Kursy wakacyjne Szczegóły

Indywidualny kurs szwedzkiego w Poznaniu

Spersonalizowany program nauczania, możliwość wyboru dogodnych terminów zajęć i wpływu na kształt harmonogramu kursu, lekcje z najlepszymi lektorami języka szwedzkiego w mieście – w Profi-Lingua stawiamy nie tylko na EFEKTYWNOŚĆ szkolenia, ale również na KOMFORT naszych Słuchaczy. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą!

Jak wygląda kurs indywidualny j. szwedzkiego?

W naszej szkole kształt kursu indywidualnego j. szwedzkiego zależy od Państwa potrzeb i oczekiwań. Stanowią one dla nas punkt wyjścia do opracowania zarówno spersonalizowanego programu nauczania, jak i harmonogramu. Pod uwagę bierzemy oczywiście również wiek Słuchacza oraz jego poziom znajomości języka szwedzkiego. Jesteśmy w stanie zorganizować zajęcia zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych.

Tematyka zajęć indywidualnych w Profi-Lingua

W Profi-Lingua Słuchacz ma prawo wyboru zagadnień omawianych podczas zajęć. W przypadku języka szwedzkiego organizujemy zarówno kursy ogólne, jak i kursy specjalistyczne. Wprowadzenie słownictwa branży, w której Państwo pracują, nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Prowadzimy zajęcia dla osób różnej profesji. Szczególnym powodzeniem cieszą się kursy biznesowe, prawnicze, medyczne oraz techniczne. Możemy również przygotować dla Państwa kurs konwersacyjny, nastawiony na rozwijanie umiejętności komunikacji werbalnej w języku szwedzkim. Osobom, które planują wyjazd za granicę proponujemy natomiast szkolenie intensywne.

Zajęcia face to face

Kurs indywidualny języka szwedzkiego składa się z zajęć face to face. Słuchacz spotyka się zatem „twarzą w twarz” z lektorem bez obecności osób trzecich. Taka forma sprzyja szybkiemu rozpoznaniu predyspozycji językowych Kursanta oraz dostosowaniu tempa nauki do Jego umiejętności.

Z doświadczenia możemy również stwierdzić, iż zajęcia face to face dają maksymalne efekty w krótkim czasie, gdyż umożliwiają przełamanie barier komunikacyjnych oraz pokonanie lęku przed mówieniem w obcym języku.

Harmonogram kursu indywidualnego j. szwedzkiego

Jesteśmy elastyczni podczas opracowywania harmonogramu zajęć. Bierzemy pod uwagę wszelkie Państwa sugestie odnośnie terminów, częstotliwości oraz liczby lekcji.

Kurs indywidualny języka szwedzkiego w Profi-Lingua mogą Państwo rozpocząć w każdej chwili! Wystarczy tylko się z nami skontaktować i omówić szczegóły!

Gdzie odbywają się zajęcia?

Zajęcia odbywają się w miejscu wskazanym przez Słuchacza. Zapewniamy bezpłatny dojazd lektora języka szwedzkiego w wybraną przez Państwa lokalizację na terenie miasta. Organizujemy lekcje indywidualne zarówno w domach prywatnych, jak i w firmach. W przypadku dostępnych sal zapraszamy także do naszej siedziby przy Placu Wolności 6 w Poznaniu. Szczegóły prosimy ustalać podczas zapisu na kurs.

Zapisy na kurs indywidualny w Poznaniu

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą bądź chcą Państwo uzyskać więcej informacji na temat indywidualnego kursu j. szwedzkego, prosimy o kontakt:

z p. Paulą Dyksą – pdyksa@profi-lingua.pl

z p. Katarzyną Góral – kgoral@profi-lingua.pl

Tel. 61 850 18 95

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem