYMALNE EFEKTY: wykwalifikowana kadra = maksimum wiedzy, sprawdzone metody nauczania. Dowód? Rewelacyjne wyniki kursantów podczas egzaminów językowych (100% zdawalności).
 • Zapewnimy Ci SWOBODĘ: u nas masz wybór. Zaoferujemy Ci największy wybór grup i poziomów zaawansowania. Dopasujesz kurs ściśle do Twoich planów. 
 • Inwestujesz w SPRAWDZONĄ JAKOŚĆ: jesteśmy jednym z największych ośrodków nauczania języków obcych w Polsce. Nasze wieloletnie doświadczenie zaowocowało przyznaniem nam wielu NAGRÓD i WYRÓŻNIEŃ.  
 • Bądź spokojny o SWOJĄ KIESZEŃ: u nas znajdziesz opcję idealną dla siebie. Zaproponujemy Ci kursy w różnych wariantach cenowych. Wszystko po to, byś miał maksymalną kontrolę nad kosztami. 
 • Będziesz ZADOWOLONY! Zaufało nam już ponad 279 000 kursantów. Ta liczba robi wrażenie. Dalej się zastanawiasz? Po prostu - zapytaj o nas swoich znajomych! 

 

PRZEJDŹ DO STRONY Z OFERTĄ KURSÓW STACJONARNYCH
 

Zobacz, jak wyglądają zajęcia w naszej szkole!  Zapisz się na bezpłatną L E K C J Ę   P R Ó B N Ą 

Lekcje rozgrzewkowe zaczynamy w drugiej połowie września.

Jeżeli Ci się u nas spodoba, zaproponujemy Ci kurs dopasowany do Twoich potrzeb.


Zapraszamy do naszego Biura Obsługi Klienta w Szczecinie przy alei Wojska Polskiego 45/36 (II piętro) tel: 91 432 05 40/41 e-mail: szczecin@profi-lingua.pl 
Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i będą służyć swoją radą. Biuro Obsługi w Szczecinie jest czynne od 1 września: pn-pt: 9.00-19.30, sob: 9:00-13.00. Zapraszamy!

 

Przebij się! W Profi-Lingua odpowiadamy na Twoje potrzeby. Ucząc się u nas, osiągniesz wyznaczone cele, podniesiesz kwalifikacje zawodowe, przygotujesz się do zagranicznej podróży. 
Damy Ci możliwości i pokażemy w jaki sposób efektywnie uczyć się języka obcego. Będziesz mówić! R
ozwiąż TEST lub uzupełnijFORMULARZ

al. Wojska Polskiego 45/3 w Szczecinie
91 432 05 40/41, 795 911 024, 883 984 337
szczecin@profi-lingua.pl
poniedziałek - piątek od 10.30 do 18.30

Jeżeli uczyłeś/aś się języka, rozwiąż nasz bezpłatny test, który sprawdzi Twój poziom zaawansowania.
TEST

Jeżeli jesteś osobą, która nie uczyła się jeszcze żadnego języka, kliknij poniżej
Jestem początkujący
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem