Promocje

Specjalne rabaty na wybrane grupy, promocja Mega Sale do końca marca!

Zachęcamy do skorzystania ze specjalnej oferty rabatowej na wybrane miejsca w zaprezentowanych grupach! Ceny już od 325 zł za semestr! Dla osób zapisujących się na kurs proponujemy nowe, niższe ceny za zajęcia w semestrze wiosennym. Regulamin promocji dostępny jest w naszym Biurze Obsługi Klienta w Poznaniu na Placu Wolności 6 (I piętro) tel: (61) 850 18 93/94/95 e-mail: poznan@profi-lingua.pl Zacznij przygodę z językiem obcym już dziś! Promocja trwa tylko do końca marca.

mega sale w Profi-Lingua Poznan

Masz pytania dotyczące promocji "Mega Sale" w Profi-Lingua w Poznaniu?

Zapraszamy do naszego Biura Obsługi Klienta w Poznaniu na Placu Wolności 6 (I piętro) tel: (61) 850 18 93/94/95 e-mail: poznan@profi-lingua.pl Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i będą służyć swoją radą. Biuro Obsługi w Poznaniu jest czynne: pon-pt 8:50-19:30, sob 8:10-13:00. Zapraszamy!

Uzupełnij niezobowiązujący TESTJĘZYKOWY Już dziś sprawdź poziom znajomości języka.

Skontaktuj się z jednym z sekretariatów naszej szkoły i wybierz najbardziej odpowiedni kurs dla siebie. KONTAKT

 

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem