Kursy wakacyjne Szczegóły

Maturalny kurs niemieckiego w Poznaniu

Wypełnij formularz! Zdobądź specjalny rabat na kurs maturalny

Imię i nazwisko
Telefon
Adres e-mail
Miasto
Treść pytania
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych, poprzez kanały :
Telefon E-mail SMS

Nauka na ostatnią chwilę nigdy nie popłaca, dlatego zapraszamy Cię od października na kurs maturalny języka niemieckiego w Profi-Lingua. Z naszą pomocą przygotujesz się zarówno do egzaminu na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Pomożemy Ci usystematyzować zdobytą w latach szkolnych wiedzę i nadrobić braki. Chcesz osiągnąć wysoki wynik i dostać się na wymarzone studia? Zapisz się na nasze zajęcia!

Matura z niemieckiego bez stresu!

U większości uczniów szkół średnich samo słowo „matura” wywołuje atak paniki. Wiesz, że wcale nie musi tak być? Oczywiście stres pojawia się zawsze, bo wyniki egzaminów maturalnych decydują o przyjęciu na studia wyższe. Jednak jeżeli dobrze się przygotujesz, matura będzie dla Ciebie zwykłą formalnością.

Dobre przygotowanie jest kluczem do sukcesu i takie oferujemy w ramach kursów maturalnych w Profi-Lingua. Na zajęciach omawiamy te zagadnienia i rodzaje zadań, które pojawiają się na arkuszach egzaminacyjnych. Korzystamy z materiałów z poprzednich lat, abyś lepiej poznał samą strukturę matury z języka niemieckiego. Zdradzimy Ci także, czym kierują się egzaminatorzy przy sprawdzaniu prac i ocenianiu wypowiedzi ustnych. Z nami poznasz maturę od podszewki i nic Cię w maju nie zaskoczy!

Program nauczania kursów maturalnych został skomponowany przez samych egzaminatorów. Co więcej, prowadzą oni część zajęć w Profi-Lingua. Podzielą się z Tobą nie tylko wiedzą dotyczącą języka niemieckiego, ale również opowiedzą o maturze widzianej oczami członków komisji.

Dla Słuchaczy kursów maturalnych organizujemy także egzaminy próbne z języka niemieckiego. Chcesz się sprawdzić przed właściwą maturą? Wybierając zajęcia w Profi-Lingua, będziesz miał taką okazję!

Pakiet maturzysty w Profi-Lingua

  • 76 lekcji 45-minutowych języka niemieckiego odbywających się w stałych terminach
  • dodatkowe konwersacje
  • możliwość udziału w warsztatach językowych (fonetycznych i gramatycznych)
  • konsultacje z lektorem prowadzącym
  • dostęp do szkolnej bibioteki i mediateki
  • dostęp do e-Akademii (wspomaganie internetowe nauki j. niemieckiego)
  • dodatki multimedialne: ćwiczenia z powtórkami do lekcji, program do nauki słówek

Nie tylko niemiecki!

Wszyscy maturzyści, którzy wybiorą kurs w Profi-Lingua, mogą zapisać się na bezpłatne zajęcia z wybranego języka obcego na poziomie dla osób początkujących w naszej szkole. O szczegóły oferty „Drugi Język Gratis” pytaj w sekretariacie!

Kwestie organizacyjne

  1. Kurs trwa od października do kwietnia.
  2. Organizujemy lekcje od poniedziałku do soboty.
  3. Wszystkie zajęcia odbywają się w siedzibie Profi-Lingua na Pl. Wolności 6 w Poznaniu.

Wybrałeś maturę podstawową czy rozszerzoną z niemieckiego? Nieważne! Z nami zdają wszyscy!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem