Kursy wakacyjne Szczegóły

Indywidualny kurs norweskiego w Poznaniu

Naukę języka norweskiego można rozpocząć z różnych powodów. Za motywacją naszych Słuchaczy stoi zazwyczaj chęć podniesienia kompetencji zawodowych, potrzeba samorozwoju lub plan wyjazdu do kraju fiordów.

Wybierając kurs indywidualny w Profi-Lingua, mogą mieć Państwo pewność, że Wasz CEL stanie się podstawą całego szkolenia. Wszystkim Słuchaczom zapewniamy bowiem spersonalizowany program nauczania oraz elastyczność w kwestii terminów zajęć. Jeżeli cenią sobie Państwo komfort i efektywność, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kurs j. norweskiego szyty na miarę

W Profi-Lingua Słuchacz sam wybiera zagadnienia, które stają się podstawą do opracowania spersonalizowanego programu nauczania. Prowadzimy bowiem zarówno kursy języka norweskiego ogólnego, jak i kursy specjalistyczne o ściśle określonej tematyce np. biznesowej, prawniczej czy medycznej.

W naszej ofercie znajdą Państwo także kursy konwersacyjne przeznaczone dla osób, które chcą skupić się na rozwijaniu umiejętności komunikacji werbalnej w języku norweskim.

Wybór charakteru kursu pozostawiamy w rękach Słuchacza. Dla naszych wykwalifikowanych lektorów nie stanowi żadnego problemu wprowadzanie w trakcie zajęć słownictwa branżowego i modyfikowanie wcześniej ustalonego programu nauczania zgodnie z Państwa wskazówkami.

Korepetycje z norweskiego?

Indywidualny kurs j. norweskiego w Profi-Lingua pod względem formy przypomina tradycyjne korepetycje. Słuchacz spotyka się bowiem z lektorem face to face, regularnie i bez obecności osób trzecich. Ma realny wpływ na tematykę zajeę, a tempo realizacji materiału jest dopasowane do Jego możliwości językowych.

Wybierając zajęcia w Profi-Lingua, mogą mieć Państwo pewność, że języka norweskiego będzie Was uczył sprawdzony lektor z wykształceniem lingwistycznym i doświadczeniem pedagogicznym. Równocześnie nad samym przebiegiem kursu czuwa metodyk, który dba o to, aby program i tok nauczania był odpowiednio dobrany do potrzeb i oczekiwań Słuchacza. Profesjonalne podejście, które gwarantujemy, zapewnia maksymalne efekty w krótkim czasie i obustronną satysfakcję.

Harmonogram i lokalizacja zajęć

Zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszym zabieganym świecie trudno znaleźć czas na naukę języka obcego. Dlatego w przypadku kursów indywidualnych oferujemy naszym Słuchaczom elastyczność odnośnie terminów oraz lokalizacji zajęć. Dostosujemy się do Państwa grafiku i znajdziemy dostępnego lektora języka norweskiego w wybranych dniach i godzinach. W naszej szkole Słuchacze również decydują o częstotliwości i liczbie lekcji, które odbywają się w ramach kursu.

Zajęcia z j. norweskiego będą odbywały się we wskazanym przez Państwa miejscu. Organizujemy lekcje zarówno w domach prywatnych, jak i w firmach. W przypadku dostępnych sal spotkania ucznia z lektorem mogą odbywać się w siedzibie Profi-Lingua przy Placu Wolności 6 w Poznaniu.

UWAGA: Gwarantujemy bezpłatny dojazd lektora na terenie miasta!

Zapisy na indywidualny kurs języka norweskiego

Kurs indywidualny języka norweskiego można rozpocząć w Profi-Lingua w dowolnym terminie. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, prosimy o kontakt:

z p. Paulą Dyksą – pdyksa@profi-lingua.pl

z p. Katarzyną Góral – kgoral@profi-lingua.pl

Tel. 61 850 18 95

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem