Kursy wakacyjne Szczegóły

Kurs angielskiego dla firm w Poznaniu

Wypełnij formularz kontaktowy

Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
Adres
Miasto
Osoba kontaktowa
Treść zapytania

Administratorem danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, [WSiP]. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu są przetwarzane zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie oraz w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Każda osoba, która myśli o karierze międzynarodowej w jakiejkolwiek branży, poowinna znać język angielski najlepiej na poziomie zaawansowanym. Ta sama zasada dotyczy się polskich firm, które planują rozszerzyć swoją działalność na rynki zagraniczne. A ponieważ firmę tworzą pracownicy, warto zainwestować w ich zdolności językowe. Wszystkie przedsiębiorstwa, które są podobnego zdania, zapraszamy na kurs języka angielskiego w Profi-Lingua. 

Kurs angielskiego dla firm – zalety

  •  w Profi-Lingua harmonogram szkolenia opracowujemy na podstawie sugestii Klienta
  •  pozostawiamy Państwu wybór tematyki oraz charakteru kursu
  •  zapewniamy bezpłatny dojazd nauczyciela do firmy, która podjęła z nami współpracę
  •  oferujemy zajęcia z wykwalifikowanym lektorem bądź zajęcia z native speakerem
  •  kurs można rozpocząć w dowolnym terminie

Język angielski dla firm – tematyka zajęć

Tematyka zajęć zależy od potrzeb i oczekiwań Klienta. My jesteśmy otwarci na wszystkie Państwa propozycje i sugestie. Od lat przeprowadzamy dla firm zarówno kursy języka angielskiego ogólnego, jak i kursy specjalistyczne np. języka biznesowego, medycznego czy prawniczego. 

W naszej ofercie znajdują się również kursy konwersacyjne, które pomagają przełamać uczestnikom zajęć wszelkie bariery językowe. Jeśli Państwa pracownicy mają zatem problemy ze swobodnym wypowiadaniem się w języku angielskim, szkolenie tego typu będzie najlepszym wyborem. 

W Profi-Lingua w ramach kursów dla firm prowadzimy także warsztaty językowe, w czasie których uczymy Kursantów, jakich sformułowań z języka angielskiego powinni używać w różnych sytuacjach zawodowych: podczas negocjacji, prowadzenia prezentacji, w kontaktach z klientami oraz w trakcie spotkań biznesowych. 

Harmonogram kursu – elastyczność

Decyzyjność w kwestii harmonogramu kursu języka angielskiego pozostawiamy w Państwa rękach. U nas Klient ma ostatnie słowo w sprawie terminów oraz częstotliwości zajęć oraz liczby lekcji, które odbędą się w ramach kursu. Jesteśmy w stanie zorganizować dla Państwa  zajęcia zarówno w godzinach porannych, jak i popołudniowych.

Uwaga: w naszej szkole oferujemy możliwość przeprowadzenia lekcji próbnej!

Kurs dla firm – gdzie uczymy

Zajęcia z języka angielskiego możemy zorganizować bezpośrednio w siedzibie Państwa firmy bądź w naszej szkole przy Placu Wolności 6 w Poznaniu. Kwestie dotyczące lokalizacji prosimy ustalać z osobami koordynującymi kursy dla firm w Profi-Lingua.

Dlaczego angielski w Profi-Lingua?

  1. Mamy doświadczenie. Przeprowadziliśmy już w całej Polsce szkolenia dla ponad tysiąca Klientów korporacyjnych. Każdy kurs zakończył się obopólną satysfakcją, czego dowodem są referencje zamieszczone na naszej stronie.
  2. Gwarantujemy wysoką jakość. Zostaliśmy wielokrotnie wyróżnieni i docenieni. Przyznano nam m.in. tytuł „Jakość Roku 2014” oraz Akredytację Kuratorium Oświaty.
  3. Zapewniamy profesjonalny zespół lektorski. Podczas procesu rekrutacji nowych nauczycieli jesteśmy bardzo wymagający, dzięki czemu pracują u nas wykwalifikowani i sprawdzeni lektorzy oraz native speakerzy.
  4. Na pierwszym miejscu stawiamy komfort naszych Klientów, dlatego jesteśmy elastyczni zarówno w kwestiach dotyczących programu kursu, jak i terminów oraz lokalizacji zajęć.

Zapisy na kurs angielskiego dla firm

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, prosimy o kontakt z Katarzyną Góral (kgoral@profi-lingua.pl) lub Paulą Dyksą (pdyksa@profi-lingua.pl)
 We wszystkich firmach, które się do nas zgłoszą przeprowadzimy test znajomości językowych wśród pracowników. Na podstawie jego wyników dokonamy podziału uczestników kursu na grupy. 

Zapraszamy wszystkie poznańskie firmy na kurs języka angielskiego do Profi-Lingua!

 

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem