Kursy wakacyjne Szczegóły

Kurs języka norweskiego w Poznaniu

Zapraszamy do skorzystania z promocji DRUGI JĘZYK GRATIS!

Odwiedź nasze biuro obsługi przy Placu Wolności 6 i dowiedz się więcej!
Zobacz jak wyglądają zajęcia w naszej szkole! Zapisz się na bezpłatną L E K C J Ę   P R Ó B N Ą

Wszyscy słuchacze, którzy zapiszą się na kurs językowy w Profi-Lingua w Poznaniu, otrzymują możliwość bezpłatnego uczęszczania na zajęcia z drugiego języka obcego na poziomie dla początkujących. Zapytaj o szczegóły w Biurze Obsługi Klienta w naszej szkole!

drugi jezyk gratis w Poznaniu

Norweski należy do grona języków skandynawskich. Obecnie jego znajomość jest mile widziana przez wielu polskich pracodawców i wiąże się z wysokimi zarobkami. Marzysz o dobrze płatnym stanowisku? Zainwestuj w swoją przyszłość w Profi-Lingua i dołącz do grona Słuchaczy kursu j. norweskiego!

Jesteś początkujący? Zapraszamy, wypełnij FORMULARZ.

Uczyłeś się już wcześniej norweskiego w innej szkole? Rozwiąż BEZPŁATNY TEST. Jego wyniki pozwolą nam poznać Twój poziom znajomości jezyka i przydzielić Cię do odpowiedniej grupy zaawansowania.

Norweski w Profi-Lingua

 1. Kurs norweskiego w Profi-Lingua to oferta idealna dla wszystkich osób, którym zależy na płynnej komunikacji w każdej sytuacji. Przygotowujemy Słuchaczy zarówno do posługiwania się norweskim w okolicznościach prywatnych, jak i zawodowych. Zajęcia w naszej szkole zadowolą również osoby planujące wyjazd w celach turystycznych bądź zarobkowych do kraju fiordów.
 2. Stawiamy na praktyczne umiejętności, dlatego na naszych zajęciach będziesz ćwiczył wszystkie sprawności językowe: mówienie, rozumienie ze słuchu, czytanie oraz pisanie. Poznasz norweski potoczny oraz formalny. Podczas kursu korzystamy bowiem nie tylko z najlepszych podręczników, ale także z autentycznych materiałów prasowych, filmowych oraz telewizyjnych.
 3. W Profi-Lingua na Kursantów czeka bogaty pakiet konwersacji. Ponadto podczas zajęć przeprowadzamy improwizacje symulujące realne sytuacje. Chcesz przełamać barierę językową i czerpać przyjemność z rozmowy w j. norweskim? Mamy zatem wspólny cel!
 4. Komfort Słuchacza stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego zapewniamy Ci lekcje z najlepszymi lektorami j. norweskiego w mieście oraz szeroki wybór terminów zajęć. Wybierając naszą szkołę, wybierasz naukę na najwyższym poziomie. Nie wierzysz? Zapoznaj się z referencjami, które zamieściliśmy na stronie.

Bogaty Pakiet Słuchacza

Czy wiesz, że w Profi-Linugua uczysz się, ile chcesz i kiedy chcesz? W naszym Pakiecie Słuchacza znajdziesz bowiem:

 • 116 lekcji obowiązkowych, które odbywają się w stałych terminach – wybierz najlepszy dzień i godzinę zajęć dla siebie!
 • 40 lekcji dodatkowych konwersacji, organizowanych dla wszystkich chętnych Kursantów
 • warsztaty gramatyczne i fonetyczne – jeżeli 156 lekcji norweskiego to dla Ciebie za mało!
 • konsultacje z lektorem prowadzącym –  czegoś nie zrozumiałeś podczas zajęć? Nasi nauczyciele rozwieją wszystkie wątpliwości
 • dostęp do biblioteki i mediateki –  idealna opcja dla osób, które chcą kontynuować naukę języka w domu
 • dostęp do e-Akademii – z nami możesz uczyć się norweskiego przez internet w każdym miejscu i o każdej porze!
 •  w 100% bezpłatne zajęcia z innego języka obcego na poziomie dla osób początkujących (pytaj o ofertę „Drugi Język Gratis”)

Jesteś studentem? Podczas zapisu okaż legitymację, a udzielimy Ci atrakcyjnego rabatu. Wszystkim Kursantom oferujemy także zniżkę na podręczniki.

J. norweski – organizacja kursu

W Profi-Lingua kursy języka norweskiego trwają od października do czerwca i dzielą sie na dwa semestry. Możesz zatem dołączyć do grona naszych Słuchaczy podczas rekrutacji międzysemestralnej, którą przeprowadzamy na przełomie lutego i marca.

Organizujemy zajęcia z norweskiego od poniedziałku do soboty zarówno w godzinach porannych, jak i popołudniowych. Wszystkie lekcje odbywają się w siedzibie naszej szkoły przy Pl. Wolności 6 w Poznaniu.

Vi ses! Do zobaczenia!

Masz pytania dotyczące nauki języka obcego w Profi-Lingua w Poznaniu?

Zapraszamy do naszego Biura Obsługi Klienta w Poznaniu na Placu Wolności 6 (I piętro) tel: (61) 850 18 93/94/95 e-mail: poznan@profi-lingua.pl Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i będą służyć swoją radą. Biuro Obsługi w Poznaniu jest czynne: pon-pt 8:50-19:30, sob 8:10-13:00. Zapraszamy!

Profi-Lingua Poznan

W Profi-Lingua odpowiadamy na Twoje potrzeby. Ucząc się u nas, osiągniesz wyznaczone cele, podniesiesz kwalifikacje zawodowe, przygotujesz się do zagranicznej podróży. Damy Ci możliwości i pokażemy w jaki sposób efektywnie uczyć się języka obcego. Będziesz mówić! Rozwiąż TEST lub uzupełnijFORMULARZ

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem