Kursy wakacyjne Szczegóły

Kurs francuskiego dla firm w Poznaniu

Wypełnij formularz kontaktowy

Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
Adres
Miasto
Osoba kontaktowa
Treść zapytania

Administratorem danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, [WSiP]. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu są przetwarzane zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie oraz w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Przez 24 lata istnienia szkoły językowej Profi-Lingua udało nam się z sukcesem przeprowadzić szkolenia dla ponad tysiąca Klientów korporacyjnych. Liczba ta rośnie z każdym dniem, gdyż coraz więcej polskich firm próbuje swoich sił na rynku międzynarodowym. Jeżeli zatem chcą Państwo przygotować swoją kadrę pracowniczą na konfrontację z klientami oraz partnerami francuskojęzycznymi, zapraszamy do udziału w naszym szkoleniu.

Kurs dla firm w Profi-Lingua – zalety

  • zapewniamy każdemu Klientowi indywidualne podejście
  • tematyka zajęć dobierana jest do potrzeb Państwa firmy
  • gwarantujemy elastyczność w  kwestii grafiku zajęć
  • oferujemy bezpłatny dojazd nauczyciela do Kursantów
  • na życzenie Klienta organizujemy zajęcia z native speakerem

Język francuski dla firm – czego uczymy?

W Profi-Lingua prowadzimy szkolenia z języka francuskiego dla firm o różnej tematyce i różnym charakterze. Najczęściej nasi Klienci wybierają kursy języka ogólnego, kursy konwersacyjne oraz kursy specjalistyczne (np. zajęcia z języka biznesowego, medycznego, technicznego itd.).

Tematykę szkolenia każdorazowo dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań Klienta. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, dlatego w przypadku kursów dla firm trudno mówić o jednym i niezmiennym programie nauczania. Chcą Państwo poznać język francuski, którym posługują się przedstawiciele branży IT? Nie ma sprawy! Interesują Państwa zagadnienia dotyczące marketingu? Opracujemy program uwzględniający owe zainteresowania. W Profi-Lingua uznajemy bowiem Klienta korporacyjnego za współautora oferty!

Oprócz tradycyjnych kursów organizujemy w Profi-Lingua również warsztaty językowe, na których Państwa pracownicy uczą się prowadzenia negocjacji, prezentacji, korespondencji oraz spotkań biznesowych w języku francuskim.

Zajęcia z języka francuskiego dla firm

Zajęcia z języka francuskiego dla firm odbywają się w terminach wyznaczonych przez Klienta. Oferujemy możliwość organizacji lekcji zarówno w godzinach porannych, jak i popołudniowych. Zapewniamy również bezpłatny dojazd nauczyciela do Państwa firmy. W przypadku dostępności sal wykładowych, zajęcia mogą zostać przeprowadzone w siedzibie Profi-Lingua przy Pl. Wolności 6 w Poznaniu.

W trakcie szkolenia przeprowadzamy testy sprawdzające nabyte podczas kursu umiejętności językowe. Ich wyniki są dla nas oraz dla Klienta informacją o postępach w nauce uczestników kursu. Składamy Klientowi również raporty dotyczący frekwencji Słuchaczy na zajęciach.

Kursy dla firm w Poznaniu

W Poznaniu przeprowadziliśmy szkolenia językowe dla pracowników m.in. Sądu Rejonowego, PZU Życie, przedsiębiorstwa Solaris oraz PKN Orlen S.A. Aby Państwa firma dołączyła do tego grona, wystarczy tylko skontaktować się z p. Kasią Góral (kgoral@profi-lingua.pl) lub p. Paulą Dyksą (pdyksa@profi-lingua.pl).

W firmach zainteresowanych naszą ofertą przeprowadzimy testy znajomości języka francuskiego, na podstawie których podzielimy uczestników kursu na grupy o odpowiednim poziomie zaawansowania. W szkoleniu mogą uczestniczyć bowiem zarówno osoby początkujące, jak i osoby, które dobrze znają język francuski, ale chcą doskonalić swoje umiejętności.

Zapraszamy wszystkie poznańskie firmy do wspólnej nauki w Profi-Lingua!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem