Kursy wakacyjne Szczegóły

Maturalny kurs angielskiego w Poznaniu

Wypełnij formularz! Zdobądź specjalny rabat na kurs maturalny

Imię i nazwisko
Telefon
Adres e-mail
Miasto
Treść pytania
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych, poprzez kanały :
Telefon E-mail SMS

Chociaż angielskiego uczymy się zazwyczaj od wczesnych lat szkolnych, strach przed maturą z tego języka towarzyszy niemal każdemu. W Profi-Lingua pomagamy go pokonać! Na naszych kursach maturzysta ma szansę usystematyzować zdobytą w trakcie edukacji wiedzę oraz nadrobić ewentualne braki. Możemy się pochwalić 100% zdawalnością egzaminów dojrzałości przez naszych Kursantów. Jeśli chcesz dołączyć do grona szczęśliwców, czytaj dalej...

Angielski dla maturzystów – sekret naszego sukcesu

  1. Program kursów maturalnych przygotowują dla Profi-Lingua nauczyciele, którzy zasiadają w komisjach egzaminacyjnych!
  2. Pracujemy na autentycznych arkuszach maturalnych z poprzednich lat.
  3. Maturzyści w naszej szkole poznają nie tylko rodzaje zadań, z którymi mogą spotkać się na egzaminie, ale również samą strukturę matury i wytyczne oceniania.
  4. Kładziemy równy nacisk na przygotowanie do części ustnej i części pisemnej „egzaminu dojrzałości”  z j. angielskiego.
  5. Dzielimy Kursantów na grupy ze względu na typ zdawanej matury– przygotowujemy zarówno do matury na poziomie podstawowym, jak i na poziomie roszerzonym.
  6. Organizujemy matury próbne, dzięki czemu nasi Słuchacze oswajają się ze stresem towarzyszącym egzaminowi.

Wysoki poziom merytoryczny gwarantuje 
Dowiedz się więcej- TUTAJ

Zajęcia z kursu maturalnego

Podstawą kursu maturalnego są 76 lekcji 45-minutowych, które odbywają się od października do kwietnia w naszej szkole. Wszystkich Słuchaczy zachęcamy jednak do skorzystania także z dodatkowych zajęć konwersacyjnych oraz udziału w warsztatach językowych (gramatycznych i fonetycznych) organizowanych w Profi-Lingua.

W cenie kursu znajdują się również konsultacje z lektorem prowadzącym, dostęp do zasobów biblioteki i mediateki w Profi-Lingua oraz wspomaganie internetowe nauki do matury z języka angielskiego w ramach platformy e-Akademia. Nasi Słuchacze mogą liczyć ponadto na dodatki multimedialne (ćwiczenia z powtórkami do lekcji, program do nauki słówek). Cena kursu to 949 zł lub w dogodnych ratach: 5*209 zł.

UWAGA: Uczestnicy kursów maturalnych mogą zapisać się na w 100% bezpłatne na zajęcia z wybranego przez siebie języka obcego na poziomie dla osób początkujących w ramach oferty „Drugi Język Gratis”.

Kurs maturalny z angielskiego – kiedy i gdzie?

Kursy maturalne z angielskiego w Profi-Lingua od lat cieszą się niegasnącym powodzeniem, więc oferujemy największy wybór terminów zajęć w mieście. Lekcje organizujemy nawet w soboty, dlatego znalezienie czasu na naukę w naszej szkole nie powinno stanowić dla Ciebie żadnego problemu!

Wszystkie zajęcia obowiązkowe oraz dodatkowe odbywają się w jednym miejscu – w siedzibie Profi-Lingua przy Placu Wolności 6 w Poznaniu. Chcesz zobaczyć szkołę i poznać naszych pracowników zanim zdecydujesz się zapisać na kurs? Zapraszamy Cię serdecznie!

Damy Ci gwarancję zdania matury z angielskiego na piśmie! Wchodzisz w to? See you!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem