Kursy wakacyjne Szczegóły

Indywidualny kurs angielskiego w Poznaniu

Język angielski jest najczęściej nauczanym językiem w Polsce. Jego podstawy zna prawie każdy. Zawsze jednak nabyte umiejętności językowe można rozwijać i szlifować. Właśnie dlatego w ramach kursu indywidualnego w Profi-Lingua oferujemy Państwu spersonalizowany program kształcenia. Nasi Słuchacze uczą się języka angielskiego na własnych warunkach!

Tematyka i charakter kursu indywidualnego

Punktem wyjścia do opracowania spersonalizowanego programu nauczania są potrzeby i oczekiwania Słuchaczy. Jesteśmy w stanie zorganizować dla Państwa zajęcia o różnej tematyce np. jeśli pracują Państwo w biurze, przeprowadzimy szkolenie Office English. Chcą Państwo wyjechać? W naszej ofercie znajduje się kurs English for travelling. Mają Państwo problemy z komunikacją w języku angielskim w środowisku pracy? Zaproponujemy zajęcia English for work.

Powyższe rodzaje kursów indywidualnych to przykłady, które dobrze obrazują nasze indywidualne podejście do Słuchacza. Nie stawiamy ograniczeń – kwestię tematyki zajęć zawsze omawiamy z osobą zainteresowaną szkoleniem językowym w Profi-Lingua.

Biorąc pod uwagę charakter kursu, w Profi-Lingua prowadzimy: kursy języka ogólnego, kursy konwersacyjne oraz kursy specjalistyczne (np. biznesowe, prawnicze, medyczne, techniczne). Wybór pozostawiamy w Państwa rękach.

Elastyczny harmonogram kursu z języka angielskiego

Kursy indywidualne w Profi-Lingua wyróżnia elastyczny harmonogram zajęć. Naszym Słuchaczom oddajemy decyzyjność w kwestii terminów, częstotliwości oraz liczby lekcji. Co więcej, w naszej szkole mogą rozpocząć Państwo kurs w dowolnym momencie.

Zajęcia odbywają się w wyznaczonym przez Kursanta miejscu. Oferujemy bezpłatny dojazd nauczyciela w wybraną przez ucznia lokalizację. W przypadku dostępności sal, oferujemy możliwość przeprowadzania lekcji w siedzibie Profi-Lingua przy Placu Wolności 6 w Poznaniu.

Z angielskim face to face

Indywidualny kurs w Profi-Lingua ma formę zajęć face to face. Przypomina zatem tradycyjne korepetycje z języka angielskiego. Bezpośredni i regularny kontakt Słuchacza z nauczycielem owocuje szybkimi postępami w nauce. Korepetytor może dostosowywać bowiem tematykę i tempo realizacji programu do możliwości językowych ucznia.

Oferujemy Państwu możliwość wyboru zajęć z lektorem języka angielskiego bądź zajęć z native speakerem.

Wybierając kurs indywidualny w Profi-Lingua, wybierają Państwo:

  1. doświadczenie – uczymy Polaków języków obcych już od 24 lat!
  2. wysoką jakość kształcenia – zdobyliśmy wiele nagród i wyróżnień m.in. Grand Prix Laur Klienta
  3. komfort – wcielamy w życie wszelkie sugestie Słuchaczy odnośnie kursu
  4. profesjonalną kadrę lektorską – pracujemy tylko z najlepszymi
  5. możliwość nauki języka na dowolnym poziomie zaawansowania

Zapisy na kurs indywidualny języka angielskiego

Osoby zainteresowane uczestnictwem w kursie indywidualnym języka angielskiego w Poznaniu prosimy o kontakt z Katarzyną Góral lub Paulą Dyksą.

p. Katarzyna Góral – kgoral@profi-lingua.pl

p. Paula Dyksa – pdyksa@profi-lingua.pl

Tel. 61 850 18 95

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem