Kursy wakacyjne Szczegóły

Kurs języka szwedzkiego w Poznaniu

Zapraszamy do skorzystania z promocji DRUGI JĘZYK GRATIS!

Odwiedź nasze biuro obsługi przy Placu Wolności 6 i dowiedz się więcej!
Zobacz jak wyglądają zajęcia w naszej szkole! Zapisz się na bezpłatną L E K C J Ę   P R Ó B N Ą

Wszyscy słuchacze, którzy zapiszą się na kurs językowy w Profi-Lingua w Poznaniu, otrzymują możliwość bezpłatnego uczęszczania na zajęcia z drugiego języka obcego na poziomie dla początkujących. Zapytaj o szczegóły w Biurze Obsługi Klienta w naszej szkole!

drugi jezyk gratis w Poznaniu

Od kilku lat obserwujemy w naszym kraju zainteresowanie nauką języków skandynawskich. Wychodząc naprzeciw potrzebom oraz oczekiwaniom Polaków, zdecydowaliśmy się wprowadzić kurs szwedzkiego do oferty Profi-Lingua.

Chciałbyś dołączyć do grona usatysfakcjonowanych Słuchaczy? Zapoznaj się z naszą ofertą, a następnie wypełnij FORMULARZ lub rozwiąż BEZPŁATNY TEST. Pracownicy Profi-Lingua skontaktują się z Tobą, odpowiedzą na wszelkie pytania, a na podstawie wyników testu zaproponują Ci grupę o odpowiednim poziomie zaawansowania.

Dlaczego warto wybrać Profi-Lingua?

 1. gwarantujemy Ci zajęcia ze sprawdzonymi i wykwalifikowanymi lektorami języka szwedzkiego
 2. oferujemy największy wybór terminów lekcji oraz grup zaawansowania
 3. zapewniamy najwyższą jakość kształcenia, czego dowodem jest przyznana nam Akredytacja Kuratorium Oświaty w Poznaniu
 4. uczymy metodą komunikatywną, więc z nami możesz mieć pewność, że przełamiesz wszelkie bariery językowe
 5. u nas płacisz tylko za kurs i podręcznik – nie ma żadnych dodatkowych opłat!

Szwedzki w Profi-Lingua

W Profi-Lingua uczymy języka szwedzkiego ogólnego. Zajęcia w naszej szkole są zatem idealnym rozwiązaniem dla każdego, komu zależy na płynnej komunikacji w różnych sytuacjach życia codziennego. Przygotowujemy Słuchacz do posługiwania się językiem szwedzkim w okolicznościach prywatnych i w środowisku zawodowym.

Kurs w Profi-Lingua przeznaczony jest także dla osób, które planują wyjazd zagraniczny. Podczas zajęć w naszej szkole uczestnicy ćwiczą wszystkie sprawności językowe: mówienie, czytanie, pisanie oraz rozumienie ze słuchu. Prowadzimy kursy zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych.

Zapisując się kurs szwedzkiego w Profi-Lingua, wybierasz:

 • 116 lekcji 45-minutowych obowiązkowych, które odbywają się w stałych terminach
 • warsztaty gramatyczne i fonetyczne
 • konsultacje z lektorem prowadzącym (face to face bądź via e-mail)
 • dostęp do biblioteki, mediateki oraz e-Akademii szkoły Profi-Lingua
 • zniżkę na podręczniki
 • możliwość skorzystania z oferty Drugi Język Gratis

Drugi Język Gratis! Szwedzki + ...?

Wszyscy uczestnicy kursów szwedzkiego w Profi-Lingua mogą skorzystać z super oferty „Drugi Język Gratis” i zapisać się na bezpłatne zajęcia z innego języka obcego na poziomie dla osób początkujących!

Organizacja kursu j. szwedzkiego

 1. W Profi-Lingua kurs języka szwedzkiego rozpoczyna się w październiku i trwa do czerwca. Do grona naszych Słuchaczy możesz dołączyć także w przerwie międzysemestralnej, czyli na przełomie lutego i marca.
 2. Wszystkie zajęcia odbywają się w salach dydaktycznych szkoły Profi-Lingua przy pl. Wolności 6 w Poznaniu.
 3. Organizujemy lekcje od poniedziałku do soboty w godzinach porannych oraz popołudniowych, więc z nami bez problemu znajdziesz czas na naukę szwedzkiego!
 4. Zajęcia mają miejsce dwa razy w tygodniu po 2 lekcje lub raz w tygodniu po 4 lekcje – możesz wybrać dogodną dla siebie częstotliwość!

Do zobaczenia! Vi ses!

Masz pytania dotyczące nauki języka obcego w Profi-Lingua w Poznaniu?

Zapraszamy do naszego Biura Obsługi Klienta w Poznaniu na Placu Wolności 6 (I piętro) tel: (61) 850 18 93/94/95 e-mail: poznan@profi-lingua.pl Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i będą służyć swoją radą. Biuro Obsługi w Poznaniu jest czynne: pon-pt 8:50-19:30, sob 8:10-13:00. Zapraszamy!

Profi-Lingua Poznan

W Profi-Lingua odpowiadamy na Twoje potrzeby. Ucząc się u nas, osiągniesz wyznaczone cele, podniesiesz kwalifikacje zawodowe, przygotujesz się do zagranicznej podróży. Damy Ci możliwości i pokażemy w jaki sposób efektywnie uczyć się języka obcego. Będziesz mówić! Rozwiąż TEST lub uzupełnijFORMULARZ

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem