Kursy wakacyjne Szczegóły

Indywidualny kurs rosyjskiego w Poznaniu

Chcą Państwo  sprawnie komunikować się w języku rosyjskim i zależy Wam na szybkiej realizacji tego celu? Mamy na to sposób: kurs indywidualny w Profi-Lingua. Naszym Słuchaczom oferujemy spersonalizowany program kształcenia, możliwość wyboru dogodnych terminów oraz zajęcia prowadzone przez profesjonalistów. Suma tych wszystkich elementów składa się na maksymalne efekty w nauce i obopólną satysfakcję. Zapraszamy do nas!

Rosyjski indywidualnie w Profi-Lingua

W Profi-Lingua wyznajemy prostą zasadę: na kursach indywidualnych uczymy tego, czego potrzebuje i oczekuje Słuchacz. Tematykę zajęć ustalimy wspólnie z Państwem. Prowadzimy szkolenia o różnym charakterze: zajęcia z języka rosyjskiego ogólnego, kursy specjalistyczne (m.in. biznesowe, medyczne, prawnicze) oraz kursy konwersacyjne.

Nasze kursy indywidualne są zatem idealnym rozwiązaniem dla osób, które:

  • chcą poznać język rosyjski, aby rozwinąć swoje kompetencje zawodowe
  • z powodu napiętego grafiku nie mogą uczestniczyć w kursach w grupie
  • planują wyjazd krótko lub długoterminowy do kraju rosyjskojęzycznego

Na zajęcia indywidualne z języka rosyjskiego może zapisać się w Profi-Lingua każdy zainteresowany bez względu na wiek czy poziom zaawansowania.

Zajęcia z języka rosyjskiego

Kursy indywidualne w Profi-Lingua prowadzą wykwalifikowani i wyselekcjonowani lektorzy języka rosyjskiego. Zajęcia mają formę „face to face”, dzięki czemu nauczyciel jest w stanie poświęcić 100% swojej uwagi Słuchaczowi, szybko rozpoznać jego predyspozycje językowe i dostosować do nich tok nauczania.

Ponieważ tempo realizacji materiału zależy od postępów ucznia, Kursant w każdej chwili może poprosić nauczyciela o ponowne wyjaśnienie danego zagadnienia bądź dodatkowe ćwiczenia. Z tego względu można porównać kurs indywidualny w Profi-Linua do tradycyjnych korepetycji z języka rosyjskiego.

Zajęcia odbywają się w miejscu wskazanym przez Słuchacza. My ze swojej strony oferujemy bezpłatny dojazd lektora do ucznia. Ponadto istnieje możliwość organizacji lekcji w siedzibie szkoły Profi-Lingua przy Placu Wolności 6 w Poznaniu.

Zapewniamy elastyczność w kwestii harmonogramu szkolenia. Mogą Państwo zadecydować nie tylko o dniach i godzinach zajęć, ale o samej strukturze kursu – częstotliwości spotkań z lektorem oraz łącznej liczbie lekcji. Dla nas Słuchacz jest współtwórcą oferty!

Dlaczego warto wybrać kurs indywidualny w Profi-Lingua?

  • gwarantujemy najwyższą jakość nauczania potwierdzoną licznymi nagrodami i wyróżnieniami
  • pracują u nas sprawdzeni lektorzy języka rosyjskiego z wykształceniem lingwistycznym
  • pozostawiamy naszym Słuchaczom decyzyjność w kwestii harmonogramu zajęć
  • tematykę szkolenia językowego zawsze konsultujemy z Kursantem
  • mamy za sobą 24 lata doświadczenia i setki tysięcy zadowolonych absolwentów!

Jak zapisać się na kurs indywidualny?

Zapisy na indywidualny kurs języka rosyjskiego w Prof-Lingua trwają cały rok. Zajęcia rozpoczynają się tuż po ustaleniu szczegółów szkolenia. W Poznaniu prosimy się kontaktować z  p. Paulą Dyksą (pdyksa@profi-lingua.pl) bądź z p. Katarzyną Góral (kgoral@profi-lingua.pl).

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem