Drugi Język Gratis Szczegóły

Kurs języka angielskiego w Poznaniu

 

Trwają zapisy na wakacyjne kursy językowe 2016!
Już dziś zarezerwuj swoje miejsce w grupie! Rozwiąż 
 BEZPŁATNY TEST 

Dowiedz się więcej!

Zapraszamy do skorzystania z promocji DRUGI JĘZYK GRATIS!

Odwiedź nasze biuro obsługi przy Placu Wolności 6 i dowiedz się więcej!
Zobacz jak wyglądają zajęcia w naszej szkole! Zapisz się na bezpłatną L E K C J Ę   P R Ó B N Ą

Wszyscy słuchacze, którzy zapiszą się na kurs językowy w Profi-Lingua w Poznaniu na semestr wiosenny, otrzymują możliwość bezpłatnego uczęszczania na zajęcia z drugiego języka na poziomie dla początkujących. Zapytaj o szczegóły w Biurze Obsługi Klienta w naszej szkole!

 

drugi jezyk gratis w Poznaniu

Język angielski jest najpopularniejszym językiem obcym wśród Polaków. Przynajmniej „na papierze”. Rzeczywistość bowiem czasem wygląda mniej kolorowo. Wynika to z faktu, że w szkołach największy nacisk nauczyciele kładą zazwyczaj na gramatykę, a nie na umiejętność płynnej konwersacji. Tymczasem w Profi-Lingua trenujemy wszystkie sprawności językowe. Jeśli chcesz płynnie mówić po angielsku, zapraszamy Cię do udziału w naszym kursie standardowym.

Angielski dla każdego

Zajęcia z angielskiego w naszej szkole prowadzimy dla osób o różnym poziomie znajomości języka. Pragniesz usystematyzować dotychczas zdobytą wiedzę? Rozwiąż BEZPŁATNY TEST. Na jego podstawie przydzielimy Cię do odpowiedniej grupy zaawansowania.

Nigdy nie uczyłeś się języka angielskiego? Żaden problem! Wypełnij FORMULARZ.

Nasi pracownicy skontaktują się ze wszystkimi osobami zainteresowanymi kursem w Profi-Lingua. Jednocześnie informujemy, że zarówno test, jak i formularz, nie mają charakteru zobowiązującego.

W trakcie standardowego kursu języka angielskiego, poznasz konstrukcje gramatyczne i słownictwo niezbędne do komunikacji w sytuacjach życia codziennego i życia zawodowego. Speaking, listening, reading oraz writing –  nauczymy Cię wszystkiego! 

Po zajęciach w Profi-Lingua będziesz bezstresowo i bezbłędnie posługiwał się językiem angielskim. Stawiamy bowiem na trenowanie praktycznych zdolności, a nie samą teorii. Podczas zajęć wykorzystujemy autentyczne artykuły prasowe, fragmenty filmów i programów TV. Kontakt z żywym językiem jest podstawą sukcesu!

Standardowo, ale intensywnie!

Niech nazwa „standardowy kurs” Cię nie zmyli – w Profi-Lingua zawsze jest intensywnie. Zapisując się na zajęcia z języka angielskiego w naszej szkole, otrzymujesz bowiem w pakiecie:

  • do 156 lekcji 45-minutowych (w tym 116 lekcji obowiązkowych oraz 40 lekcji dodatkowych konwersacji)
  • konsultacje z lektorem prowadzącym 
  • możliwość udziału w warsztatach językowych (np. gramatycznych, fonetycznych)
  • dostęp do zasobów biblioteki oraz mediateki
  • dostęp do e-Akademii przez internet bez ograniczeń
  • zniżkę na podręczniki
  • dodatki multimedialne przydatne do nauki w domu (ćwiczenia powtórkowe, program do nauki słówek)

U nas płacisz tylko za kurs i podręczniki. Dodatkowe zajęcia oraz pomoce naukowe otrzymujesz w 100% za darmo! Ponadto w Profi-Lingua studenci mogą liczyć na korzystne dla nich rabaty.

Drugi Język Gratis w Profi-Lingua

Wszystkie osoby, które wybiorą kurs języka angielskiego w naszej szkole, otrzymują możliwość bezpłatnego udziału w zajęciach z wybranego języka na poziomie początkującym. O szczegóły pytaj w Biurze Obsługi Klienta w poznańskiej filii Profi-Lingua.

Kurs języka angielskiego – zajęcia

Standardowy kurs języka angielskiego trwa od października do czerwca. Zajęcia odbywają się w małych grupach dwa razy w tygodniu (2x2lekcje) bądź raz w tygodniu (1x4 lekcje). Prowadzą je wykwalifikowani i sprawdzeni lektorzy języka angielskiego oraz native speakerzy. 

Kursy egzaminacyjne z języka angielskiego 

Kursy egzaminacyjne w Profi-Lingua kierujemy do wszystkich osób, które znają już angielski na poziomie zaawansowanym (od B2 do C2) i chcą dalej rozwijać swoje umiejętności językowe. 

Uczestników zajęć przygotowujemy do zdawania egzaminów językowych: Cambridge (FCE, CAE,CPE), TELC (The European Language Certificates) oraz LCCI (London Chamber of Commerce and Industry). Naszym Słuchaczom dajemy pisemną gwarancję zdania! 

Wszystkie lekcje organizowane są w siedzibie Profi-Lingua przy Pl. Wolności 6 w Poznaniu. Czekamy tam na Ciebie!

Do zobaczenia na zajęciach! See You!

Masz więcej pytań odnośnie kursów języka angielskiego w naszej szkole?

Zadzwoń do nas:

61 850-18-93/94/95
Wypełnij formularz, a oddzwonimy do Ciebie.

Wypełnij formularz
Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem