Kursy językowe we Wrocławiu

Szkoła Profi-Lingua jest jednym z największych ośrodków nauczania języków obcych w Polsce. Posiadamy kilkanaście oddziałów na terenie całego kraju. Jesteśmy obecni w największych miastach, dlatego nie mogło nas zabraknąć we Wrocławiu, do którego zawitaliśmy w 2002 r.

Od tego czasu mury placówki Profi-Lingua w stolicy województwa dolnośląskiego opuściło tysiące zadowolonych Kursantów. Chciałbyś dołączyć do ich grona i czerpać satysfakcję z nauki języków obcych? Zapraszamy!

Dlaczego warto wybrać szkołę Profi-Lingua we Wrocławiu?

 • jesteśmy największą szkołą językową w mieście – u nas możesz rozpocząć naukę 10 języków obcych!
 • oferujemy bogaty pakiet zajęć dodatkowych
 • tylko u nas DRUGI JĘZYK GRATIS!
 • zapewniamy szeroki wachlarz terminów oraz kursy na wszystkich poziomach zaawansowania
 • gwarantujemy wysoką jakość nauczania, potwierdzoną Akredytacją Kuratorium Oświaty
 • nasza placówka znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji (w okolicach Rynku)
 • zajęcia w naszej szkole prowadzą polscy lektorzy oraz native speakerzy
 • organizujemy kursy językowe dla osób w różnym wieku (także dla dzieci i młodzieży)

Wybierz język obcy

We wrocławskim oddziale Profi-Lingua możesz rozpocząć naukę aż 10 języków obcych: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, rosyjskiego, hiszpańskiego, czeskiego, niderlandzkiego, norweskiego, szwedzkiego oraz portugalskiego.

W naszej szkole prowadzimy także zajęcia z j. polskiego dla obcokrajowców (polish for foreigners).

Organizujemy kursy grupowe (standardowe, egzaminacyjne oraz maturalne), kursy indywidualne oraz szkolenia językowe dla firm i instytucji.

W ramach kursów egzaminacyjnych przygotowujemy uczniów do zdawania egzaminów British Council (FCE, CAE, CPE, IELTS), TELC (The European Language Certificates), LCCI (London Chamber of Commerce and Industry) oraz ETS GLOBAL (egzamin TOEIC). 

Kadra lektorska

W Profi-Lingua dbamy o to, aby szeregi kadry lektorskiej zasilali nauczyciele, którzy nie tylko posiadają wyższe wykształcenie i przygotowanie pedagogiczne, ale również podchodzą do swojej pracy z pasją i zaangażowaniem. Znajduje to odzwierciedlenie w sposobie prowadzenia zajęć – na lekcjach w naszej szkole nigdy nie zaznasz nudy!

We wrocławskim oddziale uczą native speakerzy z Wielkiej Brytanii, USA, Niemiec, Szwecji, Rosji, Hiszpanii, Włoch oraz Portugalii, którzy w trakcie zajęć opowiadają o życiu w swojej ojczyźnie i dzielą się spostrzeżeniami na temat podobieństw oraz różnic kulturowych. W rezultacie w Profi-Lingua masz okazję nie tylko poznawać język obcy, ale również zgłębiać wiedzę o świecie.

Stawiamy na komunikację!

W Profi-Lingua posługujemy się metodą komunikatywną. Pomagamy Słuchaczom aktywnie rozwijać podstawowe kompetencje językowe: czytanie, pisanie, mówienie oraz rozumienie ze słuchu. Największy nacisk kładziemy na praktyczne umiejętności, ale równocześnie nie zapominamy o omawianiu zagadnień gramatycznych i o wzbogacaniu zasobu słownictwa naszych Kursantów. Podczas lekcji korzystamy nie tylko z najlepszych podręczników dostępnych na rynku, ale również z autentycznych materiałów prasowych, dokumentów oraz fragmentów nagrań, dzięki czemu uczestnicy zajęć w Profi-Lingua poznają żywy język.

Pakiet Kursanta szkoły Profi-Lingua we Wrocławiu to:

 • 112 lekcji obowiązkowych, które odbywają się w stałych terminach
 • 40 lekcji dodatkowych konwersacji
 • możliwość udziału warsztatach gramatycznych i fonetycznych
 • możliwość konsultacji z lektorem prowadzącym
 • dostęp do biblioteki i wypożyczalni płyt DVD
 • dostęp przez internet do e-Akademii
 • zajęcia dodatkowe w ramach promocji „Drugi Język Gratis”
 • karta Prestige Club, uprawniająca do zniżek w wielu miejscach handlowo-usługowych na terenie miasta

Zapisy na zajęcia w Profi-Lingua

Chciałbyś rozpocząć naukę języka w Profi-Lingua? Zrób pierwszy krok: rozwiąż BEZPŁATNY TEST lub wypełnij FORMULARZ. Nasi pracownicy skontaktują się z Tobą w ciągu 24 godzin, odpowiedzą na wszystkie pytania i zaproponują termin rozmowy z lektorem, który ostatecznie zweryfikuje Twój poziom znajomości języka.

Angielski dla dzieci i młodzieży

We wrocławskim oddziale szkoły Profi-Lingua prowadzimy kursy języka angielskiego nie tylko dla dorosłych, ale także dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 15 roku życia. Organizujemy zajęcia na różnych poziomach zaawansowania. Przygotowujemy gimnazjalistów do egzaminów językowych na zakończenie szkoły. Więcej informacji na temat naszej oferty dla najmłodszych Słuchaczy znajdą Państwo na stronie www.profi-kids.pl. Zapraszamy!

Profi-Lingua we Wrocławiu

Chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej o zajęciach w naszej szkole? Skontaktuj się z nami! Zapraszamy do siedziby Profi-Lingua przy ul. Kuźniczej 43/45 w samym centrum Wrocławia!

Czekamy na Ciebie w godzinach:

 • od poniedziałku do piątku od 9:00 do 19:30
 • w soboty  od 9:00 do 13:00

ZADZWOŃ: tel. (71) 344 47 73/74

NAPISZ: wroclaw@profi-lingua.pl

Nie wahaj się! Wybierz najlepszą ofertę kursów językowych we Wrocławiu!

Wybierz szkołę Profi-Lingua!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem