Kursy wakacyjne Szczegóły

Kurs rosyjskiego dla firm w Poznaniu

Wypełnij formularz kontaktowy

Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
Adres
Miasto
Osoba kontaktowa
Treść zapytania

Administratorem danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, [WSiP]. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu są przetwarzane zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie oraz w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Język rosyjski niegdyś bardzo popularny wśród Polaków, dzisiaj zostały wyparty przez języki Zachodu. Sytuacja ta jest zmorą dla przedsiębiorców, którzy chcą rozpocząć bądź rozwijać działalność swojej firmy na rynku rosyjskim. Bez wykwalifikowanych pracowników nie osiągną bowiem sukcesu. Jeśli należą Państwo do tego grona, mamy propozycję: kurs języka rosyjskiego dla firm w Profi-Lingua.

Rosyjski dla firm – oferta szkoleniowa

W Profi-Lingua Klient korporacyjny może wybrać tematykę kursu, która najlepiej odpowiada potrzebom jego firmy. Oferujemy możliwość nauki języka rosyjskiego ogólnego, ale także kursy specjalistyczne uwzględniające słownictwo danej branży (np. język medyczny, język techniczny, język biznesowy). Organizujemy również warsztaty z prowadzenia negocjacji, korespondencji oraz spotkań biznesowych w języku rosyjskim.

W trakcie zajęć dbamy o rozwój wszystkich sprawności językowych, ale największy nacisk kładziemy na umiejętność płynnej komunikacji. Zależy nam, aby Kursanci ćwiczyli język rosyjski w praktyce, dlatego przeprowadzamy symulacje realnych sytuacji, np. symulacje rozmowy z klientem bądź prezentacji projektu.

Zajęcia z języka rosyjskiego

  • Zajęcia z kursu dla firm odbywają się w niedużych grupach, do których przydzielamy uczestników szkolenia na podstawie testu znajomości języka.
  • Harmonogram szkolenia w dużej mierze zależy od sugestii Klienta. Posiada on głos decyzyjny w kwestii terminów, częstotliwości oraz liczby zajęć.
  • Oferujemy możliwość zorganizowania zajęć w siedzibie Państwa firmy i zapewniamy bezpłatny dojazd lektora. W przypadku dostępnych sal wykładowych, lekcje mogą odbyć się również w siedzibie Profi-Lingua przy Placu Wolności 6 w Poznaniu.
  • Kurs języka rosyjskiego dla firm można rozpocząć w dowolnym terminie (niezależnie od podziału na semestry)
  • W trakcie szkolenia przeprowadzamy testy, które pozwalają monitorować postępy uczestników kursu w nauce języka rosyjskiego
  • Raporty dotyczące postępów oraz frekwencji Słuchaczy na zajęciach regularnie składamy Klientowi

Dlaczego warto wybrać szkołę Profi-Lingua?

Szkoła językowa Profi-Lingua działa w Polsce już od 24 lat. W tym czasie zorganizowaliśmy kursy językowe dla ponad 1000 Klientów korporacyjnych. W Poznaniu z naszej oferty szkoleniowej skorzystali pracownicy m.in. PKN Orlen S.A., PZU Życie, PKO Bank Polski, Sądu Rejonowego, przedsiębiorstwa Solaris oraz Ericcson. O obopólnym zadowoleniu ze współpracy świadczą referencje, które znajdą Państwo na naszej stronie.

Wybierając Profi-Lingua, wybierają Państwo nie tylko doświadczenie, ale również edukację na najwyższym poziomie o czym świadczą liczne nagrody i wyróżnienia, jakie otrzymaliśmy na przestrzeni lat m.in. Grand Prix Laur Klienta, tytuł "Jakość Roku 2014" czy Akredytacja Kuratorium Oświaty w Poznaniu.

Kursy dla firm – kontakt

Wszelkie zapytania odnośnie oferty kursów dla firm w Profi-Lingua oraz zapisów na szkolenia należy kierować do p. Pauli Dyksy (pdyksa@profi-lingua.pl) lub p. Katarzyny Góral (mkubacka@profi-lingua.pl). 

Zapraszamy wszystkie poznańskie firmy (i nie tylko) na kurs języka rosyjskiego do Profi-Lingua!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem