Aktualności Szczegóły

Kursy językowe w Warszawie

Profi-Lingua jest jedną z największych sieci szkół językowych w Polsce. Działamy już od ponad 24 lat! Do Warszawy dotarliśmy w 2003 r. i obecnie w stolicy funkcjonuje sześć naszych placówek, co świadczy o dużym zainteresowaniu kursami, które organizujemy. Zadowolonych Słuchaczy możemy liczyć w tysiącach. Chciałbyś do nich dołączyć? Zapoznaj się z ofertą Profi-Lingua, wybierz język obcy i zapisz na zajęcia!

Wybierając Profi-Lingua w Warszawie, wybierasz:

 • szkołę językową, która zajęła pierwsze miejsca w dwóch niezależnych rankingach przygotowanych przez Newsweek oraz Gazetę Warszawską
 • wysoki poziom nauczania, którego potwierdzeniem jest przyznana nam Akredytacja Kuratorium Oświat oraz liczne nagrody m.in. „Jakość Roku 2014” oraz Grand Prix Laur Klienta
 • szeroki wachlarz terminów zajęć oraz poziomów zaawansowania
 • możliwość skorzystania z naszej wyjątkowej oferty DRUGI JĘZYK GRATIS!
 • dogodny dojazd – wszystkie nasze placówki w stolicy są zlokalizowane przy stacjach metra oraz głównych ciągach komunikacyjnych
 • największy pakiet bezpłatnych lekcji dodatkowych w Warszawie
 • zajęcia prowadzone przez międzynarodową kadrę lektorską
 • metodę komunikatywną, która gwarantuje aktywny rozwój wszystkich podstawowych kompetencji językowych: mówienia, słuchania, pisania i czytania.
 • kompleksowe przygotowanie do egzaminów z j. obcych m.in. egzaminów TELC, LCCI, TOEIC oraz Cambridge ESOL (FCE, CAE, CPE)
 • naukę w komfortowych warunkach – organizujemy lekcje w naszych własnych salach dydaktycznych, odpowiednio przystosowanych do potrzeb Słuchaczy

Oferta językowa w Warszawie

W warszawskich oddziałach szkoły Profi-Lingua organizujemy kursy grupowe, kursy indywidualne oraz szkolenia dla firm i instytucji.

Nasza oferta językowa w stołecznych placówkach obejmuje: angielski, niemiecki, francuski, włoski, rosyjski, norweski, szwedzki, portugalski oraz chiński.

Zajęcia w szkołach warszawskich odbywają się od poniedziałku do soboty zarówno w godzinach porannych, jak i popołudniowych, dlatego z Profi-Lingua bez problemu znajdziesz czas na naukę wybranego języka obcego! 

Międzynarodowa kadra lektorska

Zajęcia w warszawskich oddziałach Profi-Lingua są prowadzone przez dyplomowanych lektorów, z wieloletnim doświadczeniem i przygotowaniem metodycznym, potwierdzonym między innymi ukończonymi studiami z zakresu filologii, lingwistyki stosowanej, jak również międzynarodowymi certyfikatami dla nauczycieli języka angielskiego (CELTA, DELTA, TOEFL).

Poza lektorami narodowości polskiej w naszym zespole znajdują się native speakerzy z USA, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Australii, Niemiec, Francji, Hiszpanii oraz z Ameryki Południowej.

Zapisz się!

Chciałbyś dołączyć do grona Kursantów szkoły Profi-Lingua w Warszawie? Wypełnij FORMULARZ (dla osób rozpoczynających naukę języka) lub rozwiąż BEZPŁATNY TEST. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin, przedstawimy szczegóły oferty, poinformujemy o wynikach testu i zaprosimy na rozmowę z lektorem, który ostatecznie zweryfikuje Twój poziom zaawansowania.

Największy Pakiet Kursanta w Warszawie

W Profi-Lingua wszystkim Słuchaczom oferujemy w cenie kursu:

 • 120 lekcji 45-minutowych w roku, odbywających się w stałych terminach
 • 60 dodatkowych warsztatów lingwistycznych, które organizujemy dla wszystkich chętnych
 • bezpłatne konwersacje bez ograniczeń
 • możliwość konsultacji z lektorem prowadzącym
 • dostęp do e-Akademii oraz e-dziennika, a także dodatkowych materiałów od lektora
 • możliwość wypożyczania książek oraz filmów fabularnych w j. obcym ze szkolnej biblioteki i mediateki
 • zajęcia z wybranego języka obcego na poziomie dla osób początkujących GRATIS!
 • kartę Prestige Club 

Karta Prestige Club w Warszawie

Przy zapisie na kurs każdy nowy Słuchacz dostaje kartę Prestige Club. Okazując ją w zaprzyjaźnionych z Profi-Lingua punktach usługowych oraz handlowych, będziesz mógł otrzymać atrakcyjny rabat.

W Warszawie do grona naszych Partnerów należą: pizzeria „Presto”, biuro podróży „Adriatyk”, CLUB 70, pracownia jogi YOGAMUDRA, AZS Zima Studenta, kawiarnia „Cafe Latte”, kino ATLANTIC, Akademia Tańca M&I Sulewscy, restauracja „Hawaii Pizza&Pasta”, bar „Cafe Loft”, Centrum Medyczne Enel-Med oraz księgarnia językowa PROFIT.

Kursy językowe dla firm w Warszawie

W Profi-Lingua prowadzimy kursy językowe nie tylko dla Klientów indywidualnych, ale także Klientów korporacyjnych. Z naszych szkoleń skorzystało już kilkadziesiąt firm oraz instytucji z Warszawy oraz województwa mazowieckiego.

W przypadku sektora publicznego mieliśmy przyjemność zorganizować zajęcia dla pracowników m.in. Ministerstwa Obrony Narodowej, Ministerstwa Kutury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwa Środowiska, Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej oraz Sądu Okręgowego w Warszawie.

Przeprowadziliśmyy także szereg szkoleń językowych dla przedsiębiorstw prywatnych m.in.: TRUMPH Huettinger Sp. z o.o., Siemens, Salans, Tchibo, Otawa Group oraz Retier.

Wszystkie firmy oraz instytucje, które chciałyby zainwestować w kompetencje językowe swoich pracowników, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z jedną z naszych Koordynatorek.

W Warszawie na Państwa pytania odnośnie szkoleń dla firm odpowiedzą:

Angielski dla dzieci i młodzieży

Prowadzimy również kursy z języków obcych dla dzieci i młodzieży w przedziale wiekowym od 3 do 15 lat. Zajęcia odbywają się w roku szkolnym na różnym poziomie zaawansowania w kilku osobowych grupach. Przygotowujemy także do egzaminów gimnazjalnych. Szczegóły naszej oferty znajdą Państwo na stronie www.profi-kids.pl.

Gazeta Warszawska - Nr 7 (244) tygodnik, 17-23 lutego 2012r.

Profi-Lingua w Warszawie – adresy i dane kontaktowe:

Centrum Śródmieście Mokotów
Al. Jerozolimskie 27
(stacja metra Centrum)    
ul. Długa 44 - 50
(stacja metra Ratusz Arsenał)
al. Niepodległosci 177 (stacja metra Pole Mokotowskie - PUB "Zielona Gęś")
tel. 22 628 70 04/05 tel. 22 831 51 34/54 tel. 22 626 80 04/05
kursyindywidualne@profi-lingua.pl   ratusz@profi-lingua.pl polemokotowskie@profi-lingua.pl
lokalizacja szkoły w Google Maps  lokalizacja szkoły w Google Maps lokalizacja szkoły w Google Maps
     
Bielany Mokotów-Służew Białołęka - Tarchomin
al. Reymonta 12a                                                 (skrzyżowanie z ul. Broniewskiego) ul. Wałbrzyska 11 (stacja metra Służew-         C.H. LAND- galeria II piętro) ul. Światowida 18 (Carrefour Market - II piętro)
 
tel. 22 639 76 05   tel. 22 549 92 05/06 tel. 22 743 50 05
bielany@profi-lingua.pl   sluzew@profi-lingua.pl tarchomin@profi-lingua.pl
lokalizacja szkoły w Google Maps     lokalizacja szkoły w Google Maps lokalizacja szkoły w Google Maps
     
Bródno Ursynów Sadyba
ul. Malborska 1 al. Komisji Edukacji Narodowej 97 ul. Powsińska 34
tel. 22 743 56 00/01 tel. 22 644 58 68/40  tel. 22 858 36 00
brodno@profi-lingua.pl ursynow@profi-lingua.pl sadyba@profi-lingua.pl
lokalizacja szkoły w Google Maps lokalizacja szkoły w Google Maps lokalizacja szkoły w Google Maps

      

Zapraszamy do wspólnej przygody z językiem obcym!

Wybierz jedną z naszych placówek i zapisz się na kurs!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem