Kursy językowe we Wrocławiu - nauka języków w PROFI-LINGUA
<
AKTUALNOŚCI : Wyprzedaż ostatnich wolnych miejsc! więcej...

Kursy językowe we Wrocławiu

Nauczymy Cię bezstresowego i właściwego komunikowania się, utrwalimy gramatykę i rozwiniemy Twój zasób słownictwa. Kładziemy nacisk na kształtowanie praktycznych zdolności w  posługiwaniu się językiem obcym. Na kursie podszkolisz umiejętności niezbędne do porozumiewania się  we wszystkich sytuacjach życia codziennego i zawodowego. Korzystając z różnych metod, nauczymy Cię mówić i rozumieć ze słuchu, pisać i czytać.
 
Rozwiąż bezpłatny test językowy! TEST ON-LINE  Po rozwiązaniu testu, nasz konsultant przedstawi Ci specjalnie przygotowaną ofertę.
Jeśli nie uczyłeś się dotąd  języka angielskiego, wypełnij  FORMULARZ   a my zadzwonimy do Ciebie.
 
Dlaczego wybrać angielski w Profi-Lingua?
Powodów jest wiele. Profi-Lingua to najczęściej wybierana szkoła językowa w Polsce. Oto motywy  wymieniane najczęściej przez naszych kursantów:

Mój kurs to aż...

...152 lekcje: w tym 112 lekcji w stałych terminach oraz do 40 lekcji konwersacji w elastycznych terminach. Zajęcia odbywają się w grupach 9-12 osobowych dwa razy w tygodniu po 2 lekcje lub raz w tygodniu po 4 lekcje.

Nauczyłem się!

Naszym priorytetem jest przygotowanie Cię do łatwego i bezstresowego porozumiewania się. Dlatego doskonalimy posługiwanie się językiem obcym na czterech płaszczyznach:
- MÓWIENIE
nauczysz się prowadzić rozmowy w języku angielskim, rozwiniesz  zasób słownictwa i zyskasz swobodę wyrażania myśli.
- ROZUMIENIE ZE SŁUCHU
lepiej zrozumiesz komunikaty przekazywane w języku obcym, np. podczas rozmowy telefonicznej, na dworcu, w wiadomościach telewizyjnych.
- CZYTANIE
z łatwością zrozumiesz teksty w czasopismach, Internecie czy w służbowym mailu.
- PISANIE
nauczysz się sporządzać pisemne informacje, notatki na zajęciach, SMSy do znajomych albo list motywacyjny dla przyszłego pracodawcy.

Wybieram najbardziej dogodne terminy zajęć

2 x w tygodniu: pon/śr lub wt/czw 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 13.30, 15.00, 16.30, 18.00, 19.30                
1 x w tygodniu: piątek 7.30,12.00, 15.00, 18.00
1 x w tygodniu: sobota lub niedziela 8.30, 11.30

Odpowiedni dobór grupy

Wiemy, że w trakcie kursu chcesz czuć się komfortowo i swobodnie, dlatego naukę w Profi-Lingua rozpoczynamy od bezpłatnego, niestresującego sprawdzenia poziomu znajomości języka obcego. Dobrze dobrany poziom kursu, odpowiednia grupa wiekowa oraz szeroka gama terminów zajęć sprawia, że nauka staje się czystą przyjemnością.

Już TERAZ rozwiąż TEST ON-LINE

Atrakcyjne dodatki do kursu - BEZPŁATNIE

* Drugi Język GRATIS
* Warsztaty fonetyczne
* Pakiet konwersacji
* Konsultacje z lektorem prowadzącym
* Warsztaty gramatyczne
* Dostęp do e-Akademii językowej (e-learning)
* Dostęp do biblioteki językowej oraz mediateki
* Zaświadczenie o ukończeniu kursu
* Pisemna opinia o postępach w nauce na koniec każdego semestru
* Pisemna gwarancja zdania egzaminu
* WI-FI na terenie szkoły
* Kluby przygotowujące do egzaminów, kluby filmowe i dyskusyjne
* 24h podgląd swoich postępów oraz przebiegu kursu w e-dzienniku
* Karta Profi-Lingua PRESTIGE-CLUB upoważniająca do zniżek w wielu miejscach na terenie Wrocławia
 
Dowiedz się więcej Bezpłatny Pakiet

Dbamy o Ciebie 

U nas nie jesteś anonimowy, bo w trakcie zajęć uwzględniamy Twoje oczekiwania i cele związane z nauką języka obcego. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło stworzyć unikatowy system jakości Profi-Lingua Quality Controll, który oznacza indywidualne monitorowanie Twoich postępów oraz gwarancję zdania egzaminu.

 
Rozwiąż bezpłatny test językowy! TEST ON-LINE  Po rozwiązaniu testu, nasz konsultant przedstawi Ci specjalnie przygotowaną ofertę.
Jeśli nie uczyłeś się dotąd  języka angielskiego, wypełnij  FORMULARZ   a my zadzwonimy do Ciebie.
 
Czy masz pytania dotyczące tego kursu?
Zapytaj nas KONTAKT
lub zadzwoń: 71 344 47 74
 
 

Wybrany przez Ciebie kurs to nie wszystko, co mamy Ci do zaoferowania. Zamieściliśmy tu kilka szczegółów o bezpłatnym pakiecie, abyś mógł w pełni wykorzystać wszystkie możliwości, jakie daje nauka w Profi-Lingua.

 

ZAJĘCIA DODATKOWE „DRUGI JĘZYK GRATIS”

Jeden język obcy to za mało. Dlatego do rocznego kursu językowego otrzymujesz zajęcia z drugiego języka gratis, dzięki którym nauczysz się podstaw komunikacji w jednym z 6 języków (angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski, rosyjski).
W trakcie zajęć, poznasz słownictwo niezbędne w codziennych sytuacjach, nauczysz się używać i rozumieć zwroty przydatne podczas podróży, na zakupach, czy restauracji. Będziesz potrafił przywitać się, przedstawić siebie i członków swojej rodziny, a także poprosić o pomoc w sytuacjach awaryjnych. Takie zajęcia to także dobra okazja by poznać kraje i obyczaje jego mieszkańców

 

Ilość zajęć: 20 lekcji 60-minutowych w roku szkolnym (10 lekcji/semestr)
Języki do wyboru: angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski, rosyjski.
Poziom zaawansowania: początkujący

 

DRUGI JĘZYK GRATIS - propozycje tematów

 

Lekcja 1: Przedstawianie się, podstawowe zwroty na powitanie. Umiejętność przedstawienia się. 10 najważniejszych pytań, które trzeba będzie umieć zadać oraz typowe odpowiedzi na nie.
Lekcja 2: Codzienne czynności, podstawowe kombinacje czasownikowo-rzeczownikowe; liczebniki. Czas: dni tygodnia, godziny, miesiące itp.
Lekcja 3: Na lotnisku / w samolocie – zamawianie i kupowanie biletów, rozmowy telefoniczne. Odprawa celna, możliwe pytania przy odprawie, problemy związane z bezpieczeństwem
Lekcja 4: Podczas lotu: zamawianie pożywienia i drinków, po wylądowaniu, zagubiony bagaż. Wynajem samochodu.
Lekcja 5: Na dworcu kolejowym / autobusowym / w metrze – pytanie o trasę, kupowanie biletów, rozwiązywanie problemów.
Lekcja 6: Jedzenie i picie / w restauracji, barze. Zamawianie, rozmowy w restauracji / barze. Podstawowe potrawy dla danego kraju, przymiotniki związane z jedzeniem.
Lekcja 7: W mieście - różne miejsca i obiekty, zwiedzanie zabytków. Szukanie drogi, udzielanie i rozumienie wskazówek. Sugestie, akceptowanie i odmawianie.
Lekcja 8: W sklepie, rodzaje sklepów, robienie zakupów, pytania i rozwiązywanie problemów.
Lekcja 9: Ubrania, zakupy, kupowanie odzieży i obuwia, przymierzanie.
Lekcja 10: W hotelu, zamawianie pokoju, meldowanie się/ wymeldowanie się, korzystanie z hotelu i możliwe problemy, koniec pobytu.
Lekcja 11: Pieniądze, duże liczby, czynności w banku.
Lekcja 12: Pytanie o plany i planowanie dnia / wyjazdu / wakacji.
Lekcja 13: U lekarza: zdrowie i problemy; najczęstsze choroby, kupowanie leków w aptece.
Lekcja 14: Telefonowanie, podstawowe zwroty / zamawianie jedzenia, taksówki itp. przez telefon.
Lekcja 15: Kultura i rozrywka w czasie wolnym (kino, teatr, książki, sport itp.).
Lekcja 16: Używanie internetu, wysyłanie maili i podstawowe zwroty używane w emailach / listach; na poczcie.
Lekcja 17: Pogoda, sprawdzanie prognozy pogody / zjawiska atmosferyczne i zagrożenia.
Lekcja 18: Zawody, ogłoszenia o pracę; rozumienie i odpowiadanie na ogłoszenia o pracę; podstawowe zwroty
Lekcja 19: Typowe pytania i odpowiedzi, które można usłyszeć podczas rozmowy o pracę; pytania, które można zadać podczas rozmowy o pracę.
Lekcja 20: Opisywanie siebie i innych ludzi; mówienie o swoich silnych stronach, zaletach i cechach charakteru.

Bezpłatne konwersacje

To dodatkowe godzinne zajęcia, w trakcie których możesz podjąć dyskusje na różnorodne tematy, rozwijać umiejętność rozmowy w danym języku oraz przełamywać barierę w mówieniu. Bezpłatne konwersacje to pakiet zajęć dodatkowych, na które możesz uczęszczać bez ograniczeń. Plan wszystkich konwersacji jest wywieszony na tablicy ogłoszeń, możesz go również sprawdzić logując się w e-akademii. Zajęcia odbywają się z każdego języka na wszystkich poziomach zaawansowania. Konwersacje odbywają się ZAWSZE, nawet, gdy zapisze się na nie tylko jedna osoba. Każde spotkanie ma z góry ustalony temat, tak abyś mógł się do niego wcześniej przygotować. Oprócz zajęć konwersacyjnych proponujemy Ci również dodatkowe bezpłatne zajęcia gramatyczne, w trakcie których możesz ćwiczyć użycie trudniejszych zagadnień gramatycznych w praktyce oraz zajęcia fonetyczne, gdzie możesz doskonalić umiejętność poprawnej wymowy.

aktualna lista zajęć dostępna jest po zalogowaniu do Strefy Słuchacza

Konsultacje

Kluczem do sukcesu jest systematyczna nauka. W przypadku, gdy nie mogłeś uczestniczyć w zajęciach, wyślij e-mail do swojego lektora z pytaniem o materiał  zrealizowany na ostatnich zajęciach. Adres e-mail otrzymasz na pierwszych zajęciach. Pamiętaj również, że zawsze możesz skorzystać z konsultacji. Jest to dodatkowy czas, kiedy razem z lektorem można nadrobić materiał, napisać zaległą kartkówkę czy też otrzymać dodatkową pomoc w przypadku trudności ze zrozumieniem materiału przerabianego na zajęciach. Każdy lektor informuje o dacie swoich konsultacji, dodatkowo ich plan wisi na tablicy ogłoszeń oraz jest dostępny w e-akademii. 

e-Akademia

To program dla naszych kursantów, dzięki któremu możesz powtarzać i utrwalać zagadnienia poruszone na zajęciach. Stanowi on też cenną pomoc dla osób nieobecnych na lekcji. W dowolnym miejscu i czasie możesz korzystać z testów i zadań przygotowanych dla grupy na danym poziomie zaawansowania. Do e-Akademii możesz się zalogować na stronie www.profi-lingua.pl Login i hasło znajdziesz na pierwszej fakturze.

Biblioteka i wypożyczalnia płyt DVD

Przyjdź do Biura Obsługi Klienta- tu znajduje się spis biblioteczny, z którego możesz wybrać interesującą Cię książkę. Do wyboru mamy ponad 1000 pozycji światowej literatury W naszej bibliotece znajdują się książki ze wszystkich języków i na każdym poziomie zaawansowania tak, abyś mógł wybrać coś dla siebie. Proponowane filmy DVD są w oryginalnej wersji językowej z możliwością wyboru ścieżki dźwiękowej lub napisów w języku obcym lub polskim Zarówno książki jak i płyty DVD wypożyczamy na 7 dni.

Internet w Profi-Lingua

Do Twojej dyspozycji mamy bezpłatną kafejkę internetową. Klucze do niej można dostać w Biurze Obsługi Klienta. Dodatkowo na terenie Szkoły można skorzystać z bezpłatnej sieci Wi-Fi.

Zaświadczenie o ukończeniu kursu

Wszyscy kursanci PROFI-LINGUA po każdym semestrze otrzymują pisemną opinię o wynikach w nauce. Na koniec kursu (po dwóch semestrach) kursanci, którzy zdali test końcowy i byli, na co najmniej 75% zajęć w roku, otrzymują zaświadczenie o ukończeniu kursu na danym poziomie zaawansowania. Nasze kursy posiadają akredytację Kuratorium Oświaty, dlatego mamy uprawnienia do wydawania zaświadczeń na drukach zgodnych z rozporządzeniem Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Karta Profi-Lingua Prestige Club

Podczas zapisu otrzymasz kartę Profi-Lingua, która umożliwia korzystanie ze zniżek w wielu miejscach handlowo-usługowych. Wystarczy ją w tych miejscach pokazać. A oto aktualna lista Partnerów oraz zniżek na terenie Wrocławia:

NAZWA

ADRES

OFERTA

CENTRUM SZTUKI IMPART

www.impart.art.pl

ul. Mazowiecka 17

10% zniżki na wszystkie rodzaje biletów

MUZEUM SZTUKI MIESZCZANSKEJ

www.muzeum.miejskie.pl
ul. Cieszyńskiego 10

bilet wstępu w cenie biletu grupowego

MUZEUM ARCHEOLOGICZNE

ul. Cieszyńskiego 9

bilet wstępu w cenie biletu grupowego

MUZEUM MILITARIÓW

ul. Cieszyńskiego 9

bilet wstępu w cenie biletu grupowego

MUZEUM SZTUKI CMENTARNEJ

www.muzeum.miejskie.pl

ul. Ślężna 37/39

bilet wstępu w cenie biletu grupowego

Apartament "MONIKA"

Apartament "KINGA"

www.monika.apartamentyszklarska.pl

www.kinga.apartamentyszklarska.pl

rabat 5% na noclegi.

Nie dotyczy terminów specjalnych

ADRIATYK
Biuro podróży

www.adriatyk.com.pl

Warszawa
ul. Wałbrzyska 11/82

rabat 5% dla posiadaczy karty oraz osób towarzyszących

KLUB TAŃCA

Malwiny Pietrzyk

www.klubtanca.pl

ul.Strzegomska 3b3c/7u

20% rabatu na kursy tańca

Pizzeria Dominium

Rynek Główny 60

30% rabatu na pizzę w restauracji

Klub
TAWERNA

www.tawerna.wroc.pl

50% rabatu na rezerwacje miejsc

LOS CUBANITOS

www.loscubanitos.com.pl

ul. Kazimierza Wielkiego 1

10% zniżki na usługi gastronomiczne

PRODENT

Usługi Stomatologiczne

www.prodent.pl

ul. Grabiszyńska 66c

071 342 27 68

do 30 % rabatu na wybrane usługi

LASERBEAUTY

 Salon Kosmetyki Estetycznej

www.laserbeauty.pl

ul. Pretficza 21

20% zniżki na wybrane zabiegi

EUROTAX

Zwrot podatku

www.euro-tax.pl

Plac Nowy Targ 28

15% zniżki na usługi

TEDETRAVEL

www.tedetravel.pl

100 zł zniżki na wyjazd

SZKOŁA NAUKI JAZDY

 „DANUTA”

www.jazdaa.com

ul. Orzechowa 15

100 zł na kurs prawa jazdy

 
 

Ceny za semestr w roku szkolnym 2015/2016

Wybrany przez Ciebie kurs to nie wszystko, co mamy Ci do zaoferowania. Dowiedz się więcej Bezpłatny Pakiet

Wybrany przez Ciebie kurs to nie wszystko, co mamy Ci do zaoferowania. Dowiedz się więcej Bezpłatny Pakiet

Wybrany przez Ciebie kurs to nie wszystko, co mamy Ci do zaoferowania. Dowiedz się więcej Bezpłatny Pakiet

Atrakcyjne dodatki do kursu - BEZPŁATNIE

* Drugi Język GRATIS
* Pakiet konwersacji
* Warsztaty fonetyczne
* Warsztaty gramatyczne
* Konsultacje z lektorem prowadzącym
* Dostęp do biblioteki językowej oraz mediateki
* Dostęp do e-Akademii językowej (e-learning)
* 24h podgląd swoich postępów oraz przebiegu kursu w e-dzienniku
* Zaświadczenie o ukończeniu kursu
* Pisemna opinia o postępach w nauce na koniec każdego semestru
* Pisemna gwarancja zdania egzaminu
* WI-FI na terenie szkoły
* Kluby przygotowujące do egzaminów, kluby filmowe i dyskusyjne
* Karta Profi-Lingua PRESTIGE-CLUB upoważniająca do zniżek w wielu miejscach na terenie Wrocławia
 
Dowiedz się więcej Bezpłatny Pakiet

 

Czy masz pytania dotyczące kursu?
Zapytaj nas KKONTAKTT
lub zadzwoń: 71 344 47 74

Gwarancja zdania egzaminu

Dla swoich kursantów, uczęszczających na kursy egzaminacyjne przygotowaliśmy pisemną gwarancję pozytywnego zdania egzaminów FCE, CAE, CPE, egzaminów TELC i LCCI i ETS. Gwarantujemy osiągnięcie sukcesu w zdaniu wybranego egzaminu. Kursant, który, przy zachowaniu warunków gwarancji, nie zda egzaminu - adekwatnego do ukończonego poziomu - ma prawo do bezpłatnego uczęszczania na ten sam poziom w kolejnym roku szkolnym.

 

EGZAMINY  w Profi-Lingua

Każdy kolejny etap nauki możesz zakończyć zdając odpowiedni egzamin i zdobywając międzynarodowy certyfikat. To doskonałe potwierdzenie Twoich umiejętnosci jezykowych, cenione przez uczelnie i pracodawców w Polsce i za granicą. Profi- Lingua, to:
 
WEWTRZNY OŚRODEK EGZAMINACYJNY BRITISH COUNCIL - Egzaminy FCE, CAE, CPE, IELTS to prestiżowe dyplomy uznawane na całym świecie. FCE i CAE są najpopularniejszymi egzaminami języka angielskiego. Nasza Szkoła jest wewnętrznym ośrodkiem egzaminacyjnym British Council. Dzieki tej współpracy Kursanci mogą przystąpić do egzaminu w naszej szkole

LICENCJONOWANY OSRODEK TELC - Egzaminy TELC kładą  szczególny nacisk na umiejętności   porozumiewania się. Uzyskany certyfikat to potwierdzenie znajomości języka obcego, honorowane na terenie Unii Europejskiej. Przeprowadzamy egzaminy TELC aż w sześciu językach!

AKREDYTOWANY OŚRODEK EGZAMINACYJNY LCCI - Jeśli myślisz o pracy za granicą przystąp do egzaminu biznesowego. Certyfikaty LCCI to tzw. międzynarodowy „passport to employment”, uznawany w ponad 80 krajach świata.

AUTORYZOWANY OŚRODEK EGZAMINACYJNY ETS GLOBAL - Egzamin TOEIC to uznany  i najczęściej zdawany na świecie egzamin z języka angielskiego w środowisku pracy. Jest to międzynarodowy certyfikat stworzony na życzenie firm i pracodawców w odpowiedzi na potrzebę weryfikacji i certyfikacji poziomu zaawansowania z języka angielskiego.

Więcej informacji o certyfikatach znajdziesz TUTAJ

Bezpłatny pretesting

Pretesting egzaminów Cambridge ESOL organizujemy w porozumieniu z University of Cambridge ESOL Examinations. Dane uzyskane w trakcie Pretestingu pozwalają budować egzaminy Cambridge na określonym poziomie trudności. 

Pretest symuluje rzeczywisty egzamin i daje Ci możliwość rozwiązania oryginalnego zestawu egzaminacyjnego Cambridge ESOL  w warunkach egzaminacyjnych. I to BEZPŁATNIE! Rozwiązane zestawy egzaminacyjne są oceniane w Cambridge przez przeszkolonych egzaminatorów Cambridge ESOL, a wyniki są odsyłane w ciągu trzech tygodni.  Wynik części „Writing” FCE/CAE/CPE zawiera dodatkowo komentarz i wskazówki egzaminatora dla Ciebie, stąd zwrot wyników z tej części następuje w ciągu czterech tygodni.

Podchodząc do bezpłatnego Pretestu otrzymujesz szczegółowe informacje zwrotne o tym, jaką ilość punktów otrzymałeś z poszczególnych części. Dzięki temu wraz ze swoim lektorem prowadzącym możesz pracować nad obszarami, które wymagają jeszcze wzmocnienia przed egzaminem właściwym. Ponadto podchodząc do Pretestu zdobywasz doświadczenie i pewność siebie przed podejściem do właściwego egzaminu Cambridge ESOL.  Wynik Pretestu nie jest brany pod uwagę w trakcie żadnych zdawanych w przyszłości egzaminów Cambridge ESOL.

 

 

Dogodne dni i godziny zajęć

Zajęcia odbywają się w grupach 9-12 osobowych dwa razy w tygodniu po 2 lekcje lub raz w tygodniu po 4 lekcje. Wybierz godziny kursu najbardziej dogodne dla Ciebie.

Wyprzedaż ostatnich wolnych miejsc

To już ostatnie wolne miejsca w naszych grupach. Skorzystaj z promocyjnej ceny już od 299zł za semestr i zacznij naukę juz dziś!
Ceny spadają z dnia na dzień - a wolne miejsca kończą się równie szybko!

Abyśmy mogli dobrać grupę na Twoim poziomie zaawansowania, rowiąż  bezpłatny TEST ON-LINE, a my skontaktujemy się z Tobą i udzielimy informacji o dostępnych terminach oraz aktualnej cenie w wybranej grupie.  

Nie znalazłeś grupy na swoim poziomie zaawansownia? Skontaktuj się z nami, poniżej znajdują sie tylko niektóre z grup objętych promocją.

Chcesz porozmawiać o szczegółach? ZADZWOŃ: (71) 344 47 74
Oferta ważna do wyczerpania wolnych miejsc.

Poziom Dzień Godz. cena za semestr rabat na pierwszy semestr cena za pierwszy semestr z rabatem ilość miejsc objętych promocją
J. ang.na poz.A2-egz. matura Pi  15:00 549 zł 250 zł 299 zł 5
J. angielski na poziomie A1-A2 Pn/Sr  16:30 749 zł 270 zł 479 zł 3
J. angielski na poziomie A1-A2 Pn/Sr  18:00 749 zł 270 zł 479 zł 1
J. angielski na poziomie B1 Wt/Cz  07:30 849 zł 300 zł 549 zł 1
J. angielski na poziomie B1 Wt/Cz  12:00 599 zł 220 zł 379 zł 5
J. angielski na poziomie B1 Pi  15:00 599 zł 220 zł 379 zł 2
J. angielski na poziomie B1-B2 Pn/Sr  10:30 599 zł 220 zł 379 zł 4
J. angielski na poziomie B1-B2 Pn/Sr  19:30 649 zł 230 zł 419 zł 4
J. angielski na poziomie B1-B2 Wt/Cz  15:00 599 zł 220 zł 379 zł 4
J. angielski na poziomie B2 Wt/Cz  18:00 649 zł 230 zł 419 zł 2
J. angielski na poziomie B2 Pi  10:30 599 zł 220 zł 379 zł 5
J. angielski na poziomie B2 Pi  15:00 599 zł 220 zł 379 zł 4
J. angielski na poziomie B2 Pi  18:00 749 zł 270 zł 479 zł 2
J. angielski na poziomie B2 So  08:30 749 zł 270 zł 479 zł 1
J. angielski na poziomie B2 So  11:30 749 zł 270 zł 479 zł 5
J. angielski na poziomie B2-C1 Pn/Sr  19:30 799 zł 290 zł 509 zł 3
J. angielski na poziomie B2-C1 Wt/Cz  16:30 799 zł 290 zł 509 zł 4
J. angielski na poziomie B2-C1 Wt/Cz  19:30 799 zł 290 zł 509 zł 2
J. angielski na poziomie B2-C1 So  08:30 799 zł 290 zł 509 zł 2
J. angielski na poziomie C1 Wt/Cz  15:00 599 zł 220 zł 379 zł 2
J. angielski na poziomie C1 Wt/Cz  18:00 799 zł 290 zł 509 zł 1
J. niemiecki na poziomie A1 Pn/Sr  10:30 599 zł 150 zł 449 zł 5
J. niemiecki na poziomie A1 Pn/Sr  16:30 749 zł 270 zł 479 zł 1
J. niemiecki na poziomie A1 Wt/Cz  16:30 749 zł 270 zł 479 zł 1
J. niemiecki na poziomie A1 Wt/Cz  19:30 649 zł 230 zł 419 zł 2
J. niemiecki na poziomie A1 Pi  18:00 649 zł 230 zł 419 zł 5
J. niemiecki na poziomie A1 So  11:30 749 zł 270 zł 479 zł 3
J. niemiecki na poziomie A2 Pn/Sr  16:30 749 zł 270 zł 479 zł 1
J. niemiecki na poziomie A2 Pn/Sr  19:30 749 zł 200 zł 549 zł 3
J. niemiecki na poziomie A2 Wt/Cz  16:30 749 zł 270 zł 479 zł 5
J. niemiecki na poziomie A2 Wt/Cz  16:30 649 zł 230 zł 419 zł 1
J. niemiecki na poziomie B1 Pn/Sr  09:00 749 zł 270 zł 479 zł 5
J. niemiecki na poziomie B1 Pn/Sr  18:00 749 zł 270 zł 479 zł 1
J. niemiecki na poziomie B1 Wt/Cz  16:30 749 zł 270 zł 479 zł 1
J. niemiecki na poziomie B1 Wt/Cz  18:00 749 zł 270 zł 479 zł 1
J. niemiecki na poziomie B1-B2 Pn/Sr  16:30 749 zł 270 zł 479 zł 5
J. niemiecki na poziomie B1-B2 Pn/Sr  18:00 749 zł 270 zł 479 zł 3
J. niemiecki na poziomie B1-B2 Pn/Sr  19:30 749 zł 270 zł 479 zł 2
J. niemiecki na poziomie B1-B2 Wt/Cz  16:30 749 zł 270 zł 479 zł 5
J. niemiecki na poziomie B2-C1 Pn/Sr  19:30 799 zł 290 zł 509 zł 1
J. niemiecki na poziomie C1-C2 Wt/Cz  18:00 899 zł 320 zł 579 zł 2
J. włoski na poziomie A2 Pn/Sr  19:30 749 zł 270 zł 479 zł 3
J. włoski na poziomie B1-B2 Pn/Sr  18:00 749 zł 270 zł 479 zł 2
J. włoski na poziomie C1 Pn/Sr  19:30 899 zł 320 zł 579 zł 1
J. francuski na poziomie A1 Pn/Sr  19:30 749 zł 270 zł 479 zł 2
J. francuski na poziomie A2 Pn/Sr  16:30 749 zł 270 zł 479 zł 3
J. francuski na poziomie B1-B2 Wt/Cz  19:30 749 zł 270 zł 479 zł 4
J. hiszpański na poziomie A2 Pn/Sr  19:30 749 zł 270 zł 479 zł 3
J. hiszpański na poziomie B2-C1 Wt/Cz  16:30 899 zł 320 zł 579 zł 1
J. rosyjski na poziomie A1 Pn/Sr  19:30 749 zł 270 zł 479 zł 3
J. rosyjski na poziomie B1-B2 Pn/Sr  19:30 849 zł 300 zł 549 zł 1
J. czeski na poziomie B2 Pn/Sr  19:30 899 zł 320 zł 579 zł 2
J. szwedzki na poziomie A1 Wt/Cz  16:30 1 049 zł 380 zł 669 zł 4
J. szwedzki na poziomie A1 Wt/Cz  18:00 1 049 zł 380 zł 669 zł 3
J. niderlandzki na poziomie A2 Wt/Cz  16:30 899 zł 320 zł 579 zł 1
J. niderlandzki na poziomie B1 Wt/Cz  19:30 899 zł 320 zł 579 zł 3
J. norweski na poziomie A1 Pi  16:30 1 049 zł 380 zł 669 zł 3
J. norweski na poziomie A2 Pn/Sr  18:00 1 249 zł 450 zł 799 zł 3
J. norweski na poziomie A2 Wt/Cz  18:00 1 049 zł 380 zł 669 zł 4
J. norweski na poziomie A2 So  09:00 1 249 zł 450 zł 799 zł 3
J. norweski na poziomie B1-B2 Pn/Sr  19:30 1 249 zł 450 zł 799 zł 1
J. norweski na poziomie B1-B2 So  12:00 1 249 zł 450 zł 799 zł 3
J. portugalski na poziomie A1 Pn/Sr  18:00 799 zł 290 zł 509 zł 2
J. portugalski na poziomie B1 Pn/Sr  16:30 899 zł 320 zł 579 zł 2

Drugi Język GRATIS

Już w piątek 23 października rozpoczynamy zapisy na Drugi Język Gratis! Jeśli uczestniczysz w rocznym kursie Profi-Lingua możesz zapisać się na jeden wybrany termin zajęć z drugiego języka. Zajęcia odbywają się w stałych terminach - do wyboru są spotkania raz w tygodniu lub zajęcia intensywne w trakcie ferii zimowych. Ilość miejsc w każdej z grup jest ograniczona. Ważny jest przemyślany wybór grupy, bo zapisu na te bezpłatne zajęcia możesz dokonać tylko raz w roku. Zapraszamy do zapoznania się z grafikiem dostępnych grup.

Język Dzień Godz. Początek
DRUGI JĘZYK GRATIS angielski dla początkujących Pi  16:50 2015-11-13
DRUGI JĘZYK GRATIS angielski dla początkujących So  11:30 2015-11-14
DRUGI JĘZYK GRATIS niemiecki dla początkujących Pn  09:20 2015-11-09
DRUGI JĘZYK GRATIS niemiecki dla początkujących Pn  15:40 2015-11-09
DRUGI JĘZYK GRATIS niemiecki dla początkujących Pn  16:50 2015-11-09
DRUGI JĘZYK GRATIS niemiecki dla początkujących Wt  15:20 2015-11-10
DRUGI JĘZYK GRATIS niemiecki dla początkujących Cz  15:20 2015-11-12
DRUGI JĘZYK GRATIS niemiecki dla początkujących So  10:20 2015-11-14
DRUGI JĘZYK GRATIS włoski dla początkujących Pn  16:50 2015-11-09
DRUGI JĘZYK GRATIS włoski dla początkujących Sr  16:50 2015-11-18
DRUGI JĘZYK GRATIS włoski dla początkujących Cz  15:40 2015-11-12
DRUGI JĘZYK GRATIS francuski dla początkujących Wt  16:50 2015-11-10
DRUGI JĘZYK GRATIS francuski dla początkujących Cz  16:50 2015-11-12
DRUGI JĘZYK GRATIS francuski dla początkujących Pi  18:00 2015-11-13
DRUGI JĘZYK GRATIS francuski dla początkujących Pi  19:10 2015-11-13
DRUGI JĘZYK GRATIS hiszpański dla początkujących Pn  15:40 2015-11-09
DRUGI JĘZYK GRATIS hiszpański dla początkujących Pn  16:50 2015-11-09
DRUGI JĘZYK GRATIS hiszpański dla początkujących Wt  09:20 2015-11-10
DRUGI JĘZYK GRATIS hiszpański dla początkujących Wt  10:30 2015-11-10
DRUGI JĘZYK GRATIS hiszpański dla początkujących Sr  15:40 2015-11-18
DRUGI JĘZYK GRATIS hiszpański dla początkujących Sr  16:50 2015-11-18
DRUGI JĘZYK GRATIS hiszpański dla początkujących Pi  17:40 2015-11-13
DRUGI JĘZYK GRATIS hiszpański dla początkujących Pi  18:50 2015-11-13
DRUGI JĘZYK GRATIS rosyjski dla początkujących Sr  15:20 2015-11-18
DRUGI JĘZYK GRATIS rosyjski dla początkujących Pi  18:40 2015-11-13
DRUGI JĘZYK GRATIS rosyjski dla początkujących Pi  19:50 2015-11-13

Dla osób które wolą uczestniczyć w zajęciach w czasie przerwy zimowej proponujemy poniższa ofertę. Już można rezerwować miejsca.
Zajęcia odbywają się przez dwa tygodnie ferii zimowych: 2 razy w tygodniu pn/śr lub wt/cz po 2,5 godziny dziennie.

Poziom Plan Godz. Początek
DRUGI JĘZYK GRATIS angielski dla początkujących Pn/Sr  09:00 2016-02-01
DRUGI JĘZYK GRATIS angielski dla początkujących Pn/Sr  17:30 2016-02-01
DRUGI JĘZYK GRATIS angielski dla początkujących Wt/Cz  09:00 2016-02-02
DRUGI JĘZYK GRATIS angielski dla początkujących Wt/Cz  17:30 2016-02-02
DRUGI JĘZYK GRATIS niemiecki dla początkujących Pn/Sr  09:00 2016-02-01
DRUGI JĘZYK GRATIS niemiecki dla początkujących Pn/Sr  17:30 2016-02-01
DRUGI JĘZYK GRATIS niemiecki dla początkujących Wt/Cz  09:00 2016-02-02
DRUGI JĘZYK GRATIS niemiecki dla początkujących Wt/Cz  17:30 2016-02-02
DRUGI JĘZYK GRATIS włoski dla początkujących Pn/Sr  17:30 2016-02-01
DRUGI JĘZYK GRATIS włoski dla początkujących Wt/Cz  17:30 2016-02-02
DRUGI JĘZYK GRATIS francuski dla początkujących Pn/Sr  17:30 2016-02-01
DRUGI JĘZYK GRATIS francuski dla początkujących Wt/Cz  17:30 2016-02-02
DRUGI JĘZYK GRATIS hiszpański dla początkujących Pn/Sr  09:00 2016-02-01
DRUGI JĘZYK GRATIS hiszpański dla początkujących Pn/Sr  17:30 2016-02-01
DRUGI JĘZYK GRATIS hiszpański dla początkujących Wt/Cz  09:00 2016-02-02
DRUGI JĘZYK GRATIS hiszpański dla początkujących Wt/Cz  17:30 2016-02-02
DRUGI JĘZYK GRATIS rosyjski dla początkujących Pn/Sr  17:30 2016-02-01
DRUGI JĘZYK GRATIS rosyjski dla początkujących Wt/Cz  17:30 2016-02-02

 

Podwajamy Rabat Studencki

w dniach 1-3.10.2015 podwajamy rabaty dla studentów! 

Zapisz się i zyskaj 200 zł. rabatu

PROMOCYJNE CENY KURSÓW tylko 599zł 

w wybranych grupach z j. angielskiego i j. niemieckiego

Sprawdź dostępne grupy zaawansowania na Twoim poziomie

 

Rozwiąż bezpłatny test językowy!  TEST ON-LINE   Po rozwiązaniu testu, nasz konsultant przedstawi Ci specjalnie przygotowaną ofertę.
Jeśli nie uczyłeś się dotąd  języka obcego, wypełnij  FORMULARZ   a my zadzwonimy do Ciebie.

 

Oferta nie łączy się z innymi promocjami i rabatami.

 

Dla tych, co lubią rabaty!

- Rabat dla studentów - 100 zł /rok
- Rabat rodzinny Zapisz swoje dziecko na kurs gimnazjalny lub dziecięcy, a otrzymasz rabat w wysokości 200 zł na kurs dla siebie
- Rabat za dokonanie płatności za cały rok z góry – 25zł*
- Rabat na drugi język – 5%*
- Rabat na zakup podręczników – 5%
- Rabat na zakup podręczników po min. 2 semestrach nauki – 10%
*rabaty sumują się do 100 zł na rok
*rabaty odliczane są od ostatniej raty

Zacznij naukę już TERAZ! TEST ON-LINE

Przyjdź na lekcję próbną. LEKCJA PRÓBNA  Jeżeli Ci się u nas spodoba, zaproponujemy Ci kurs w specjalnej cenie.
Nic nie ryzykujesz

Poćwicz język przed wakacyjnym wyjazdem, pracą. Wykorzystaj nadchodzący czas.
Uzupełnij niezobowiązujący TEST ON-LINE językowy. Wypełnij FORMULARZ- jeśli chcesz zacząć naukę języka od podstaw.  


 

ul. Kuźnicza 43/45 (róg Uniwersyteckiej)
50-138 Wrocław
71 344 47 74

71 344 47 73

533 181 127
wroclaw@profi-lingua.pl
pn-pt 9:00-19:30; sob 9:00-13:00

[x]
Sprawdź swój poziom zaawansowania!
Rozwiąż test! Potrzebujesz 15 minut.
Bezpłatnie i bez zobowiązań przekonaj się ile umiesz.
ROZPOCZNIJ TEST

Jeżeli jesteś osobą, która nie uczyła się jeszcze żadnego języka, kliknij poniżej
Jestem początkujący
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem