Kursy wakacyjne Szczegóły

Kurs niemieckiego dla firm w Poznaniu

Wypełnij formularz kontaktowy

Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
Adres
Miasto
Osoba kontaktowa
Treść zapytania

Administratorem danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, [WSiP]. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu są przetwarzane zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie oraz w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

We współczesnych czasach każda firma ma szansę odnieść sukces na rynku międzynarodowym. Jednym z czynników, który o owym sukcesie decyduje, jest znajomość języków obcych przez pracowników danego przedsiębiorstwa. Nie da się bowiem negocjować kontraktów z partnerami biznesowym czy nawiązywać kontaktów z klientami, jeśli obie strony nie są w stanie swobodnie się ze sobą komunikować. Z myślą o polskich firmach, które chcą rozwijać swoją działalność za granicą, opracowaliśmy zatem specjalną ofertę kursów językowych. Wśród nich znalazł się kurs języka niemieckiego.

Niemiecki dla firm w Profi-Lingua bez ograniczeń

W Profi-Lingua dla każdego Klienta korporacyjnego opracowujemy indywidualną ofertę programową. Oddajemy tym samym Państwu decyzyjność w kwestii wyboru tematyki oraz charakteru szkolenia.

Organizujemy różnego rodzaju kursy języka niemieckiego, ale do najpopularniejszych obecnie należą: kursy języka ogólnego, kursy konwersacyjne oraz kursy specjalistyczne (szczególnie języka biznesowego, medycznego, prawniczego oraz technicznego). Tej oferty nie należy traktować jednak jako zamkniętej całości. Jesteśmy bowiem otwarci na Państwa potrzeby i propozycje. Wprowadzenie słownictwa branżowego nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Kurs języka niemieckiego w Profi-Lingua może również przybrać formę warsztatów z prowadzenia negocjacji, mediacji, korespondencji czy spotkania biznesowego. Uczymy Słuchaczy także sformułowań przydatnych podczas nawiązywania kontaktów z klientami.

Organizacja szkolenia

  1. W każdej firmie, która zgłosi do nas swoje zainteresowane kursem z niemieckiego, przeprowadzamy bezpłatny audyt językowy w formie ankiety oraz testu znajomości języka wśród pracowników.
  2. Na podstawie wyników dokonujemy podziału uczestników kursów na grupy o odpowiednim poziomie zaawansowania.
  3. Wraz z Klientem układamy harmonogram szkolenia. Decydując się na szkolenie językowe w Profi-Lingua, mogą Państwo zadecydować o terminach, częstotliwości oraz liczbie zajęć, które zostaną przeprowadzone w ramach kursu.
  4. Rozpoczynamy szkolenie. Nad jego przebiegiem będzie czuwał metodyk. W trakcie kursu przeprowadzamy testy, które są dla Klienta informacją o postępach Słuchaczy w nauce języka niemieckiego. Składamy także raporty dotyczące frewencji uczestników szkolenia na zajęciach.
  5. Wraz z zakończeniem kursu każdy uczestnik otrzymuje pisemną ocenę oraz stosowne zaświadczenie dotyczące odbycia szkolenia językowego.

Gdzie będzie odbywał się kurs?

Zajęcia z kursu języka niemieckiego mogą odbywać się w siedzibie Państwa firmy.  Wówczas oferujemy bezpłatny dojazd lektora bądź native speakera do Klienta. W przypadku dostępności sal wykładowych lekcje mogą być również organizowane w filii Profi-Lingua przy Placu Wolności 6 w Poznaniu.

Zapisy na kurs języka niemieckiego dla firm

W Poznaniu z oferty kursów językowych dla firm w Profi-Lingua skorzystali m.in. PKN Orlen S.A., PZU Życie, PKO Bank Polski S.A. oraz Sąd Rejonowy. Mogą Państwo dołączyć do tego grona w każdej chwili! Zainteresowane firmy prosimy o kontakt z p. Paulą Dyksą (pdyksa@profi-lingua.pl) lub p. Katarzyną Góral (kgoral@profi-lingua.pl).

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem