Kursy wakacyjne Szczegóły

Kurs hiszpańskiego dla firm w Poznaniu

Wypełnij formularz kontaktowy

Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
Adres
Miasto
Osoba kontaktowa
Treść zapytania

Administratorem danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, [WSiP]. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu są przetwarzane zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie oraz w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Możliwość wyboru tematyki lekcji, wpływ na harmonogram szkolenia, dojazd lektora do Klienta – to tylko niektóre cechy kursu językowego dla firm w Profi-Lingua. Jeśli chcą Państwo, aby Wasi podwładni płynnie posługiwali się hiszpańskim w pracy, zajęcia w naszej szkole będą najepszym rozwiązaniem.

Dlaczego warto wybrać szkołę Profi-Lingua?

  • przez 24 lata działalności na rynku szkół języków obcych w Polsce zorganizowaliśmy kursy dla ponad 1000 (!) Klientów korporacyjnych
  • nasza szkoła cieszy się dobrą renomą, czego dowodem są przyznane nam nagrody i wyróżnienia typu Grand Prix Laur Klienta
  • zapewniamy edukację na najwyższym poziomie – posiadamy tytuł "Jakość Roku 2014"
  • zatrudniamy profesjonalną kadrę lektorską
  • naszym Kursantom oferujemy zajęcia z native speakerami

Hiszpański w Państwa firmie

Tematyka i charakter szkolenia z języka hiszpańskiego zależy od Państwa potrzeb i oczekiwań. My ze swojej strony oferujemy zarówno kursy języka hiszpańskiego ogólnego, jak i kursy języka hiszpańskiego specjalistycznego m.in. medycznego, technicznego, prawniczego, biznesowego.

Prowadzimy także kursy konwersacyjne, których celem jest przełamanie bariery językowej Słuchaczy i szlifowanie umiejętności swobodnej rozmowy w języku hiszpańskim zarówno w życiu codziennym, jak i w sytuacjach zawodowych.

W naszej ofercie znajdują się również warsztaty, podczas których uczestnicy poznają szereg sformułowań niezbędnych do prowadzenia negocjacji, prezentacji, korespondencji oraz spotkań biznesowych w języku hiszpańskim.

Organizacja szkolenia

  1. Ustalenie z Klientem odpowiedniej tematyki oraz charakteru kursu
  2. Przeprowadzenie w firmie audytu językowego w formie ankiety oraz testu znajomości języka wśród pracowników
  3. Podział pracowników na grupy ze względu na poziom zaawansowania
  4. Opracowanie harmonogramu zajęć w porozumieniu z Klientem

Harmonogram zajęć z języka hiszpańskiego

Podczas opracowywania harmonogramu zajęć zapewniamy Klientowi elastyczność. W Profi-Lingua mogą Państwo wybrać dni i godziny spotkań uczestników kursu z lektorem. Pozostawiamy w Waszych rękach również decyzyjność odnośnie częstotliwości oraz liczby lekcji, odbywających się w ramach szkolenia.

Zajęcia organizujemy w siedzibie Państwa firmy bądź – w przypadku dostępnych sal dydaktycznych – w siedzibie Profi-Lingua przy Pl. Wolności 6 w Poznaniu. Dojazd lektora do Klienta jest w 100% bezpłatny.

Hiszpański od zaraz!

W Profi-Lingua mogą Państwo zapisać swoich pracowników na zajęcia z języka hiszpańskiego w każdej chwili! Wszystkie osoby zainteresowane naszą ofertą zapraszamy do kontaktu z p. Katarzyną Góral (kgoral@profi-lingua.pl) lub p. Paulą Dyksą (pdyksa@profi-lingua.pl).

W Poznaniu zorganizowaliśmy już szkolenia językowe dla pracowników m.in. PKN Orlen, PKO Bank Polski, PZU Życie, przedsiębiorstwa Solaris oraz Ericsson. Zapraszamy Państwa serdecznie do tego grona!  

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem