Kursy wakacyjne Szczegóły

Kurs języka niemieckiego w Poznaniu

Zapraszamy do skorzystania z promocji DRUGI JĘZYK GRATIS!

Zobacz jak wyglądają zajęcia w naszej szkole! Zapisz się na bezpłatną L E K C J Ę   P R Ó B N Ą

Wszyscy słuchacze, którzy zapiszą się na kurs językowy w Profi-Lingua w Poznaniu, otrzymują możliwość bezpłatnego uczęszczania na zajęcia z drugiego języka obcego na poziomie dla początkujących. Zapytaj o szczegóły w Biurze Obsługi Klienta w naszej szkole!

drugi jezyk gratis w Poznaniu


Nie zwlekaj, zapisz się już dziś, Twoje zajęcia już trwają! Zapraszamy do rozwiązania testu weryfikującego poziom znajomości języka obcego. Nasi specjaliści pomogą Ci wybrać odpowiednią grupę i zaproszą na bezpłatne zajęcia próbne.

Marzysz o pracy w niemieckiej firmie? Chcesz wyjechać na stypendium do naszych zachodnich sąsiadów zza Odry? Zdać egzamin z niemieckiego i zdobyć upragniony certyfikat? Niezależnie od celu, który sobie postawiłeś, zapraszamy Cię na kurs językowy do Profi-Lingua. Tak bogatej oferty, w atrakcyjnej cenie nie znajdziesz nigdzie indziej! Zapewniamy szybkie efekty w nauce, masę bezpłatnych zajęć dodatkowych i profesjonalnych nauczycieli. Gwarantujemy, że po zajęciach w naszej szkole pytanie Sprichst du Deutsch? będzie wywoła uśmiech na Twojej twarzy!

Kurs języka niemieckiego dla każdego

Na kurs języka niemieckiego w Profi-Lingua może zapisać się absolutnie każdy! Uczymy młodzież, studentów oraz osoby pracujące. Twój wiek nie ma dla nas żadnego znaczenia. Wystarczy chęć i motywacja do nauki! 

Podczas zapisów weźmiemy pod uwagę Twój poziom znajomości języka. Dlatego jeżeli uczyłeś się niemieckiego w przeszłości, uzupełnij BEZPŁATNY TEST . Na podstawie wyników zaproponujemy Ci grupę o odpowiednim poziomie zaawansowania. 

Nigdy nie uczyłeś się języka niemieckiego? Dla Ciebie również znajdzie się w Profi-Lingua miejsce. Wystarczy, że wypełnisz FORMULARZ .

W trakcie zajęć z języka niemieckiego ćwiczymy wszystkie sprawności językowe: mówienie, czytanie, pisanie oraz rozumienie ze słuchu. Wprowadzamy słownictwo, które przydaje się zarówno w zwykłych sytuacjach życia codziennego, jak i w pracy zawodowej. Kładziemy nacisk na żywy język, dlatego wykorzystujemy autentyczne artykuły prasowe, dokumenty, fragmenty filmów oraz programów TV

Bogata oferta zajęć z języka niemieckiego

Kurs z języka niemieckiego w Profi-Lingua trwa od października do czerwca i składa się ze 116 lekcji obowiązkowych (stałe terminy) oraz 40 dodatkowych lekcji konwersacji, w których uczestniczyć mogą wszyscy chętni Słuchacze. Łącznie oferujemy zatem do156 lekcji 45-minutowych w roku. To jednak jeszcze nie wszystko! Wybierając kurs w Profi-Lingua, otrzymujesz również:

  • możliwość konsultacji z lektorem prowadzącym
  • możliwość udziału w różnych warsztatach językowych (np. gramatycznych, fonetycznych)
  • dostęp do zasobów biblioteki i mediateki oraz e-Akademii 
  • dodatki multimedialne przydatne do nauki w domu (ćwiczenia powtórkowe, program do nauki słówek)
  • zniżkę nad podręczniki

Oczywiście, wszystkie dodatkowe zajęcia i pomoce naukowe są bezpłatne! Jeżeli jesteś studentem, na pewno zainteresują Cię również nasze atrakcyjne rabaty. Chcesz poznać szczegóły? Skontaktuj się z nami!

Drugi Język Gratis w Profi-Lingua

Będąc uczestnikiem kursów języka niemieckiego, możesz skorzystać z naszej wyjątkowej oferty i zapisać się w Profi-Lingua na bezpłatne zajęcia z wybranego języka obcego na poziomie początkowym. 

Egzamin z języka niemieckiego? Przygotujemy Cię!

Chcesz zdobyć certyfikat? Pomożemy Ci w tym. Od lat przygotowujemy Słuchaczy do egzaminów w Instytucie Goethego (ZD, ZMP) oraz egzaminów TELC (The European Laguage Certificates) z języka niemieckiego

W czasie zajęć, pracujemy na autentycznych materiałach egzaminacyjnych z poprzednich lat. Kursantów zapoznajemy nie tylko z typami zadań, ale również z samą strukturą egzaminu i wytycznymi oceniania. Organizujemy także egzaminy próbne. 

Kiedy i gdzie się spotykamy?

Wszystkie zajęcia z kursów języka niemieckiego odbywają się w siedzibie Profi-Lingua przy Placu Wolności 6 w Poznaniu. Spotykamy się dwa razy w tygodniu (2x2 lekcje) albo raz w tygodniu (1x4 lekcje). Dla osób zajętych od poniedziałku do piątku mamy dobrą nowinę: u nasz możesz uczyć się niemieckiego w soboty!

Dlaczego warto wybrać niemiecki w Profi-Lingua?

  • uczymy Polaków języków obcych od 24 lat – decydując się na kurs w Profi-Lingua, wybierasz sprawdzoną szkołę
  • gwarantujemy najwyższą jakość nauczania – dowód? Grand Prix Laur Klienta, Akredytacja Kuratorium Oświaty w Poznaniu i wiele innych wyróżnień
  • u nas masz możliwość udziału w zajęciach z native speakerami
  • oferujemy szeroki wybór terminów i poziomów zaawansowania z języka niemieckiego

Pisz, dzwoń, przyjdź do nas! Czekamy na Ciebie! 

Masz pytania dotyczące nauki języka obcego w Profi-Lingua w Poznaniu?

Zapraszamy do naszego Biura Obsługi Klienta w Poznaniu na Placu Wolności 6 (I piętro) tel: (61) 850 18 93/94/95 e-mail: poznan@profi-lingua.pl Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i będą służyć swoją radą. Biuro Obsługi w Poznaniu jest czynne: pon-pt 8:50-19:30, sob 8:10-13:00. Zapraszamy!

Profi-Lingua Poznan

W Profi-Lingua odpowiadamy na Twoje potrzeby. Ucząc się u nas, osiągniesz wyznaczone cele, podniesiesz kwalifikacje zawodowe, przygotujesz się do zagranicznej podróży. Damy Ci możliwości i pokażemy w jaki sposób efektywnie uczyć się języka obcego. Będziesz mówić! Rozwiąż TEST lub uzupełnijFORMULARZ

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem