Kursy wakacyjne Szczegóły

Kurs języka rosyjskiego w Poznaniu

Zapraszamy do skorzystania z promocji DRUGI JĘZYK GRATIS!

Zobacz jak wyglądają zajęcia w naszej szkole! Zapisz się na bezpłatną L E K C J Ę   P R Ó B N Ą

Wszyscy słuchacze, którzy zapiszą się na kurs językowy w Profi-Lingua w Poznaniu, otrzymują możliwość bezpłatnego uczęszczania na zajęcia z drugiego języka obcego na poziomie dla początkujących. Zapytaj o szczegóły w Biurze Obsługi Klienta w naszej szkole!

drugi jezyk gratis w Poznaniu


Nie zwlekaj, zapisz się już dziś, Twoje zajęcia już trwają! Zapraszamy do rozwiązania testu weryfikującego poziom znajomości języka obcego. Nasi specjaliści pomogą Ci wybrać odpowiednią grupę i zaproszą na bezpłatne zajęcia próbne.

Przez cały okres edukacji – od podstawówki po studia – musimy mierzyć się z nauką języków obcych. Często jednak ta nauka nie przekłada się na umiejętność komunikacji. Osobom, które wybierają zajęcia rosyjskiego w Profi-Lingua gwarantujemy, że po naszym kursie będą swobodnie posługiwały się tym językiem w różnych sytuacjach życia codziennego oraz zawodowego. Stawiamy na praktykę!

Rosyjski w grupach

Kursy języka rosyjskiego w naszej szkole odbywają się w grupach o różnym poziomie zaawansowania. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertę, a wcześniej uczyłeś się już rosyjskiego, rozwiąż BEZPŁATNY TEST. Na podstawie jego wyników zaproponujemy Ci przydział do odpowiedniej grupy.

Osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z językiem rosyjskim, również są mile widziane w Profi-Lingua. Jesteś jedną z nich? Prosimy, uzupełnij FORMULARZ.

Zajęcia z rosyjskiego w Profi-Lingua

Na zajęciach z języka rosyjskiego w naszej szkole ćwiczymy wszystkie zdolności językowe: czytanie, mówienie, pisanie oraz rozumienie ze słuchu. W trakcie lekcji wykorzystujemy autentyczne artykuły prasowe oraz materiały video. Dodatkowo przeprowadzamy improwizacje symulujące realne sytuacje. Największy nacisk kładziemy na komunikację werbalną, dzięki czemu konwersacja w języku rosyjskim staje się dla Słuchacza przyjemnością.

Kurs języka rosyjskiego trwa od października do czerwca. Wszystkie zajęcia odbywają się w siedzibie szkoły Profi-Lingua przy Placu Wolności 6 w Poznaniu. Spotykamy się tam dwa razy w tygodniu (2x2 lekcje) bądź raz w tygodniu (1x4 lekcje) – Ty wybierasz częstotliwość, która najbardziej Ci odpowiada. Jeśli nie masz czasu od poniedziałku do piątku, zapraszamy Cię na zajęcia w sobotę.

Pakiet Kursanta w Profi-Lingua zawiera:

 • do 156 lekcji 45-minutowych rocznie (w tym 116 lekcji obowiązkowych i 40 lekcji dodatkowych konwersacji)
 • konsultacje z lektorem prowadzącym (przed lub po zajęciach bądź e-mailowo)
 • warsztaty językowe (gramatyczne, fonetyczne i inne)
 • dostęp do biblioteki i mediateki w Profi-Lingua
 • dostęp do e-Akademii (u nas możesz uczyć się rosyjskiego przez internet)
 • program do nauki słówek w domu
 • ćwiczenia powtórkowe z lekcji
 • zniżkę na podręczniki

Drugi Język Gratis

Chcesz poznać podstawy angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego albo włoskiego? Jeśli tak, świetnie się składa! Wszyscy uczestnicy naszych kursów języka rosyjskiego mogą bowiem rozpocząć naukę jednego z wymienionych języków na poziomie dla osób początkujących. BEZPŁATNIE.

Dlaczego warto wybrać kurs w Profi-Lingua?

 • jesteśmy szkołą sprawdzoną – działamy w Polsce nieprzerwanie od 24 lat
 • gwarantujemy wysoką jakość – posiadamy Akredytację Kuratorium Oświaty w Poznaniu
 • zapewniamy profesjonalny i wykwalifikowany zespół lektorski
 • oferujemy szeroki wybór terminów zajęć i grup
 • studenci mogą liczyć w naszej szkole na atrakcyjne rabaty

Egzaminy z rosyjskiego? Pomożemy!

W Profi-Lingua prowadzimy kursy egzaminacyjne z rosyjskiego. Marzysz o certyfikacie potwierdzającym znajomość języka? Przygotujemy Cię w takim razie do egzaminów TELC (The European Language Certificates). Na zajęciach zapoznasz się z rodzajami zadań, strukturą i przebiegiem egzaminu oraz wytycznymi oceniania. I bez problemu zdasz!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem