Kursy wakacyjne Szczegóły

Kurs języka francuskiego w Poznaniu

Zapraszamy do skorzystania z promocji DRUGI JĘZYK GRATIS!

Zobacz jak wyglądają zajęcia w naszej szkole! Zapisz się na bezpłatną L E K C J Ę   P R Ó B N Ą

Wszyscy słuchacze, którzy zapiszą się na kurs językowy w Profi-Lingua w Poznaniu, otrzymują możliwość bezpłatnego uczęszczania na zajęcia z drugiego języka obcego na poziomie dla początkujących. Zapytaj o szczegóły w Biurze Obsługi Klienta w naszej szkole!

drugi jezyk gratis w Poznaniu


Nie zwlekaj, zapisz się już dziś, Twoje zajęcia już trwają! Zapraszamy do rozwiązania testu weryfikującego poziom znajomości języka obcego. Nasi specjaliści pomogą Ci wybrać odpowiednią grupę i zaproszą na bezpłatne zajęcia próbne.

Czy wiesz, że francuski jest językiem urzędowym w 29 państwach? Posługują się nimi mieszkańcy m.in. Belgii, Kanady, Monako, Luksemburgu, Haiti, Demokratycznej Republiki Konga, Senegalu, Seszeli i oczywiście ... Francji! Jego znajomość niewątpliwie przyda Ci się zatem podczas krótkich wyjazdów zagranicznych i dalszych podróży. Ale nie tylko! W Polsce pracodawcy przychylnym okiem patrzą na osoby, które płynnie mówią po francusku, i mogą one liczyć na atrakcyjne zarobki. Dlatego jeśli chcesz zainwestować w swoją przyszłość, zainwestuj w kurs językowy w Profi-Lingua! 

Standardowy czy egzaminacyjny?

W Profi-Lingua prowadzimy dwa rodzaje kursów z języka francuskiego: kursy standardowe oraz kursy egzaminacyjne.

Kursy standardowe obejmują poziomy od A1 do B1. Są idealną opcją dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z francuskim, albo rozpoczęły ją stosunkowo niedawno i nie są w stanie jeszcze swobodnie się komunikować w tym języku.

Z kolei ofertę kursów egzaminacyjnych kierujemy do osób, które znają już język francuski na zaawansowanym poziomie i planują rozwijać swoje umiejętności, oraz do tych Słuchaczy, którzy pragną zdobyć certyfikat TELC. W czasie zajęć pracujemy na autentycznych materiałach egzaminacyjnych z poprzednich lat. Przeprowadzamy również próbne i właściwe egzaminy TELC z języka francuskiego w naszej szkole.

Jeśli miałeś już w swoim życiu epizod związany z nauką francuskiego, rozwiąż BEZPŁATNY TEST.  Jego wyniki będą dla nas informacją o Twoim stopniu znajomości języka. Na ich podstawie zaproponujemy Ci właściwą grupę zaawansowania. 

Nigdy nie uczyłeś się języka francuskiego? Prowadzimy grupy dla osób początkujących! Jeżeli jesteś zainteresowany rozpoczęciem kursu w Profi-Lingua, uzupełnij FORMULARZ.

Czego uczymy?

Zarówno na kursach standardowych, jak i egzaminacyjnych, uczymy języka ogólnego. Takiego, którym możesz posługiwać się przy okazji załatwiania najprostszych spraw związanych z życiem codziennym, przy nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów towarzyskich, ale również w pracy zawodowej. Ćwiczymy wszystkie zdolności językowe: pisanie, czytanie, mówienie oraz rozumienie ze słuchu. 

W Profi-Lingua szczególny nacisk kładziemy na komunikację. Ważne jest dla nas, abyś swobodnie i bez stresu posługiwał się językiem francuskim. Dlatego na naszych zajęciach przede wszystkim MÓWISZ. Umiejętność prowadzenia konwersacji jest dla nas priorytetem!

W cenie kursu oferujemy Ci:

 • do 156 lekcji 45-minutowych (z czego 116 należy do tzw. lekcji obowiązkowych i odbywa się w stałych terminach)
 • dodatkowe konwersacje
 • konsultacje z lektorem
 • warsztaty językowe
 • możliwość korzystania z zasobów biblioteki oraz mediateki Profi-Lingua
 • naukę przez internet – dostęp do e-Akademii
 • pomoce naukowe (program do nauki słówek, ćwiczenia powtórkowe)

Studenci mogą liczyć w Profi-Lingua na korzystne rabaty. A wszystkim Kursantom zapewniamy zniżkę na podręczniki.

Francuski i ...

Uczestnicy kursów francuskiego w Profi-Lingua mogą skorzystać z naszej wyjątkowej propozycji „Drugi Język Gratis” i zapisać się na zajęcia z innego języka obcego na poziomie dla osób początkujących w naszej szkole. Oczywiście w 100% za darmo!

Zajęcia w naszej szkole

 • wszystkie lekcje odbywają się przy Placu Wolności 6 w siedzibie naszej szkoły
 • możesz wybrać dogodną dla siebie częstotliwość zajęć – dwa razy w tygodniu (2x2lekcje) bądź raz w tygodniu (1x4 lekcje)
 • zapewniamy możliwość nauki francuskiego w soboty
 • część zajęć prowadzą native speakerzy
 • oferujemy szeroki wybór terminów 

Zapraszamy do Profi-Lingua

Szkoła Profi-Lingua jest jednym z największych ośrodków nauczania językowych obcych w Polsce. Działamy już od 25 lat! Zapewniamy najwyższą jakość kształcenia, czego dowodem są liczne nagrody i wyróżnienia na naszej półce m.in. Grand Prix Laur Klienta oraz tytuł Jakość Roku 2014. Nasza filia w Poznaniu posiada także Akredytację Kuratorium Oświaty. Wybierając Profi-Lingua, wybierasz szkołę sprawdzoną i cenioną przez Słuchaczy.

Masz pytania dotyczące nauki języka obcego w Profi-Lingua w Poznaniu?

Zapraszamy do naszego Biura Obsługi Klienta w Poznaniu na Placu Wolności 6 (I piętro) tel: (61) 850 18 93/94/95 e-mail: poznan@profi-lingua.pl Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i będą służyć swoją radą. Biuro Obsługi w Poznaniu jest czynne: pon-pt 8:50-19:30, sob 8:10-13:00. Zapraszamy!

Profi-Lingua Poznan

W Profi-Lingua odpowiadamy na Twoje potrzeby. Ucząc się u nas, osiągniesz wyznaczone cele, podniesiesz kwalifikacje zawodowe, przygotujesz się do zagranicznej podróży. Damy Ci możliwości i pokażemy w jaki sposób efektywnie uczyć się języka obcego. Będziesz mówić! Rozwiąż TEST lub uzupełnijFORMULARZ

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem