Kursy wakacyjne Szczegóły

Indywidualny kurs francuskiego w Poznaniu

Większość Polaków uważa, że język francuski jest trudny. Tymczasem każdy język obcy można bez problemu opanować, jeśli wiemy „jak się uczyć” i z jakich narzędzi korzystać, aby odnieść sukces.  Zapisując się na kurs indywidualny w Profi-Lingua, nie muszą się Państwo martwić opracowywaniem programu kształcenia, poszukiwaniami odpowiednich materiałów dydaktycznych czy wykwalifikowanego lektora. Bierzemy to na siebie!

Francuski indywidualnie – cechy kursu

  1. Każdy Słuchacz, zapisując się na indywidualny kurs języka francuskiego w Profi-Lingua, może liczyć na spersonalizowany program nauczania. Tematykę zajęć ściśle dopasowujemy do Państwa potrzeb i oczekiwań. Prowadzimy zarówno zajęcia z języka ogólnego, jak i kursy specjalistyczne (np. o tematyce biznesowej, medycznej, prawniczej).
  2. Indywidualny kurs składa się z zajęć face to face. Nauczyciel całą swoją uwagę przeznacza wyłącznie dla jednego ucznia i bacznie obserwuje jego postępy. Na podstawie owych obserwacji jest w stanie modyfikować program kursu oraz tempo jego realizacji w czasie trwania szkolenia językowego.
  3. Elastyczność jest domeną kursów indywidualnych w Profi-Lingua. W naszej szkole mogą Państwo zadecydować nie tylko o zagadnieniach, które zostaną omówione podczas lekcji, ale również o terminach i częstotliwości zajęć. Z tego względu kurs indywidualny przypomina bardziej korepetycje z języka francuskiego niż kurs w grupach, których harmonogram jest ściśle określony.
  4.  Indywidualne zajęcia w Profi-Lingua prowadzą wykwalifikowani lektorzy języka francuskiego z doświadczeniem pedagogicznym oraz native speakerzy.
  5.  Największy nacisk w trakcie zajęć kładziemy na szlifowanie umiejętności komunikacyjnych Słuchacza. Wykorzystujemy autentyczne materiały (artykuły, dokumenty, fragmenty filmów oraz programów telewizynych), aby Kursant miał kontakt z „żywym językiem”, a nie tylko teoretycznymi zasadami. 

Gdzie odbywają się zajęcia z języka francuskiego?

Indywidualne zajęcia z języka francuskiego odbywają się w miejscu wskazanym przez Słuchacza. Zapewniamy bezpłatny dojazd nauczyciela. W ramach dostępności sal wykładowych, możemy zaproponować Państwu zorganizowanie lekcji w naszej siedzibie przy Placu Wolności 6 w Poznaniu. Szczegóły dotyczące lokalizacji prosimy omawiać z Osobami koordynującymi kursy indywidualne.

Nauka języka francuskiego od dziś!

W Profi-Lingua kurs indywidualny można rozpocząć dosłownie w każdej chwili, gdyż prowadzimy rekrutację cały rok. Z naszej oferty mogą skorzystać wszyscy chętni, niezależnie od poziomu znajomości języka francuskiego.

Aby zapisać się na kurs indywidualny w Poznaniu, wystarczy skontaktować się z p. Katarzyną Góral (kgoral@profi-lingua.pl) lub p. Paulą Dyksą (pdyksa@profi-lingua.pl). Czekamy na Państwa!

Szkoła z prestiżem? Profi-Lingua!

Jeśli chcą Państwo uczyć się u najlepszych, Profi-Lingua jest najlepszym wyborem! Jesteśmy jednym z największych ośrodków nauczania języków obcych w Polsce i działamy nieprzerwanie od 24 lat. Posiadamy Akredytację Kuratorium Oświaty w Poznaniu, zdobyliśmy tytuł „Jakość Roku 2014” oraz nagrodę „Grand Prix Laur Klienta”. Zatrudniamy profesjonalny zespół lektorski. Wykształciliśmy setki tysięcy Polaków. Zapraszamy Państwa do tego grona!

Z Profi-Lingua nauka języka francuskiego będzie przyjemnością!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem