Kursy wakacyjne Szczegóły

Indywidualny kurs hiszpańskiego w Poznaniu

Według ostatnich badań językiem hiszpańskim posługuje się 559 milionów ludzi na całym świecie. Chcą Państwo dołączyć do tego grona? Zapraszamy na indywidualny kurs w Profi-Lingua. Gwarantujemy spersonalizowany program nauczania, harmonogram szkolenia dopasowany do Państwa grafiku, a przede wszystkim satysfakcjonujące efekty w krótkim czasie!

Dlaczego warto wybrać kurs w Profi-Lingua?

  •  jesteśmy jednym z największych ośrodków nauczania języków obcych w Polsce
  •  zapewniamy najwyższą jakość kształcenia potwierdzoną m.in. nagrodą Grand Prix Laur Klienta
  •  tematykę szkolenia dostosowujemy do potrzeb Słuchacza
  •  u nas uczą wyłącznie profesjonalni lektorzy z wykształceniem lingwistycznym
  •  oferujemy możliwość zajęć z hiszpańskiego z native speakerem

Tematyka kursu języka hiszpańskiego

Każdy Słuchacz, który zapisze się na indywidualny kurs języka hiszpańskiego w Profi-Lingua, może liczyć na spersonalizowany program nauczania. Tematykę oraz charakter kursu dostosowujemy bowiem do Państwa potrzeb i oczekiwań oraz do poziomu znajomości języka.

Prowadzimy kursy języka ogólnego, języka biznesowego oraz inne kursy specjalistyczne (np. języka medycznego, technicznego czy prawniczego). Na zajęciach ćwiczymy wszystkie sprawności językowe: rozumienie ze słuchu, czytanie, pisanie oraz mówienie. Przy czym największy nacisk kładziemy na umiejętność płynnej rozmowy. Osobom, którym zależy na rozwijaniu właśnie tej zdolności, oferujemy kursy konwersacyjne.

Jeśli Państwa celem jest swobodne posługiwanie się językiem hiszpańskim w miejscu pracy, możemy wprowadzić słownictwo obowiązujące w konkretnej branży. Nasz program nauczania nie ma granic – wystarczy nam tylko przedstawić swoje sugestie, a my zajmiemy się całą resztą!

Elastyczność indywidualnego kursu w Profi-Lingua

W Profi-Lingua Słuchacz kursu indywidualnego decyduje o terminach zajęć, intensywności kursu oraz długości jego trwania. Zapewniamy możliwość zorganizowania lekcji zarówno w godzinach porannych, jak i popołudniowych.

Ponadto oferujemy bezpłatny dojazd nauczyciela do wskazanego przez Kursanta miejsca np. do firmy bądź domu prywatnego. W przypadku dostępności sal zajęcia mogą odbywać się również w siedzibie Profi-Lingua przy Placu Wolności 6 w Poznaniu.

Face to face z językiem hiszpańskim

Kurs indywidualny w Profi-Lingua to zajęcia face to face, które formą przypominają korepetycje z języka hiszpańskiego. Nauczyciel całą uwagę kieruje na jednego Słuchacza, co umożliwia dostosowanie programu oraz tempa jego realizacji do możliwości językowych oraz potrzeb Kursanta.

Nasi lektorzy języka hiszpańskiego oraz native speakerzy zadbają również o to, aby zajęcia były interesujące i sprawiały uczniowi przyjemność. Takie podejście wpływa pozytywnie na motywację, a tym samym przynosi maksymalne efekty nauki!

Jak się zapisać?

Na zajęcia z kursu indywidulnego mogą Państwo zapisać się w każdej chwili. Osoby z Poznania prosimy o kontakt e-mailowy z p. Katarzyną Góral (kgoral@profi-lingua.pl) bądź z p. Paulą Dyksą (pdyksa@profi-lingua.pl) lub o kontakt telefoniczny (tel. 61 850 18 95).

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem