Kursy wakacyjne Szczegóły

Indywidualny kurs niemieckiego w Poznaniu

Przepis na sukces w nauce języka obcego składa się z trzech składników: odpowiednio dobranego programu kształcenia, wykwalifikowanego nauczyciela i czasu, który trzeba poświęcić na osiągnięcie celu. W Profi-Lingua, decydując się na kurs indywidualny, Słuchacze otrzymują wszystkie te elementy w jednym pakiecie. Chcą Państwo uczyć się niemieckiego na własnych zasadach? Zapraszamy do nas!

Spersonalizowany program nauki niemieckiego

Program nauczania języka niemieckiego zawsze dostosowujemy do potrzeb Słuchacza.  Źródła motywacji naszych Kursantów bywają bowiem różne m.in. wyjazd za granicę bądź chęć podniesienia kompetencji zawodowych. Dlatego zanim rozpoczniemy zajęcia, ustalimy z Państwem szczegółowo ich tematykę oraz charakter szkolenia. Naszym Słuchaczom oferujemy:

  1. Kursy języka niemieckiego ogólnego – na zajęciach ćwiczymy wszystkie sprawności językowe, tj. czytanie, pisanie, mówienie oraz rozumienie ze słuchu. Wykorzystujemy autentyczne materiały prasowe, fragmenty filmów, seriali telewizyjnych oraz reklam, aby Kursant poznał język niemiecki od strony praktycznej, a nie tylko czysto teoretycznej, podręcznikowej.
  2. Kursy specjalistyczne (np. biznesowe, medyczne, prawnicze) – zwykle tę formę szkolenia proponujemy osobom, które chcą podwyższyć swoje kwalifikacje zawodowe. Na zajęciach przygotowujemy Kursanta przede wszystkim do posługiwania się językiem niemieckim w środowisku pracy i na Jego życzenie wprowadzamy słownictwo branżowe.
  3. Kursy konwersacyjne – jak sama nazwa wskazuje są to kursy, w czasie których ćwiczymy głównie umiejętność prowadzenia rozmowy w obcym języku. Dążymy do tego, aby uczeń po zajęciach w Profi-Lingua nie miał żadnej bariery językowej i swobodnie oraz bezbłędnie mówił po niemiecku.

Profesjonalna kadra lektorska w Profi-Lingua

W Profi-Lingua zapewnimy Państwu wykwalifikowanych i sprawdzonych lektorów języka niemieckiego. Oferujemy również możliwość zajęć z native speakerem.

Kursy indywidualne języka niemieckiego to zajęcia face to face. Opierają się zatem na regularnych i bezpośrednich spotkaniach „twarzą w twarz” Słuchacza z nauczycielem. Przypominają formą korepetycje z niemieckiego. Lektor bądź native speaker poświęca całą swoją uwagę jednemu Kursantowi. Skutkuje to możliwością dopasowania tempa nauczania do predyspozycji językowych ucznia oraz możliwością modyfikacji programu w trakcie trwania szkolenia.

Terminy zajęć? Elastyczność!

Na pierwszym miejscu stawiamy komfort Kursanta, dlatego w kwestii terminów zajęć jesteśmy elastyczni. U nas Słuchacz może wybrać dogodne dni oraz godziny spotkań z nauczycielem. Ma również wpływ na intensywność szkolenia (częstotliwość lekcji) oraz długość jego trwania.

Dbając o Państwa czas, umożliwiamy nie tylko wpływ na harmonogram kursu, ale oferujemy także dojazd nauczyciela we wskazane przez Państwa miejsce. Lekcje mogą być również organizowane w siedzibie Profi-Lingua przy Placu Wolności 6 w Poznaniu.

Dlaczego warto wybrać Profi-Lingua?

  • mamy 24 letnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych – Profi-Lingua to znana i sprawdzona szkoła!
  • posiadamy wiele wyróżnień i nagród (m.in. Grand Prix Laur Klienta), które świadczą o wysokiej jakości kształcenia
  • gwarantujemy spersonalizowany program nauczania – u nas Słuchacz decyduje o tym, czego chce się uczyć!
  • jesteśmy elastyczni w kwestii terminów zajęć oraz ich lokalizacji

Zapisy na kurs indywidualny języka niemieckiego

Kurs indywidualny języka niemieckiego można rozpocząć w dowolnym momencie. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, prosimy o kontakt:

z p. Katarzyną Góral – kgoral@profi-lingua.pl

z p. Paulą Dyksą – pdyksa@profi-lingua.pl

Tel. 61 850 18 95

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem