Ofertowa petarda!

...czyli czas na JĘZYKOWY PAKIET KORZYŚCI!
 

 

Z myślą o najbardziej wymagających Słuchaczach, stworzyliśmy wyjątkowy dla Profi-Lingua pakiet Językowy Pakiet Korzyści*!

Dokonując zapisu na kurs językowy w lutym, możesz skorzystać z szeregu benefitów.

Skomponuj swój językowy pakiet korzyści.
Ucz się efektywnie, intensywnie, w profesjonalnej atmosferze. Dokładnie tak, jak tego oczekujesz.

Zapis w lutym się opłaca!

Poniżej lista korzyści, z jakich możesz skorzystać dokonując zapisu na kurs językowy w lutym:
 

  • Luty gratis!

Osoby, które zapiszą się na kurs językowy II semestru, mogą bezpłatnie uczęszczać na zajęcia do końca I semestru. Pamiętaj, że szybki zapis oznacza większą liczbę darmowych zajęć. 

  • Drugi język gratis! - NASZ HIT!

Wybierz kurs językowy II semestru w Profi-Lingua, a drugi kurs wybranego języka na poziomie początkującym możesz otrzymać gratis.
Ceniony przez Kursantów wyróżnik Profi-Lingua. Ucząc się u nas, masz szansę szlifować dwa języki obce w tym samym czasie! 
 

  • Atrakcyjne oferty łączone!

Płacisz za kurs dwusemestralny, a kurs wakacyjny możesz otrzymać w prezencie.
Brzmi ciekawie? Zapytaj o szczegóły oferty w sekretariacie szkoły!
 

  • Bezpłatne konwersacje!

Oprócz zajęć w stałych godzinach, możesz korzystać z pakietu bezpłatnych zajęć konwersacyjnych, fonetycznych, gramatycznych czy powtórek do egzaminów.
Przełamiesz barierę językową i zapomnisz o stresie, towarzyszącym rozmowom w języku obcym.
 

  • Semestr już od 649zł!

Bezdyskusyjną zaletą nauki w Profi-Lingua w Poznaniu są korzystne propozycje cenowe. 
Ciągle się wahasz? Dłużej nie zwlekaj- im szybszy zapis, tym więcej korzyści!
 

*Szczegółowe zasady akcji Językowy Pakiet Korzyści dla Poznania, której organizatorem jest spółka Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A. z siedzibą w Warszawie określone są w regulaminie ww. akcji Ofertowa Petarda - Regulamin Akcji Językowy Pakiet Korzyści

Co zrobić, by dokonać zapisu na kurs?
 


 

 

 
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, przedstawi wynik testu językowego i zaproponuje miejsca w grupach objętych promocją.
 

Zobacz, jak wyglądają zajęcia w naszej szkole!
Przetestuj nas. Weź udział w bezpłatnej lekcji próbnej!

Im szybszy zapis, tym większe korzyści! Zapraszamy do rozwiązania testu weryfikującego poziom znajomości języka obcego. Nasi specjaliści pomogą Ci wybrać odpowiednią grupę i zaproszą na bezpłatne zajęcia próbne.
 

Sprawdż naszą ofertę kursów językowych!

JĘZYK ANGIELSKI

JĘZYK NIEMIECKI

JĘZYK HISZPAŃSKI

JĘZYK FRANCUSKI

JĘZYK WŁOSKI

JĘZYK ROSYJSKI

JĘZYK SZWEDZKI

JĘZYK NORWESKI

 

 

INTERESUJE MNIE KURS INDYWIDUALNY

Lekcje próbne - sprawdź naszą jakość zajęć!

Zapraszamy do skorzystania z możliwości uczestniczenia w L E K C J A C H   P R Ó B N Y C H w naszej szkole w Poznaniu. Wystarczy wypełnić TEST lub FORMULARZ jeśli wcześniej nie uczyłeś się wybranego języka obcego. Nasz specjalista skontaktuje się w celu ustalenia dogodnego terminu lekcji próbnych. Lekcje próbne są w naszej szkole bezpłatne, podobnie jak określenie poziomu zaawansowania znajomości języka. 

do 78 lekcji w semestrze w Poznaniu zapraszamy


Chcesz konkretów?  Wybierając kurs języka obcego w Profi-Lingua w Poznaniu:

kursy języka szwedzkiego w PoznaniuOsiągniesz EFEKTY: wykwalifikowana kadra = maksimum wiedzy, sprawdzone metody nauczania. Dowód? Wyniki kursantów podczas egzaminów językowych (skuteczność 90 - 100%) Chcesz ich poznać? LEKTORZY

kursy języka szwedzkiego w PoznaniuZapewnimy Ci SWOBODĘ: u nas masz wybór. Zaoferujemy Ci największy wybór grup i poziomów zaawansowania. Dopasujesz kurs ściśle do Twoich planów. 

 kursy języka szwedzkiego w PoznaniuInwestujesz w SPRAWDZONĄ JAKOŚĆ: jesteśmy jednym z największych ośrodków nauczania języków obcych w Polsce. Nasze wieloletnie doświadczenie zaowocowało przyznaniem nam wielu NAGRÓD i WYRÓŻNIEŃ.  

kursy języka szwedzkiego w PoznaniuBądź spokojny o SWOJĄ KIESZEŃ: u nas znajdziesz opcję idealną dla siebie. Zaproponujemy Ci kursy w różnych wariantach cenowych. 

 

Masz pytania dotyczące promocji w Profi-Lingua w Poznaniu?

Zapraszamy do naszego Biura Obsługi Klienta w Poznaniu na Placu Wolności 6 (I piętro) tel: (61) 850 18 93/94/95 (opłata za połączenie ze wskazanym numerem jest standardową opłatą jak za zwykłe połączenie, zgodnie z planem taryfowym dostawcy usług telekomunikacyjnych), e-mail: poznan@profi-lingua.pl Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i będą służyć swoją radą. Biuro Obsługi w Poznaniu jest czynne: pon-pt 8:50-19:30, sob 8:10-13:00. Zapraszamy!

 

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem