Kursy wakacyjne Szczegóły

Kurs języka hiszpańskiego w Poznaniu

Zapraszamy do skorzystania z promocji DRUGI JĘZYK GRATIS!

Zobacz jak wyglądają zajęcia w naszej szkole! Zapisz się na bezpłatną L E K C J Ę   P R Ó B N Ą

Wszyscy słuchacze, którzy zapiszą się na kurs językowy w Profi-Lingua w Poznaniu, otrzymują możliwość bezpłatnego uczęszczania na zajęcia z drugiego języka obcego na poziomie dla początkujących. Zapytaj o szczegóły w Biurze Obsługi Klienta w naszej szkole!

drugi jezyk gratis w Poznaniu


Nie zwlekaj, zapisz się już dziś, Twoje zajęcia już trwają! Zapraszamy do rozwiązania testu weryfikującego poziom znajomości języka obcego. Nasi specjaliści pomogą Ci wybrać odpowiednią grupę i zaproszą na bezpłatne zajęcia próbne.

Planujesz rozpocząć bądź kontynuować naukę języka hiszpańskiego? Wybierz kurs w Profi-Lingua! Gwarantujemy, że tak bogatej oferty nie znajdziesz w żadnej innej szkole. Oferujemy 156 lekcji, bezpłatne zajęcia dodatkowe oraz narzędzia przydatne do nauki języka w domu. Z naszą pomocą hiszpański opanuje Twoje życie, jeśli tylko będziesz tego chciał!

Kursy językowe w grupach

W Profi-Lingua prowadzimy kursy hiszpańskiego w grupach. Przydział do odpowiedniej grupy następuje na podstawie wyników testu znajomości języka, który możesz rozwiązać, klikając na przycisk BEZPŁATNY TEST.

Natomiast jeżeli dopiero chcesz rozpocząć swoją przygodę z językiem hiszpańskim, wypełnij FORMULARZ .

Skontaktujemy się telefonicznie ze wszystkimi osobami zainteresowanymi. Równocześnie informujemy, że samo uzupełnienie testu bądź formularza nie zobowiązuje do podjęcia nauki w naszej szkole.

Nauka języka hiszpańskiego w Profi-Lingua

Na zajęciach z kursów hiszpańskiego uczymy języka ogólnego, czyli takiego, którym będziesz mógł swobodnie komunikować się w różnych sytuacjach życiowych – zarówno w kontaktach prywatnych, jak i zawodowych.

Ćwiczymy wszystkie zdolności językowe: rozumienie ze słuchu, czytanie, pisanie oraz mówienie. W czasie lekcji korzystamy z autentycznych materiałów prasowych oraz video, dzięki którym Słuchacz poznaje zastosowanie języka hiszpańskiego w praktyce.

Hiszpański na okrągło!

W Profi-Lingua oferujemy Ci pakiet 156 lekcji 45-minutowych języka hiszpańskiego, z czego 116 należy do tzw. lekcji obowiązkowych i odbywa się w stałych terminach, a pozostałe 40 stanowią dodatkowe konwersacje, na które mogą uczęszczać wszyscy zainteresowani Słuchacze.

Pakiet 156 lekcji to jednak nie wszystko. W naszej szkole możesz brać udział w bezpłatnych warsztatach gramatycznych i fonetycznych. Zapewniamy także konsultacje z lektorem prowadzącym oraz dostęp do biblioteki językowej, mediateki i e-Akademii. Nasi Kursanci mogą również korzystać z dodatków multimedialnych: programu do nauki nowych słówek oraz ćwiczeń powtórkowych z lekcji.

Ceny kursów w Profi-Lingua są atrakcyjne, ale studentom gwarantujemy dodatkowo korzystne rabaty. Ponadto wszyscy Słuchacze dostają od nas zniżkę na podręczniki.

Kiedy i gdzie uczymy?

Kurs języka hiszpańskiego w Profi-Lingua trwa od października do czerwca i dzieli się na dwa semestry. Po tym okresie nauki Słuchacz przechodzi do grupy o wyższym poziomie zaawansowania.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu (2x2 lekcje) bądź raz w tygodniu (1x4 lekcje). Oferujemy szeroki wybór terminów – bez problemu znajdziesz czas na naukę hiszpańskiego w Profi-Lingua. Dla osób pracujących mamy dobrą nowinę: organizujemy zajęcia również w soboty.

Siedziba naszej szkoły znajduje się przy Placu Wolności 6 w Poznaniu. Chcesz nas odwiedzić? Zapraszamy! Z przyjemnością przedstawimy Ci więcej szczegółów naszej oferty.

Profi-Lingua warto wybrać ze względu na:

  • profesjonalny i wykwalifikowany zespół lektorski
  • możliwość zajęć z native speakerem
  • wysoką jakość kształcenia, potwierdzoną m.in. nagrodą Grand Prix Laur Klienta
  • doświadczenie – uczymy języków obcych w Polsce już od 24 lat
  • największy wybór terminów oraz grup zaawansowania

Kursy egzaminacyjne z języka hiszpańskiego

Kursy egzaminacyjne kierujemy do osób, które znają już język hiszpański na poziomie zaawansowanym (od B2 do C2) i chcą kontynuować naukę, oraz do tych, którzy są zainteresowani zdawaniem egzaminu TELC (The European Language Certificates) z języka hiszpańskiego.

Podczas zajęć korzystamy z autentycznych materiałów egzaminacyjnych. Zapoznajemy Słuchaczy z rodzajami zadań, jakie pojawiają się na egzaminie, jego strukturą oraz wytycznymi oceniania. Przeprowadzamy również egzaminy próbne.

Drugi język gratis dla Słuchaczy!

Wszyscy uczestnicy kursów hiszpańskiego w Profi-Lingua mogą całkowicie bezpłatnie wziąć udział w zajęciach z innego języka obcego na poziomie dla osób początkujących. Włoski? Niemiecki? Angielski? Francuski? Rosyjski? Ty wybierasz, z którym językiem chcesz rozpocząć swoją przygodę w naszej szkole!

Masz pytania dotyczące nauki języka obcego w Profi-Lingua w Poznaniu?

Zapraszamy do naszego Biura Obsługi Klienta w Poznaniu na Placu Wolności 6 (I piętro) tel: (61) 850 18 93/94/95 e-mail: poznan@profi-lingua.pl Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i będą służyć swoją radą. Biuro Obsługi w Poznaniu jest czynne: pon-pt 8:50-19:30, sob 8:10-13:00. Zapraszamy!

Profi-Lingua Poznan

W Profi-Lingua odpowiadamy na Twoje potrzeby. Ucząc się u nas, osiągniesz wyznaczone cele, podniesiesz kwalifikacje zawodowe, przygotujesz się do zagranicznej podróży. Damy Ci możliwości i pokażemy w jaki sposób efektywnie uczyć się języka obcego. Będziesz mówić! Rozwiąż TEST lub uzupełnijFORMULARZ

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem